Lamabpo vel...
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-03 12:55:16 | Nuoroda

kaip zinote lama bpo svetaineje pildant prasyma nereikia vesti savo vardo ar pavardes, viskas nuskaitoma pagal asmens koda, paso numeri ar kazka tokio. va beda, uzpildytame prasyme rodo klaidinga mano pavarde, is vidurio ismeta dvi raides. rasiau el laiska, bet nieko neatsako jau gal savaite. kur kreiptis?...

  • Informacinės technologijos / VBE 38
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-06-03 21:49:38 | Nuoroda

Nesijaudink - tai tik smulki ir visiems akivaizdi sisteminė klaida. Bet kokiu atveju Tavo asmens kodas priimtas ir visi tolimesni veiksmai bus vykdomi pagal jį

Žinutė parašyta: 2010-06-14 10:54:51 | Nuoroda

Nenorėjau kurti naujos temos dėl savo klausimo, tai paklausiu čia. :) Aš kaip suprantu iš LAMABPO visi prašymai bus išsiųsti į aukštąsias mokyklas liepos 18-19d, kadangi iki tos dienos dar galima pildyti prašymus? Tačiau aš KMU internetinėje svetainėje pamačiau, kad stojančiųjų prašymai dalyvauti konkurse stojant į šį universitetą bus priimami iki Liepos 9. Tai dėl to ir klausimas iškilo, ar stojančiųjų į KMU prašymai bus pateikti universitetui anksčiau, iki liepos 9, ar kartu su visais liepos 19? Juk jau bus pasibaigęs kaip suprantu prašymų priėmimas... Truputį neramu pasidarė :) 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-14 12:34:52 | Nuoroda

Tikrai keista, kodėl jie taip rašo. Gal apsiriko? Paskambink ir paklausk. Nors šiaip turėtų laikytis bendrojo priėmimo datų.

  • Informacinės technologijos / MBE 10
  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2010-06-14 16:27:23 | Nuoroda

Oh... pasirodo čia aš, žiopliukė. ten terminai kolegiją baigusiems, kaip dabar supratau. Dabar tik atkreipiau dėmesį į pasmulkintas raides apačioje. Na bet dabar bent jau ramu bus :)

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą