aš TAI padariau
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:08:00 | Nuoroda

Zdarova cheabrite.

1 KMU medicyna vf NL
2 VU medicyna vf NL
3 KMU farmacyja vf NL
4 KMU medicyna vnf NL
5 KMU farmacyja vnf NL
6 VU molekulynė biologyja vf NL
7 KK farmakotechnyka vf NL

Gal ko truksta, ka sukeisti vietomis, ka isimti?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 22:23:36 | Nuoroda

1. VDU Sociologija (vf)

2. LKKA Sportine rekreacija ir turizmas (vf)

3. VDU Sociologija (vfn)

4. KK Turizmo ir viesbuciu vadyba (vf)

5. KK Turizmo ir viesbuciu vadyba (vfn)

6. VDU Teise (vf)

7. KK Teise (vf)

  • Istorija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 3
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:29:32 | Nuoroda
vakarpuse4 rašė:
Mellinda rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešoji komunikacija VDU (vnf)

3. Lietuvių filologija ir reklama VU (vf)

4. Lietuvių filologija ir reklama VU (vnf)

5.Lietuvių filologija VDU (vf)

6. Lietuvių filologija VDU (vnf)

7. Sociologija KTU (vf)

8. Sociologija KTU (vnf)

9. Sociologija VDU (vf)

10. Sociologija VDU (vnf)

11. Kompiuterinė lingvistika KTU ( vf)

12. Kompiuterinė lingvistika KTU (vnf)

 na šiaip, jei Tu taip surašyti norėjai tai puiku, bet norėčiau perspėti, kad nebūtų taip, kaip daugeliui pažįstamų. jei parašei pirma finansuojamą, o po to iškart nefinansuojamą, tai garantuoju, jei nepateksi pirmu numeriu, priims antru, nes ten finansuojama. Tad norėčiau patarti, kad iš pradžių reiktų surašyti finansuojamas, o po to tik VNF. Na, bet jei Tu taip norėjai surašyti, tada atsiprašau, už, galbūt, ne vietoj pareikštą komentarą. ;))

 siūlys po 1vf ir vnf ;)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-22 20:54:18 | Nuoroda

1.VDU-teisė vf

2.VDU-teisė vnf

 

pakolkas toks išsidėstymas...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:00:44 | Nuoroda

Aš šiandien užpildžiau prašymą, pateikiau 9 stojimus. Aš, kaip ir viena prieš tai buvusi mergina, rašiau labai panašias studijas: pirmoje vietoje - viešoji komunikacija (vf), antroje vietoje - lietuvių filologija ir reklama Kaune (vf). Neatmetu galimybės, kad sužinojusi egzaminų rezultatus dar kažką keisiu. Labai norėčiau įstoti į pirmu numeriu pažymėtą stojimą. Likę 7 stojimai nėra labai mieli širdžiai :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:11:20 | Nuoroda

Man atrodo kad visi čia sustos į tas vietas, kuria prašyme viršui surašys, manau, vargiai daeis iki sąrašo vidurio jų pasirinkimai, tai labai atidžiai reikia apgalvoti savo prašymą :)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:13:46 | Nuoroda

as lauksiu egzaminu rezultatu

  • Biologija / VBE 43
  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 22
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 20
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:14:48 | Nuoroda

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešasis administravimas VDU (vf)

3. Politikos mokslai VDU (vf)

 

Dar nesu tikra dėl 2 ir 3 vietos. Tikslinsiu tuomet, kai žinosiu kaip sekėsi egzaminai :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:26:09 | Nuoroda

Įdomu matyti, kai žmonės pirmu numeriu rašo tą patį dalyką, kaip rašau ir aš (viešąją komunikaciją), gal čia būsimi bendrakursiai

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:29:41 | Nuoroda

į viešąją komunikaciją paduota daugiau prašymu nei į žurnalistiką Vu ;D 

Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:41:03 | Nuoroda
Erika rašė:

Įdomu matyti, kai žmonės pirmu numeriu rašo tą patį dalyką, kaip rašau ir aš (viešąją komunikaciją), gal čia būsimi bendrakursiai

 tikėkimės :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:41:42 | Nuoroda
Tomis rašė:

į viešąją komunikaciją paduota daugiau prašymu nei į žurnalistiką Vu ;D 

 nuo žurnalistikos galbūt atbaido stojamasis :D

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:51:03 | Nuoroda

Na pats parašiau žurnalistiką, tai kaip pagalvojau, kad man tik 300 stojančių reiks įveikti tai visai nieko galvoju :D visai geros galimybės ten pakliūti.

 

Dėl konkursinio, na taip, taip.. Tik žurnalistų vaikai ji praeina ir šiaip komisija iš savęs stato nežinia ką ir žiauriai suvarto visus, bet kitą vertus, nemėginsi, nelaimėsi : ) 

Visgi be žurnaliugų vaikų lieka kelios vietos papriestiems mirtingiesiems, tai kodėl gi tu negalėtum būt, manau, tikrai verta mėginti : ) 

Ypač kai tiek mažai žmonių į žurnalistiką pateikė prašymą tik iki 300 žmonių : ) 

Kadangi, jau laikas baigėsi, nes šį pakraipą turi konkursinį stojamąjį, tai šis skaičius ir nebedidės ;) 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:35:55 | Nuoroda

Mane stebina pasakymas, kad paduota "tik" 300 prašymų. Juk tai velniškai daug :) Turiu omeny, lyginant, kiek apskritai ir į kur yra pateikiamai prašymai, tai 300 yra labai daug :) Na, tarkim į viešąją komunikaciją prašymus jau padavė virš 50 žmonių, iki liepos 19 dienos jų bus kone dvigubai ar trigubai daugiau, o priims tik 30 :) O į valstybės finansuojąmą dar mažiau, manau :) Taip kad tai man ganėtinai "tampo nervus" :) Apskritai, daug kur yra paduota po 20-30 prašymų, kai kur 70-100, taip kad medicina ar teisė, kur prašymai viršija kelis šimtus, mane tiesiog stebina ir konkurencija ten bus gana didelė, manau. Žinoma, tai dar priklauso nuo to, kie žmonių bus priimta :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 22:46:04 | Nuoroda

kur tu matai tuos 50, nes aš tai matau, jog į vdu apskritai pateikti 308 į vf vietą ;) ir 100 į mokamą ;)

Tai va..


Lyginant su ekonomika kur ten jau virš 1000 į vu ekonomiką pateiktą prašymu ir tai dar ne galas tikrai. Ekonimika šiais metais sumuš visur rekordus populiarumo, nes didžiausias rekordinis skaičius abiturentų baigę lyg šiais metais, tai va... Tai tie 300 tikrai yra mažai į žurnalistiką... Ypač kai taikai žmogus virš 90 egzus išlaikyti :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 23:51:35 | Nuoroda

Visų pirma, minėdama skaičių 50 kalbėjau apie visus universitetus, ne vien apie VDU. Antras dalykas, šiuo metu žmonių, užsirašiusių į tam tikras studijas VDU vf (pirmu numeriu) yra 910, tavo duomenys klaidingi :) Trečia, per vėlu kažkur taikyti :) :)

Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:00:22 | Nuoroda

sveiki,kur jūs lamabpo'e matot,kiek žmonių davė apraiškas į atitinkamas specialybes,tarkim į vdu psichologiją 100 ir t.t ?>

Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:20:13 | Nuoroda
nerami rašė:

sveiki,kur jūs lamabpo'e matot,kiek žmonių davė apraiškas į atitinkamas specialybes,tarkim į vdu psichologiją 100 ir t.t ?>

 jau radau pati;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-23 00:57:08 | Nuoroda
AušraL rašė:

1. Viešoji komunikacija VDU (vf)

2. Viešasis administravimas VDU (vf)

3. Politikos mokslai VDU (vf)

 

Dar nesu tikra dėl 2 ir 3 vietos. Tikslinsiu tuomet, kai žinosiu kaip sekėsi egzaminai :)

 Tu viešąjį administravimą parašei aukščiau nei politikos mokslus? :ooooo OMG. Apkeisk, negaliu žiūrėti :D O jei rimtai, siūlyčiau gerai apgalvoti. Nes blemba, politikos mokslai juk taipįdomu, o viešasis administravimas, čia tipo kokia specialybė? Ne specialybė čia, o nesąmonė. Gausi administratorės diplomą ir verksi supratusi, kad keturis metus praleidei veltui, nes šiais laikais įsidarbinti 'viešajame sektoriuje'( ar kaip ten tą daigtą pabaigę viešąjį administravimą studentai vadina ( common, nu common tikrai)) to administratoriaus diplomo nereikia ir gali bet kas. Ai žodžiu, sekmės tau gerai egzus išlaikyti ir tikiuosi papulsi į tą pirmą vietą arba gausi labai gerusrezultatus ir nuspręsi stot politikon, va :D

Amen

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-06-23 10:59:45 | Nuoroda

Galvoju VGTU istrinti gal, tokiu baisybiu prisiklausiau :/

  • Informacinės technologijos / VBE 80
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą