Politologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-04 14:35:47 | Nuoroda

Oi, aš tai žiauriai susibalamutinus esu. Kad PM rašysiu pirmu numeriu, tai nežinau jau nuo kada žinojau, gal nuo 8 klasės (kaip ir visi čia susirinkę, ko gero). Mokiausi istorkę iki negalėjimo, domėjausi teise, Konstitucija, ekonomika ir t.t., rašinius visada gerai rašiau, analizuot irgi neblogai sekės. Vėliau supratau, kad kažin ar čia įstosiu, nu utopija, tai persimečiau į matkę, baigiau LJMM, bet galvoju, kad neįsivaizduoju ateities su skaičiukais... Teko grįžti prie minties apie PM. Su keliais mokytojais pabendravau (kai kurie pritarė, kai kurie visiškai ne), su draugais ir t.t. Apie gimines nebekalbu, nes visi sunkiai įsivaizduoja, ką veikt baigus PM, tai taip išeina, kad jie nelabai pritaria, bet kaip kažkas sakė, palaikymo visgi norėtųsi. Atvirai pasakius, aš ir pati perspektyvom esu suabejojusi. Manęs nežavi darbas Seime ar ministerijoj, nebent kokioj ambasadoj. Suvokiu, kad tokios pareigos iš dangaus nenukris, reiks stengtis, bet ar verta? Lietuva gi švogerių kraštas... Žodžiu, paskaičiau čia jūsų atsiliepimus, tai na, tos PM, manau, man patiktų. Bet taip pat manau, kad man patiktų skandinavų kalbos ar studijos ISM. O ir perspektyvų, baigus kalbas, kažkodėl matau daugiau nei PM. Nu ką daryti??? Susapnuoti teisingo sprendimo neina!! :(

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-05 18:43:04 | Nuoroda
Guvilė rašė:

Oi, aš tai žiauriai susibalamutinus esu. Kad PM rašysiu pirmu numeriu, tai nežinau jau nuo kada žinojau, gal nuo 8 klasės (kaip ir visi čia susirinkę, ko gero). Mokiausi istorkę iki negalėjimo, domėjausi teise, Konstitucija, ekonomika ir t.t., rašinius visada gerai rašiau, analizuot irgi neblogai sekės. Vėliau supratau, kad kažin ar čia įstosiu, nu utopija, tai persimečiau į matkę, baigiau LJMM, bet galvoju, kad neįsivaizduoju ateities su skaičiukais... Teko grįžti prie minties apie PM. Su keliais mokytojais pabendravau (kai kurie pritarė, kai kurie visiškai ne), su draugais ir t.t. Apie gimines nebekalbu, nes visi sunkiai įsivaizduoja, ką veikt baigus PM, tai taip išeina, kad jie nelabai pritaria, bet kaip kažkas sakė, palaikymo visgi norėtųsi. Atvirai pasakius, aš ir pati perspektyvom esu suabejojusi. Manęs nežavi darbas Seime ar ministerijoj, nebent kokioj ambasadoj. Suvokiu, kad tokios pareigos iš dangaus nenukris, reiks stengtis, bet ar verta? Lietuva gi švogerių kraštas... Žodžiu, paskaičiau čia jūsų atsiliepimus, tai na, tos PM, manau, man patiktų. Bet taip pat manau, kad man patiktų skandinavų kalbos ar studijos ISM. O ir perspektyvų, baigus kalbas, kažkodėl matau daugiau nei PM. Nu ką daryti??? Susapnuoti teisingo sprendimo neina!! :(

 Puikiai suprantu tave. Mano padėtis yra panaši. Yra žmonių, kurie pritaria šiam mano pasirinkimui, yra tų, kurie netiki PM perspektyvomis.  Aš asmeniškai pasitikiu savimi ir  manau, kad  ateityje prasimušiu. Patart galėčiau tau rinktis specialybę tą, į kurią linksta širdis(ne vien protas), o baigti  skandinavistiką ar ką nors su finansais ateityje visada spėsi. Beje netikiu, kad baigus PM nerastum darbo. Tai yra netiesa, žinoma, tik pabaigus nereikia norėt būti  iškarto ambasadoriumi ar užsienio reikalų ministru, nes visko siekiama yra palaipsniui.

  • Biologija / VBE 79
  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:38:41 | Nuoroda
Rūkas rašė:
Guvilė rašė:

Oi, aš tai žiauriai susibalamutinus esu. Kad PM rašysiu pirmu numeriu, tai nežinau jau nuo kada žinojau, gal nuo 8 klasės (kaip ir visi čia susirinkę, ko gero). Mokiausi istorkę iki negalėjimo, domėjausi teise, Konstitucija, ekonomika ir t.t., rašinius visada gerai rašiau, analizuot irgi neblogai sekės. Vėliau supratau, kad kažin ar čia įstosiu, nu utopija, tai persimečiau į matkę, baigiau LJMM, bet galvoju, kad neįsivaizduoju ateities su skaičiukais... Teko grįžti prie minties apie PM. Su keliais mokytojais pabendravau (kai kurie pritarė, kai kurie visiškai ne), su draugais ir t.t. Apie gimines nebekalbu, nes visi sunkiai įsivaizduoja, ką veikt baigus PM, tai taip išeina, kad jie nelabai pritaria, bet kaip kažkas sakė, palaikymo visgi norėtųsi. Atvirai pasakius, aš ir pati perspektyvom esu suabejojusi. Manęs nežavi darbas Seime ar ministerijoj, nebent kokioj ambasadoj. Suvokiu, kad tokios pareigos iš dangaus nenukris, reiks stengtis, bet ar verta? Lietuva gi švogerių kraštas... Žodžiu, paskaičiau čia jūsų atsiliepimus, tai na, tos PM, manau, man patiktų. Bet taip pat manau, kad man patiktų skandinavų kalbos ar studijos ISM. O ir perspektyvų, baigus kalbas, kažkodėl matau daugiau nei PM. Nu ką daryti??? Susapnuoti teisingo sprendimo neina!! :(

 Puikiai suprantu tave. Mano padėtis yra panaši. Yra žmonių, kurie pritaria šiam mano pasirinkimui, yra tų, kurie netiki PM perspektyvomis.  Aš asmeniškai pasitikiu savimi ir  manau, kad  ateityje prasimušiu. Patart galėčiau tau rinktis specialybę tą, į kurią linksta širdis(ne vien protas), o baigti  skandinavistiką ar ką nors su finansais ateityje visada spėsi. Beje netikiu, kad baigus PM nerastum darbo. Tai yra netiesa, žinoma, tik pabaigus nereikia norėt būti  iškarto ambasadoriumi ar užsienio reikalų ministru, nes visko siekiama yra palaipsniui.

Gera skaityti žmogaus, suprantančio ir nepuolančio moralizuot, mintis. Bet matyt nutekėsiu į Filfaką, o ne TSPMI... Dar tiesa ketinu pabendrauti su viena skandinaviste užkietėjusia, tai gal vėl pakreips mano mintis. Nors PM vis tiek lieka nr1 mano prašyme...

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:48:47 | Nuoroda

ką gi, KB 19.64. Į nemokamą TSPMI gal sunkiai, bet į mokamą tai tikrai:) Šiaip ar taip lūkesčiai pateisinti.

  • Biologija / VBE 79
  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-08 07:50:36 | Nuoroda

Na, as i VDU PM stosiu :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-08 10:48:49 | Nuoroda

Ką gi, atrodo, jau žinau, kur studijuosiu:)

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-08 11:09:46 | Nuoroda
akivaras rašė:

Ką gi, atrodo, jau žinau, kur studijuosiu:)

 Kokie balai pas tave! Fantastika! Sveikinu!

  • Geografija / MBE 9
  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-08 20:54:16 | Nuoroda

KB žinot, tai kas planuojat į VDU šiemet? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-09 21:17:28 | Nuoroda
Dzeimsas rašė:

KB žinot, tai kas planuojat į VDU šiemet? :D

 as :)

Žinutė parašyta: 2011-07-10 07:58:00 | Nuoroda

Bent jau kol kas VU politikos mokslai pas mane pirmoj vietoj.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-10 12:05:45 | Nuoroda
Guvilė rašė:

 Apie gimines nebekalbu, nes visi sunkiai įsivaizduoja, ką veikt baigus PM, tai taip išeina, kad jie nelabai pritaria, bet kaip kažkas sakė, palaikymo visgi norėtųsi. Atvirai pasakius, aš ir pati perspektyvom esu suabejojusi. Manęs nežavi darbas Seime ar ministerijoj, nebent kokioj ambasadoj. Suvokiu, kad tokios pareigos iš dangaus nenukris, reiks stengtis, bet ar verta?

 Na,manau, kad bent jau TSPMI savo studentus ruošia būti lyderiais. Juk net svetainėje rašo, kad jums reikės 'pasiryžimo studijuoti su geriausiais savo kartos abiturientais ir nuo jų neatsilikti'. (: Ir, žinoma, neatsilikti ne vien pažymių klausimu. Todėl aš labiau jaudinuosi ne dėl perspektyvų, bet dėl savo asmeninių savybių ir tvirtumo. Kita vertus, bent jau dabar aš visai negalvoju apie save - politikę. Norėčiau kadanors dirbti mokslinį, akademinį darbą, dėstytojauti, rašyti ir pan. Vien tai, apie kokias skirtingas karjeras mes abi galvojame, sako, jog galimybių tikrai yra. 

Žinutė parašyta: 2011-07-10 22:44:09 | Nuoroda
nodisco rašė:
Guvilė rašė:

 Apie gimines nebekalbu, nes visi sunkiai įsivaizduoja, ką veikt baigus PM, tai taip išeina, kad jie nelabai pritaria, bet kaip kažkas sakė, palaikymo visgi norėtųsi. Atvirai pasakius, aš ir pati perspektyvom esu suabejojusi. Manęs nežavi darbas Seime ar ministerijoj, nebent kokioj ambasadoj. Suvokiu, kad tokios pareigos iš dangaus nenukris, reiks stengtis, bet ar verta?

 Na,manau, kad bent jau TSPMI savo studentus ruošia būti lyderiais. Juk net svetainėje rašo, kad jums reikės 'pasiryžimo studijuoti su geriausiais savo kartos abiturientais ir nuo jų neatsilikti'. (: Ir, žinoma, neatsilikti ne vien pažymių klausimu. Todėl aš labiau jaudinuosi ne dėl perspektyvų, bet dėl savo asmeninių savybių ir tvirtumo. Kita vertus, bent jau dabar aš visai negalvoju apie save - politikę. Norėčiau kadanors dirbti mokslinį, akademinį darbą, dėstytojauti, rašyti ir pan. Vien tai, apie kokias skirtingas karjeras mes abi galvojame, sako, jog galimybių tikrai yra. 

 Na, dėl asmeninių savybių tai kaip tik labai gerai — būsim priversti pasitempti :) O šiaip tai visur visokių asmenybių prisirenka... Taip kad esu įsitikinusi, kad visada atsiras geresnių ir blogesnių už mane, kad ir kaip sunku bebūtų, reik stengtis savęs su kitais nelyginti. Nesveika :D

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2011-07-11 00:08:05 | Nuoroda
Kris rašė:
Dzeimsas rašė:

KB žinot, tai kas planuojat į VDU šiemet? :D

 as :)

 Lauki rudens?

Žinutė parašyta: 2011-07-11 00:14:45 | Nuoroda
Here_in_your_arms rašė:
akivaras rašė:

Ką gi, atrodo, jau žinau, kur studijuosiu:)

 Kokie balai pas tave! Fantastika! Sveikinu!

 Tai jau tikrai, ir aš sveikinu! :) Aš tai pasimečiau dabar. Kaip manot, ar turiu šansų čia? Matkė 8, B lygio :/

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-11 08:58:42 | Nuoroda

 Sveiki, aš jau labai seniai galvoju apie VU TSPMI, tikiuosi įstosiu :) Nors kai pasižiūriu kitų rezultatus... 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-11 09:20:25 | Nuoroda
Indigo rašė:

 Tai jau tikrai, ir aš sveikinu! :) Aš tai pasimečiau dabar. Kaip manot, ar turiu šansų čia? Matkė 8, B lygio :/

 Negi sunku pačiam atsidaryti skaičiuoklę ir pasiskaičiuot, ar taip norisi kitų palaikymo? : ) Kadangi mane labai domina konkurentų konkursiniai balai, tai taviškis, anot lamos, yra 19.28. Nenoriu liūdinti, bet į vf vietą nei pernai, nei užpernai su tokiu į VU nebūtum įstojusi, o į Kauną, manau, laisvai. 

Žinutė parašyta: 2011-07-11 11:34:36 | Nuoroda

manau šiais metais KB turėtų krist. Pirmiausia dėl to, jog daug gerai egzaminus išlaikiusių abiturientų iškeliaus studijuoti užusienin... Antra, atsiranda politikos mokslo studijos ir kitur, pvz Riomerį.

  • Biologija / VBE 79
  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2011-07-11 15:45:43 | Nuoroda
Rūkas rašė:

manau šiais metais KB turėtų krist. Pirmiausia dėl to, jog daug gerai egzaminus išlaikiusių abiturientų iškeliaus studijuoti užusienin... Antra, atsiranda politikos mokslo studijos ir kitur, pvz Riomerį.

 Jei ir kris, tai labai nežymiai. Ir pernai daug išvažiavo į užsienį, bet KB ohoho koks. O dėl Romerio tai net neverta lygint, jei žmogus turės tokį balą, kad galės stoti į VU, tai tikrai nesirinks Romerio, kuriame programa nauja, neaišku kas ten sudėta.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2011-07-11 16:43:23 | Nuoroda

 Vienintelis TSPMI privalumas yra tas, kad fakultetas yra centre, vokieciu gatveje. Super vieta, vien del to verta stoti.

  • Istorija / VBE 79
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:53:22 | Nuoroda

www.tspmi.vu.lt/lt/tvarkarasciai/bakalauro-studijos-1

Ten kur rudens semestras 1 kursas, tai gal šio būsimo rudens tvarkaraštis? VU čia.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą