Egzaminų rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:44:11 | Nuoroda
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 jei tu stengiais 12 metu, tu tikrai istosi ten kur nori:D ir tikrai geriau islaikysi negu tas, kuris dura stume

  • Biologija / VBE 100
  • Matematika / VBE 87
Žinutė parašyta: 2009-06-21 14:57:17 | Nuoroda
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 1. Kad protingi žodžiai irgi sutinku :]

2. Jei tu stengeisi dvylika metų, ir išlaikai egzus blogiau nei tas kuris dūrą stumdė, reiškia mokslas ne tau :]

Žinutė parašyta: 2009-06-21 15:12:10 | Nuoroda

kaip gali but ,,mokslas ne tau''? mokslas yra visiem be isimties, kas jo siekia ir nori.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-06-21 15:38:06 | Nuoroda
Micro rašė:
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 1. Kad protingi žodžiai irgi sutinku :]

2. Jei tu stengeisi dvylika metų, ir išlaikai egzus blogiau nei tas kuris dūrą stumdė, reiškia mokslas ne tau :]

 Na čia aš ne savo pavyzdį imu nes vis dar tikiuosi kad mano egzai bus pakenčiami :D bent virš 50%... nors pastangos tuos dvylika metų tikrai nebuvo pakankamos kokios galėjo būt :D tiesiog pernai metais po egzų buvo tokių pavyzdžių..ir ypač iš lietuvių egzamino rezultatų..

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2009-06-21 16:07:06 | Nuoroda
nuisance rašė:
Micro rašė:
nuisance rašė:
 

 mhm.rodos, niekur jie neskuba...visiskai...o kam cia draskytis? jei galima darbo laika iki maximumo istempt. juk taisykles nedraudzia. o tokios tos taisykles... cinikai, tampo mums nervus , o mes bandom visaip save raminti. 

 

visi mes, daugiau ar maziau, kremtames del savo ateities. ypac kremtasi tie, kuriems mokslas - svajone. man istoti i ten kur noriu, yra viena is dabartiniu mano svajoniu. ji trapi, kaip kaledinis zaisliukas , ant dideles dideles NEC' o egles...daug tu zaisliuku sudus iskart po rezultatu paskelbimo....

Protingi žodžiai  o žiauriausia būna kai nepasiseka tiems, kurie labiausiai stengėsi visus tuos dvylika metų..o tie kurie tik šiaip dūrą stumdė ima ir praslysta ir dar geriau išlaiko...kur teisybė

 1. Kad protingi žodžiai irgi sutinku :]

2. Jei tu stengeisi dvylika metų, ir išlaikai egzus blogiau nei tas kuris dūrą stumdė, reiškia mokslas ne tau :]

 Na čia aš ne savo pavyzdį imu nes vis dar tikiuosi kad mano egzai bus pakenčiami :D bent virš 50%... nors pastangos tuos dvylika metų tikrai nebuvo pakankamos kokios galėjo būt :D tiesiog pernai metais po egzų buvo tokių pavyzdžių..ir ypač iš lietuvių egzamino rezultatų..

 

ir kas gali paneigti, kad egzaminuose beprotiskai reikalinga ir sekme? stai as 12 metu esu viena is geriausiu savo mokykloje...ir kas is to?jau db zinau, kad su matematikos egzaminu bus ne kas, nors esu valstybiniu olimpiadu dalyve. su lietuviu kalba kaip bus irgi nezinau...pasirinkau interpretuoti eilerasti. nors poezija dievinu(ypac Radausko), taciau mintys deliojosi lb nedekingai, o dar tiek pribraukiau svarrastyje.... ir tikrai, kiek zinau, praeitas metais su lietuviu kalbos egzaminu rezultatais Lietuva tiesiog uzliejo nusyvylimo, pasipiktinimo ir piktdziugisko dziaugsmo banga.
  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:40:53 | Nuoroda

tj jau tikrai,o del mokimosi 12metu as pritariu,juk ne wisiems sekasi,buni mokais,mokais,stengies o galiausiai nk gero neiseina,tada pasidaro lb pikta,nes rodos tiek pastangu idejai ir nk neatsitiko,o buna tiesiog zmoniu kuriem sekas ir wiskas,tada iseina nelb gerai....

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:42:05 | Nuoroda
Leeee rašė:

tj jau tikrai,o del mokimosi 12metu as pritariu,juk ne wisiems sekasi,buni mokais,mokais,stengies o galiausiai nk gero neiseina,tada pasidaro lb pikta,nes rodos tiek pastangu idejai ir nk neatsitiko,o buna tiesiog zmoniu kuriem sekas ir wiskas,tada iseina nelb gerai....

 O gal nera dar taip blogai, kaip atrodo? =)) Gal sita bei sekanti savaite bus visai sekminga =)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:44:52 | Nuoroda

nustokit panikuot :)

rezultatus sužinosit savo laiku ;)

visi turi tą išgyvent, visi ir išgyvena :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:47:54 | Nuoroda

mano tetis pasakojo, kad seniau egzaminus visu per 5 daugiausiai dienas istaisydavo.. o kuo toliau, tuo nagliau vertintojai elgias

Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:48:00 | Nuoroda

na joa,tiesiog pirma reza suznt tj kazkas neyprasto julna wis delto pirmas..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:50:04 | Nuoroda
aiste18 rašė:

mano tetis pasakojo, kad seniau egzaminus visu per 5 daugiausiai dienas istaisydavo.. o kuo toliau, tuo nagliau vertintojai elgias

 Na pries tiek metu as manau daug kas kitaip buvo =D As abejoju, kad pvz tiek tukstanciu darbu imanoma keliems vertintojam istaisyt per keleta diena... =)

Žinutė parašyta: 2009-06-21 18:59:33 | Nuoroda

na bet ir db kitose salyse,aisku pwz kokia rusija zymiai didesne,bet ten jau seniai wisu wbe rezai zinomi ir isleistuwiu maratonas prasidejo,t.y.jau baiges galima sakyt,o cia tas laukimas,manau butu geriau kuo greiciau wiskuo atsikratyt.. :]

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:00:46 | Nuoroda
Leeee rašė:

na bet ir db kitose salyse,aisku pwz kokia rusija zymiai didesne,bet ten jau seniai wisu wbe rezai zinomi ir isleistuwiu maratonas prasidejo,t.y.jau baiges galima sakyt,o cia tas laukimas,manau butu geriau kuo greiciau wiskuo atsikratyt.. :]

 Tai aisku.. Bet uztat bus ka atsimint =DDD

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:03:40 | Nuoroda

na aisku bus,bet wisig..;D wisada pirmas kartas buna ir jiswisada baisiausias..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:07:18 | Nuoroda
Leeee rašė:

na aisku bus,bet wisig..;D wisada pirmas kartas buna ir jiswisada baisiausias..;D

 Tikra tiesa.. pats baisiausias, pats nemaloniausias..   Nezinomybe yra vienas is tokiu dalyku, prie kuriu sunkiai priprantama ir sunkiai gyvenama su tuo =))

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:12:56 | Nuoroda
Leeee rašė:

tj jau tikrai,o del mokimosi 12metu as pritariu,juk ne wisiems sekasi,buni mokais,mokais,stengies o galiausiai nk gero neiseina,tada pasidaro lb pikta,nes rodos tiek pastangu idejai ir nk neatsitiko,o buna tiesiog zmoniu kuriem sekas ir wiskas,tada iseina nelb gerai....

 Vat todel reikia pasiklaiuti protu ir talentu, o ne vien juodu darbu ...

  • Biologija / MBE 8
  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 11
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:13:15 | Nuoroda

na joa,ta nezinomybe sudo tiesiog...db kai pgalwoju apie pirmus rezus tj bloga daros,ne neturi but blogai,bet wistiek,pirmas rezas..;D na bet reik tiket kad wiskas bus gerai,wisgi wiltis mirsta paskutine,nors ir sakoma kad wiltis durniu motina,bet man pirmas posakys labiau patinka..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:15:16 | Nuoroda
Leeee rašė:

na joa,ta nezinomybe sudo tiesiog...db kai pgalwoju apie pirmus rezus tj bloga daros,ne neturi but blogai,bet wistiek,pirmas rezas..;D na bet reik tiket kad wiskas bus gerai,wisgi wiltis mirsta paskutine,nors ir sakoma kad wiltis durniu motina,bet man pirmas posakys labiau patinka..;D

 =DDD rytoj pamatysi kuris posakis pasiteisint =DD

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:15:28 | Nuoroda

*pasiteisins...

Žinutė parašyta: 2009-06-21 19:19:20 | Nuoroda

na pamatysiu,tikiuos kad teiybe nugales..;D

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą