lzuu
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-25 12:01:33 | Nuoroda

 Sveiki, gal yra kas studijuoja ASU kaimo plėtros administravimą? Mokiausi matematiką B lygiu, todėl bijau, kad gali būti labai sunku mokytis ir nieko gero man neišeis, tik nervus susigadinsiu...

Žinutė parašyta: 2012-06-26 01:31:33 | Nuoroda

Sveika,
aš galvoju ten pat mokytis . Mokiausi matematiką B lygiu . Žinau , kad eina už 100LT nusipirkt kelias pamokas papildomai , tai jeigu bus prasti reikalai tai pagelbės tai :)

Žinutė parašyta: 2012-06-26 15:06:40 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Sveika,
aš galvoju ten pat mokytis . Mokiausi matematiką B lygiu . Žinau , kad eina už 100LT nusipirkt kelias pamokas papildomai , tai jeigu bus prasti reikalai tai pagelbės tai :)

 Man tikriausiai nei pamokos nepadėtų, nes matematika tamsi naktis, aišku, B lygiu kai mokiausi nebuvo sunku, tačiau vistiek baisu, nes ankščiau labai vargdavau su ta velnio sukurta matematika :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 18:48:50 | Nuoroda

Žinok man tas pats su ja :D

Žinutė parašyta: 2012-06-26 23:47:18 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Žinok man tas pats su ja :D

 Nieko, rizikuosiu, kas nerizikuoja negeria šampano, o specialybė ir jos ateities perspektyvos gan neblogos šviečiasi :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 02:44:18 | Nuoroda

Aš irgi bandau už bandymą niekas per galvą neduos , o ir pati visai ten noriu. :)
O tu į VF ar VNF? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:07:39 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Aš irgi bandau už bandymą niekas per galvą neduos , o ir pati visai ten noriu. :)
O tu į VF ar VNF? :)

 Visur pas mane tik VF, neįstosiu čia nebent per plauką, nes pernai reikėjo šiai specialybei 17 balų mažiausiai į VF, o man viskas dabar priklauso nuo istorijos kiek gausiu, o po Anglų ir Lietuvių rezultatų baisu ko ir tikėtis, nes jie tokie netikėti buvo. Iš anglų gavau beveik tiek kiek ir tikėjaus, o lietuvių tai net nedrįsau apie tiek kada nors pagalvoti, tad istorijos rezultatų tereikia laukti ir melstis :D, o kaip tu į VF ar VNF?

Žinutė parašyta: 2012-06-27 13:21:42 | Nuoroda

Aš iškart i VNF :D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 14:37:22 | Nuoroda
sunnyji rašė:

Aš iškart i VNF :D

 Niekur nerašau VNF, jei čia neįstosiu, tai stosiu į Kauno kolegiją socialinį darbą, nes čia irgi labai noriu ;), nebent kas nors pasikeistų :)

Žinutė parašyta: 2012-07-18 22:11:25 | Nuoroda

I zemetvarka kas nors stojat ?

  • Informacinės technologijos / VBE 42
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 51
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą