kur butu galima stoti
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-27 19:38:27 | Nuoroda
moncex1991 rašė:

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

 Mano egzaminai.. Anglu man irgi gerai sekasi, bet nusprendziau nelaikyti. kam taip apsikrauti su 5 egzminais, tuo labiau, kad egzaminai issidesto kas antra dieną.

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-08-28 02:25:31 | Nuoroda
Deivizs rašė:
moncex1991 rašė:

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

 Mano egzaminai.. Anglu man irgi gerai sekasi, bet nusprendziau nelaikyti. kam taip apsikrauti su 5 egzminais, tuo labiau, kad egzaminai issidesto kas antra dieną.

 laikiau šiemet 5egzaminus, išprotėt neišprotėjau, reuzultatais irgi džiaugiuos, beto niekada neaišku kas bus vėliau, gal tau tos anglų reikės? Pati galvojau apie aplinkosaugą ar tiesiog chemiją, tačiau studijuosiu ekonomiką ir tai sau leidžiu vien todėl, kad laikiau anglų egzaminą...

  • Biologija / VBE 51
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-08-28 16:24:42 | Nuoroda

Tai Bio/Che tau veltui tada?

  • Biologija / VBE 93
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 70
Žinutė parašyta: 2009-08-28 21:49:15 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Tai Bio/Che tau veltui tada?

kodėl veltui? niekada nesigailiu, kad mokinaus chemiją, o gal kada nors dar prireiks? ;)

  • Biologija / VBE 51
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 69
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 79
Žinutė parašyta: 2009-08-29 19:00:15 | Nuoroda
Nettaiya rašė:
Deivizs rašė:
moncex1991 rašė:

sveiki visi . as va zadu laikyti lt, matematika, biologija, chemija, anglu. Pati dar nesu uztikrintai apsisprendusi kuo noreciau buti. tad man butu idomus jusu patarimai . (anglu renkuos, kad sekasi gerai ir galvoju studijuot uzsienyje, jei bus galimybe).

 Mano egzaminai.. Anglu man irgi gerai sekasi, bet nusprendziau nelaikyti. kam taip apsikrauti su 5 egzminais, tuo labiau, kad egzaminai issidesto kas antra dieną.

 laikiau šiemet 5egzaminus, išprotėt neišprotėjau, reuzultatais irgi džiaugiuos, beto niekada neaišku kas bus vėliau, gal tau tos anglų reikės? Pati galvojau apie aplinkosaugą ar tiesiog chemiją, tačiau studijuosiu ekonomiką ir tai sau leidžiu vien todėl, kad laikiau anglų egzaminą...

 as panasiai mastau kaip nattaiya . ka gali zinot ko reiks, ypac kai dar neapsisprendus, kiek ziurejau matieka su anglu daug kur reikia, biologija/chemija - medicina ir t.t. tikiuos neapsikrausiu ziuresim kaip gyvenimas parodys aciu visiems atsakiusiems . deivizs: kur istojai, jei ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2009-09-06 19:12:48 | Nuoroda
Zooma rašė:

Patylėki ;D

Šakės, tu nuramini geriau nei mano mama ;DD xa, tikrai pasinaudosiu tavo patarimais.. ;D Žinai, aš panašiai galvoju kaip tu, dėl to nusivylimo ir pan ;DD būtent todėl visiems sakiau, kad kai išlaikysiu egzaminus, tada ir žiūrėsim kur stoti ;DD didelis ačiū ;DD  

 Dziugu, kad padejau, sekmes tau ;)

Žinutė parašyta: 2009-10-10 22:57:14 | Nuoroda

Kur galeciau stoti su matematikos, fizikos ir lietuviu k. egzaminais.?
Gal kas su tokiais kur stojo?

Žinutė parašyta: 2009-10-19 11:16:22 | Nuoroda

Sveiki,kaip manot ka galeciau studijuoti su lietuviu,matematikos,istorijos egzaminais? Siaip labiausia linkes i transporto vadyba,bet ar ten nereikalingas anglu egzaminas?

Žinutė parašyta: 2009-10-19 12:23:52 | Nuoroda

Spuncai priklausomai nuo universiteto. Gi yra konkursinio balo sandaros lentelės.. ten ir pasižiūrėk ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2009-10-19 17:16:49 | Nuoroda

Kazkaip keistai man atrodo kai pirma pasirenka kaikurie dalykus, o tik paskui galvoja kur stot

Žinutė parašyta: 2010-02-10 19:16:28 | Nuoroda

sveiki, norejau paklausti kur butu galima stoti su lietuviu, anglu ir biologijos egzaminais?

Žinutė parašyta: 2010-02-10 20:10:24 | Nuoroda
12klase rašė:

sveiki, norejau paklausti kur butu galima stoti su lietuviu, anglu ir biologijos egzaminais?

 Nelabai ta biologija dera, prie jos reiktų ir chemijos arba bent matematikos, tada galėtumėt stoti į biomedicininius mokslus - ekologiją, biologiją, kineziterapiją ir panašiai. O jei traukia humanitarinai mokslai, tada reikėtų ir istorijos. Nors mano draugė ir panašius egzus laikė (tik plius dar matkės mokyklinį) ir įstojo į anglų filologiją nemokamą. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-02-11 13:42:17 | Nuoroda
aurete rašė:

Kazkaip keistai man atrodo kai pirma pasirenka kaikurie dalykus, o tik paskui galvoja kur stot

 Na truputį keistai. Juk pavyzdžiui jei žinai kad chemija tarkim yra visiškai gūdus miškas tai ir egzamino nelaikysi - o tuomet atkrenta ir daug specialybių. Galima sakyti, kad išmokti įmanoma viską, tačiau jei visus metus(nuo ten berods 8 klasės) nieko neveikei, ir tas dalykas tau nėra mielas neišgelbės net ir belenkokie korepetitoriai.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-05-21 07:30:45 | Nuoroda

Sveiki,

aš vėl su klausimu? ;]

gal galite patarti ar naudinga ir perspektyvu stoti į rekreaciją ir turizmą? Labai reikia patarimų :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-21 07:37:24 | Nuoroda
Zooma rašė:

Sveiki,

aš vėl su klausimu? ;]

gal galite patarti ar naudinga ir perspektyvu stoti į rekreaciją ir turizmą? Labai reikia patarimų :D

 Žiūrėk ne naudos, o į tai, ar tau ši specialybė prie širdies. O žmonės visada keliauja ir keliaus..

Žinutė parašyta: 2010-05-22 18:10:20 | Nuoroda
Zooma rašė:

Sveiki,

aš vėl su klausimu? ;]

gal galite patarti ar naudinga ir perspektyvu stoti į rekreaciją ir turizmą? Labai reikia patarimų :D

 kiekviena specialybė yra savotiškai naudinga ir perspektyvi. Kaip jau kažkas minėjo - reikia rinktis tai, kas arčiau širdies. Tuomet mokslas bus vaisingesnis, beto sutiksi daug mielų žmonių, su kuriais turėsi bendrų pomėgių. Tai išties yra svarbu. Tad patariu šioje situacijoje vadovautis vien savo širdutė :)

ps - rekreacija ir turizmas tai perspektyvi specialybė.

Žinutė parašyta: 2010-05-25 20:07:02 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau paprašyti patarimo. aš laikysiu valstybinius egzaminus Biologiją, Lietuvių k., Chemiją ir Matematiką.. mano nuomone juos išlaikysiu tokiu procentu
1. Biologiją 50%
2. Lietuvių 50%
3. Chemiją 30%
4. Matematiką 20%~10%
Aš labai norių stotį i Kineziterapiją, ir žadu rašyti visus univierus ir visas kolegijas kur ši spec. yra.. Bet mano artimieji ir draugai sako, jog geriau būtu, kad aš turėčiau ir kitokių specialybių variantų. Ir norių paklausti kokias specialybes pagal šiuos egzaminus ir tokius procentus galėčiau dar rinktis? Man patiktų toks darbas kurgalėčiau bendraut su žmonėm, nenorių užsidaryt tai kokiam darbo kambarį ir sėdėt jame vienas.. taip kad laukiu patarimų. ačiū. P.S. noriu įstoti į nemokamą.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:07:40 | Nuoroda
Lifčikas! rašė:

Sveiki, norėčiau paprašyti patarimo. aš laikysiu valstybinius egzaminus Biologiją, Lietuvių k., Chemiją ir Matematiką.. mano nuomone juos išlaikysiu tokiu procentu
1. Biologiją 50%
2. Lietuvių 50%
3. Chemiją 30%
4. Matematiką 20%~10%
Aš labai norių stotį i Kineziterapiją, ir žadu rašyti visus univierus ir visas kolegijas kur ši spec. yra.. Bet mano artimieji ir draugai sako, jog geriau būtu, kad aš turėčiau ir kitokių specialybių variantų. Ir norių paklausti kokias specialybes pagal šiuos egzaminus ir tokius procentus galėčiau dar rinktis? Man patiktų toks darbas kurgalėčiau bendraut su žmonėm, nenorių užsidaryt tai kokiam darbo kambarį ir sėdėt jame vienas.. taip kad laukiu patarimų. ačiū. P.S. noriu įstoti į nemokamą.

 Na, į nemokamą tik kologiją įstotum su tokiais balais. o specialybės, kurioj reik bendraut su žmonėmis, tai VPU tiktų :D Nesėdėtum klasėj vienas.. :D 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:08:39 | Nuoroda

Kolegiją*

Kuriose.*

 

Sorry, už klaidas, persimokiau... ;D

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:47:40 | Nuoroda

Nu aš labiau dar norėčiau matai kažką su sveikata :) padėt pagelbėt žmonėm, todėl mane taip labai ir traukia ta kineziterapija :) oo gal žinot kokį darba galima dirbt kai esi pabaigęs visuomeninės sveikatos studijas? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą