Biomedicinos mokslai. Kur stoti?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-02 17:43:43 | Nuoroda
siestaa>> niekas jos nematė... :)
Žinutė parašyta: 2009-07-02 17:55:16 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Na, va ką man atrašė iš KMU,kai paklausiau apie priimamus studentus į farmaciją ir mediciną :
,,i farmacijos studiju programa KMU planuoja priimti i valstybes finansuojams vietas 110% pernykscio plano: i farmacija - 99, o is viso su mokamom - 104; i medicina - 264, o su mokamom - 299.
Jei nesurinksime planuojamo valstybes finansuojamu vietu skaiciaus, atitinkamai gali padideti mokamu.''

  pakankamai daug 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 19:49:11 | Nuoroda

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:15:29 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:17:41 | Nuoroda

mm...musu forume isiziebe meile, kaip miela

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:25:19 | Nuoroda

tai siame forume nera busimu odontologiuku? gal kolegos butume na aisku nznia dar kaip cia bus, arba medicina antroj vietoj, jei neistociau..

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:25:48 | Nuoroda
Kotrybird rašė:
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

 Aš ir maniau,kad mokamos labiau apsimoka,nes suma didesnė, nei,kad iš valstybės gaus

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:36:27 | Nuoroda
Kotrybird rašė:

tai siame forume nera busimu odontologiuku? gal kolegos butume na aisku nznia dar kaip cia bus, arba medicina antroj vietoj, jei neistociau..

   jei neistotum ... cia tai geras. tau odontologija tikrai imanoma misija. apie neistojima neturek net minties. geriau pradek pirktis reikmenis dantu taisymui ir sexy chalatuka 

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:45:30 | Nuoroda
Ziuzelis rašė:
Kotrybird rašė:
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

 Aš ir maniau,kad mokamos labiau apsimoka,nes suma didesnė, nei,kad iš valstybės gaus

Aukstajai geriau gauti is valstybes. Juk istoje i mokama gali atisakyti vietu arba po semestro, metu ar dvieju gali mesti mokslus del finansiniu priezasciu ir pan. Istoje i nemokama bijos iseiti ar buti ismesti, nes tures susimoket valstybei. Taigi, jei aukstosioms leistu, jos ir tas mokamas paverstu valstybes finansuojamomis juk cia pinigeliai - garantuoti!

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:47:15 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:
Kotrybird rašė:
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

 Aš ir maniau,kad mokamos labiau apsimoka,nes suma didesnė, nei,kad iš valstybės gaus

Aukstajai geriau gauti is valstybes. Juk istoje i mokama gali atisakyti vietu arba po semestro, metu ar dvieju gali mesti mokslus del finansiniu priezasciu ir pan. Istoje i nemokama bijos iseiti ar buti ismesti, nes tures susimoket valstybei. Taigi, jei aukstosioms leistu, jos ir tas mokamas paverstu valstybes finansuojamomis juk cia pinigeliai - garantuoti!

 Gudru...Apie tokį dalyką nesusimąsčiau

Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:54:27 | Nuoroda
vycas0722 rašė:
Kotrybird rašė:

tai siame forume nera busimu odontologiuku? gal kolegos butume na aisku nznia dar kaip cia bus, arba medicina antroj vietoj, jei neistociau..

   jei neistotum ... cia tai geras. tau odontologija tikrai imanoma misija. apie neistojima neturek net minties. geriau pradek pirktis reikmenis dantu taisymui ir sexy chalatuka 

 sexy chalatuka..mmm... o reikmenu tai neprimink, reiktu paskola imtis...

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2009-07-02 20:57:10 | Nuoroda
Uuuuuuu jeee.. :D
Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:03:24 | Nuoroda

@Muuuu

na, ar pavyko man atgaivint tavo atminti? kuria matyt isplovei Vichy vandens parke

aciu dievui persigalvojai ir i odontologija nebestosi o gal?

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:07:51 | Nuoroda
Muuuu>>> Nėra ko man pavydėti ;P
Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:34:04 | Nuoroda
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

@Muuuu

na, ar pavyko man atgaivint tavo atminti? kuria matyt isplovei Vichy vandens parke

aciu dievui persigalvojai ir i odontologija nebestosi o gal?

 Ta prasme atmintį?.. :D Rodos, nebuvau jos praradus :D

 http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/26983/2/#post_586256

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:37:30 | Nuoroda
O, perskaičiavau balą, tai 17,18 gaunasi :D wooohoo :D
Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:38:29 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Ziuzelis rašė:
Kotrybird rašė:
Ziuzelis rašė:

Mane nustebino mokamų skaičius, toks mažas

 mane irgi  o atrodo kaip tik valstybei labiau apsimoketu daugiau mokamu vietu padaryt..

 Aš ir maniau,kad mokamos labiau apsimoka,nes suma didesnė, nei,kad iš valstybės gaus

Aukstajai geriau gauti is valstybes. Juk istoje i mokama gali atisakyti vietu arba po semestro, metu ar dvieju gali mesti mokslus del finansiniu priezasciu ir pan. Istoje i nemokama bijos iseiti ar buti ismesti, nes tures susimoket valstybei. Taigi, jei aukstosioms leistu, jos ir tas mokamas paverstu valstybes finansuojamomis juk cia pinigeliai - garantuoti!

 Man tai pvz neaišku. Jei iškris, susimokės valstybei, o ne aukštajai. O iškristi nei vafliniai, nei morkiniai nenorės, kai tokios kainos, jei m, tai nereiškia, kad pinigų per daug turi ir gali sau leist atsainiai mokytis. Ir šiaip kažko man atrodo, kad aukštajai geriau be tarpininkų, gaut pinigus tiesiai iš studento (m), o ne per valstybę. Išpūstas reikalas čia dėl to univerų konkuravimo dėl krepšininkų.

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:40:09 | Nuoroda
sokoladinis rašė:
Muuuu rašė:
sokoladinis rašė:

@Muuuu

na, ar pavyko man atgaivint tavo atminti? kuria matyt isplovei Vichy vandens parke

aciu dievui persigalvojai ir i odontologija nebestosi o gal?

 Ta prasme atmintį?.. :D Rodos, nebuvau jos praradus :D

 http://www.studijos.lt/busimiems_studentams/forumas/getTopic/26983/2/#post_586256

 Prigavo mergaitę

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:43:02 | Nuoroda

@kiaukt

Na, SU bus sios reformos lakmuso popierelis

Žinutė parašyta: 2009-07-02 21:45:14 | Nuoroda

sveiki  gal  galit numesti kas nors nuoroda kur rasti  prasymo  blanka ir kur ji  siusti  reikia kai  uzpildai  labai  laukiu  aciu:D

  • Fizika / VBE 40
  • Istorija / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 17
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 30
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą