Egzaminų rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:36:51 | Nuoroda
Lenocka rašė:

Pasiziuriu i sia svetaine, ir enrvas ima, nes prisimenu, kad rezultatu dar nera  =DD

 ir man tas pats :D

Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:39:06 | Nuoroda
Magalena rašė:
Ugnyciukas rašė:

Nesamonė,kad vienu metu skelbs, nes tiem kas ėjo normaliai, o ne į pakartotinę laukti tenka ilgiau ir aišku nervuotis,jie mūsų visai negaili,kaip žiurkes bando, matyt nei vieno iš tų kurie priėmė įstatymo vaikai šiemet nebaigia,nes pagal jų tas visas reformas tai dauguma negali įstoti į savo  svajotas specialybes,kadangi egzaminus pakeitė. O jie dar aiškina,kad perspėjo,na bent mano mokyklos abiturientai tai tikrai nieko nežinojo,kad žadama buvo egzus pakeisti. 

 O kas zada kist pinigus? Ar verta? Ne.

 Tu čia apie kokius pinigus?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:39:23 | Nuoroda
Ugnyciukas rašė:

Nesamonė,kad vienu metu skelbs, nes tiem kas ėjo normaliai, o ne į pakartotinę laukti tenka ilgiau ir aišku nervuotis,jie mūsų visai negaili,kaip žiurkes bando, matyt nei vieno iš tų kurie priėmė įstatymo vaikai šiemet nebaigia,nes pagal jų tas visas reformas tai dauguma negali įstoti į savo  svajotas specialybes,kadangi egzaminus pakeitė. O jie dar aiškina,kad perspėjo,na bent mano mokyklos abiturientai tai tikrai nieko nežinojo,kad žadama buvo egzus pakeisti. 

 Musu mokyklos abiturientai taip pat nieko pnasaus nezinojo.. nesamones, zodziu..........

Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:40:25 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Ugnyciukas rašė:

Nesamonė,kad vienu metu skelbs, nes tiem kas ėjo normaliai, o ne į pakartotinę laukti tenka ilgiau ir aišku nervuotis,jie mūsų visai negaili,kaip žiurkes bando, matyt nei vieno iš tų kurie priėmė įstatymo vaikai šiemet nebaigia,nes pagal jų tas visas reformas tai dauguma negali įstoti į savo  svajotas specialybes,kadangi egzaminus pakeitė. O jie dar aiškina,kad perspėjo,na bent mano mokyklos abiturientai tai tikrai nieko nežinojo,kad žadama buvo egzus pakeisti. 

 Musu mokyklos abiturientai taip pat nieko pnasaus nezinojo.. nesamones, zodziu..........

 Tai čia 'atmaske' kad visi žinojo, nors niekas nk nežinojo..

Žinutė parašyta: 2009-06-19 15:42:56 | Nuoroda

Tai jo.. ka cia dabar patikrinsi zinojo ar ne, visie padarys savaip....

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:08:36 | Nuoroda

Jeigu rezultatai bus pateikti paskutinė diena - Birželio 29 dieną , sakyčiau man likimas pateikė kažkokią užuominą , nes būtent tą dieną bus mano gimtadienis.. Sunku prognozuot kokia  bus mano asmeninė šventė , bet tikiuosi Nec'as supakuos ir atsius gražią dovaną su dideliais skaičiais :)  Šiaip rezultatų belaukdami siūlau apsilankyt Vilniuje , nes šį šeštadienį įvyks nemokamas renginys "Tebūnie naktis". Bus daug meninių programų ir tikrai pasimirš visokie vidiniai neramumai dėl tų rezultatų :) 

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 31
  • Matematika / MBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 10
Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:11:31 | Nuoroda

plačiau galima? kur? kada?

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:13:48 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:32:19 | Nuoroda

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:33:39 | Nuoroda
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:34:04 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

 kai negalvoji ir greiciau tas laikas praeina

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:35:03 | Nuoroda
dorido rašė:
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

 kai negalvoji ir greiciau tas laikas praeina

 As visai negalvoju, kol cia neprisedu.. Tada kitu panika mane uzkrecia..

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:35:48 | Nuoroda
Lenocka rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

 kai negalvoji ir greiciau tas laikas praeina

 As visai negalvoju, kol cia neprisedu.. Tada kitu panika mane uzkrecia..

ir kokia isvada galima daryt :DD

Žinutė parašyta: 2009-06-19 18:36:44 | Nuoroda
dorido rašė:
Lenocka rašė:
dorido rašė:
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

 kai negalvoji ir greiciau tas laikas praeina

 As visai negalvoju, kol cia neprisedu.. Tada kitu panika mane uzkrecia..

ir kokia isvada galima daryt :DD

 blogis, blogis.....

Žinutė parašyta: 2009-06-19 19:02:48 | Nuoroda
dorido rašė:
Lenocka rašė:
Daniq rašė:

Teisingai. ;) Einam į "Tebūnie naktis" ir išvarom iš minčių tuos egzus. ;D aš už.

 As irgi uz.. O veliau Joniniu svente, o ten jau ziurek ir rezultatai LT, anglu...

 kai negalvoji ir greiciau tas laikas praeina

 tai ką planuojam meeta? ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-19 19:12:21 | Nuoroda

Panasiai

Žinutė parašyta: 2009-06-20 12:16:56 | Nuoroda

Mane, asmeniskai, iš proto varo laukimas, mažiau nec'as kavos gertu, nes jie tiksriausiai neįsivaizduoja, ką mes išgyvename

  • Fizika / VBE 44
  • Istorija / VBE 47
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 27
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 49
Žinutė parašyta: 2009-06-20 12:19:22 | Nuoroda
Mante19 rašė:

Mane, asmeniskai, iš proto varo laukimas, mažiau nec'as kavos gertu, nes jie tiksriausiai neįsivaizduoja, ką mes išgyvename

 Taip, jie nesupras musu,  mes - ju. Taip visada buna. Kiekvienas ziuri is savo boksto... =)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:10:26 | Nuoroda
Lenocka rašė:
Mante19 rašė:

Mane, asmeniskai, iš proto varo laukimas, mažiau nec'as kavos gertu, nes jie tiksriausiai neįsivaizduoja, ką mes išgyvename

 Taip, jie nesupras musu,  mes - ju. Taip visada buna. Kiekvienas ziuri is savo boksto... =)

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:40:09 | Nuoroda
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą