Kaip jums pasirode 2010 metu lietuviu kalbos valstybinis egzaminas? Lengvas ar sunkus?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:06:32 | Nuoroda

Turbūt visus metus nagrinėjai Savickio kūrinius :p Jau labai įtartinas pasitikėjimas, turbūt koks dėdė švietimo ministerijoj dirba. Aš pavyzdžiui pirmą kartą pamačiau tą Mėnesieną, galvoju blin, kas čia per š. Tad apsiemiau vargt su drobule.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:07:48 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Turbūt visus metus nagrinėjai Savickio kūrinius :p Jau labai įtartinas pasitikėjimas, turbūt koks dėdė švietimo ministerijoj dirba. Aš pavyzdžiui pirmą kartą pamačiau tą Mėnesieną, galvoju blin, kas čia per š. Tad apsiemiau vargt su drobule.

 nereikia pavydeti ;) tiesiog esu gabi 

  • Biologija / VBE 5
  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:09:51 | Nuoroda

 Sveiki.Na as asmeniskai nustebau, nes pirmoje dalje isties asytojai buvo parinkti sunkus..pati rasiau interpetacija vaiciunaites eilerascio, rasesi gan nesunkiai kai zinojau kad REIKIA rasyti, kad ir kaip bebutu.Antroji dalis svis nuvyle..nes suvokimo tekstas man pasirode lengvas ir suprantamas, taciau klausimai kaip sakoma "is oro".Tad suvokimas man ir pakiso koja manau..beje gal atsimenate kokius atsakymus rasete suvokime, pasidalinkim atsakymais, bent zinosime ka teisingai paraseme ir kur nusigrybavome;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:10:59 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Hushaby rašė:

Turbūt visus metus nagrinėjai Savickio kūrinius :p Jau labai įtartinas pasitikėjimas, turbūt koks dėdė švietimo ministerijoj dirba. Aš pavyzdžiui pirmą kartą pamačiau tą Mėnesieną, galvoju blin, kas čia per š. Tad apsiemiau vargt su drobule.

 nereikia pavydeti ;) tiesiog esu gabi 

 O man atrodo, kad tu tiesiog vaikas. 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:13:25 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Mano interpretacija beveik masikamliai atitinka vertinimo kriterijus todel ir vertintojams negali kitaip pasirodyti ;)  Dariau labai sunkius suvokimus is ju gaudavau devynetus, o sitas suvokimas tai desertas :) :) :) Su mokytoja dar pasitikrinom, sake gausiu apie 100 ;) 

Iš kuklumo nemirsi. Toks pasitikėjimas savimi ir kitų žeminimas net erzina. Iš kur tavo mokytoja žino, kad tavo atsakymai teisingi? Iš tavo subjektyviai nupasakoto teksto? Kiek mokytojų anksčiau skaitė tavo darbus? Turbūt net 1a? Tada, oho, kaip objektyvu 

Man rašinio temos neatrodė labai sunkios, beeet, šiaip niekada nesuprantu, ar gerai parašiau, ar ne, tai nesiryšiu spėlioti. O teksto suvokimas irgi su kabliukais. Gaila, kad tiek ilgai teks laukti rezultatų... 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:13:59 | Nuoroda

Pasimk kibirėlį, kad 'gabumai' per kraštus neišbėgtų. :) Kalbant apie teksto suvokimą, kaip atsakėte berods į prieš paskutinį, kur buvo klausimas su raiška, kaip pasikeitė pavadinimas. Ką prikūrėte? :p

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:16:04 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Hushaby rašė:

Ingridėlė, žiūrėk, kad aukštai pakilus žemai nekristum. Trust is weakness. Nežinau, kaip žmogus taip gali save įsivertint. Labai įdomiai. Kiek žiau daugiau atvejų kai žmonės nepasitikėjo savimi ir tikėjo, kad gaus ne kokį balą, ir opa, gauna labai gerą įvertinimą. :) man asmeniškai nebuvo labai lengva. Preitų metų egzas buvo lengvesnis. :)

 as suvokime praradau tik du taskus :) interpretacija parasiau beveik idealiai, tad kodel negaliu tiketi jog gausiu virs 95 ? :) As nesu vidutinybe, kad gauciau 70 :) as stipresne nei jus :) 

 kvaila vista tu o ne stipresne

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:18:48 | Nuoroda

 o kokia ten rasete kalbos raisko priemones?:) beje, ar pas mane viena teksto suvokiams toks nevykes buvo ar pas visus..:DD begale klaidu spausdinimo tekste buvo..;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:19:50 | Nuoroda

Ką tik grįžau. Nu nežinau, negaliu pasidalint įspūdžiais, nes iš tikrųjų nežinau, kaip man sekėsi. Interpretavau Savickio novelę. Šiaip esu gana stipri šioje srityje, bet dabar nežinau, nežinau... Esu linkus viską smulkiai išanalizuot, o čia paprasčiausiai nebuvo tam laiko, nes tekstas per trumpas. Parašiau 610 žodžių, trūko vietos, vos išėjo viską suspaust. Manau, suvokimas pakišo koją, nes neatrodė lengvas. Lietuvių turiu 9 su viršum (10 pas mūsų lituanistę išsivesti neįmanoma, nes ji reikli moteris :) ), tačiau labai bijau gavus rezultatus savim nusivilt...

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:21:16 | Nuoroda

Tekstas PER ILGAS t.y. Jau galva perkaito, imu nusišnekėt :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:21:30 | Nuoroda

jetau kaip as depresuoju kad sawickio kurini pavadinau apsakymu..visa egza dwejojau ar novele ar apsakymas ir susimoviau.. kazi labai skriaus.>??

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:22:13 | Nuoroda

to as.

Na aš klaidų nemačiau, turbūt pas mane 'geras' tekstas buvo. ;DDdabar pats bjauriausias laikas-   reultatų laukimas... :( :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:23:20 | Nuoroda

Na kaip skriaus, pažymės šone fakto klaida ir tiek, nemanau jei visa kita tobula, kad numažintų labai. Bert tobulybių mažai lietuvių egzamine ;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:23:32 | Nuoroda

Matau turim kompanijoj narcize viena :D Na tegul, jai tebunie ramu dabar, zino kad auksta bala gaus (bus matyt dar) :D o mes pasinervuosim dar iki liepos :) as rasiau antraji samprotavima, turiu bendraminciu? Kurie rase apie lietuvius slegianti nuliudima? :D Jei taip, pasidalinkit ispudziais, ka rasete. O teksto suvokimo klausimu suktu keletas irgi buvo. Patys paskutiniai idomus.. tad pasikartosiu, kaip jau kazkas cia rase, ir paklausiu, ka primastete atsakydami i klausima apie kalbines raiskos pokycius? :)

  • Istorija / VBE 39
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:24:12 | Nuoroda

apsakymas ir novelė tas pats.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:24:50 | Nuoroda
Ingridele rašė:
Hushaby rašė:

Turbūt visus metus nagrinėjai Savickio kūrinius :p Jau labai įtartinas pasitikėjimas, turbūt koks dėdė švietimo ministerijoj dirba. Aš pavyzdžiui pirmą kartą pamačiau tą Mėnesieną, galvoju blin, kas čia per š. Tad apsiemiau vargt su drobule.

 nereikia pavydeti ;) tiesiog esu gabi 

Tokios ne vidutinybės būna labai užgožtos gyvenime, ir ant tokių ne vidutinybių, kurios mano esą pasaulio bambos aš b*** dėjęs. ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:24:53 | Nuoroda

Mieli abiturientai, kas interpretavot Savickį? Nuraminkit mane arba dar labiau sunervinkit bent glaustai surašydami svarbiausius punktus, ką ten įžvelgėte :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:25:16 | Nuoroda

apie kalbinės raiškos priemonę tai parašiau, kad prie šalutinio sakinio prijungė pagrindinį :? 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:26:04 | Nuoroda

gal kas galit pasidalint atsakymais kaip kad minejo butu galima ivertint daugmaz ar nusigrybavom:)

domintu ta kalbine raskos priemone;/
ir kada bus istaisyti egzaminai?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:26:06 | Nuoroda

gal kas galit pasidalint atsakymais kaip kad minejo butu galima ivertint daugmaz ar nusigrybavom:)

domintu ta kalbine raskos priemone;/
ir kada bus istaisyti egzaminai?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą