Anglų k, Valstybinis egzaminas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 09:18:28 | Nuoroda
Efemera rašė:
Tecupae rašė:

Aš irgi maniau, kad gausiu daugiau, bet... keista buvo, kai sužinojau rezultatą, nes anglų man geriausiai iš visų dalykų sekėsi, o gavau prasčiausiai.  

 Mano situacija analogiška. Jaučiausi anglų egzaminą parašiusi geriausiai iš visų, kuriuos laikiau, nes tikrai lengvas buvo, tad sužinojus apie 89% kiek nuliūdau. Žinoma, nelabai yra dėl ko, nes rezultatas skundų nevertas, tačiau visad apmaudoka, kai tikies daugiau nei gauni.:.>

 Aha pažįstamas jausmas, man taip su lt buvo... 86 kaip ir gerai, bet vis tiek tikėjausi daugiau.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:54:06 | Nuoroda

Tai va va, ir man šiek tiek apmaudu, nes tikėjausi daugiau... tikėjausi daugiausiai, o gavau mažiausiai. Maniau, kad anglų yra mano stiprioji pusė, o ir egzaminas sunkus nebuvo. (Gal tai ir pakišo koją?) Nežinau ką ir begalvoti, kai vienas žmogus, turėjęs iš anglų kalbos pas mūsų mokytoją 5 metiniam, gauna visą 100.  Nemaniau, kad tokių dalykų būna su anglų kalba.  

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:30:31 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Tai va va, ir man šiek tiek apmaudu, nes tikėjausi daugiau... tikėjausi daugiausiai, o gavau mažiausiai. Maniau, kad anglų yra mano stiprioji pusė, o ir egzaminas sunkus nebuvo. (Gal tai ir pakišo koją?) Nežinau ką ir begalvoti, kai vienas žmogus, turėjęs iš anglų kalbos pas mūsų mokytoją 5 metiniam, gauna visą 100.  Nemaniau, kad tokių dalykų būna su anglų kalba.  

 Man ir iki dar aukštesnio balo pakišo tai, kad egzas buvo lengvas, tad pridariau neatleistinų klaidų.. tokių net ir neišsimiegojus per pamokas nepadarydavau :/

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-01-24 17:35:27 | Nuoroda

sveiki, gal kas turite ar zinote kur galeciau gauti 2010 VBE anglu kalbos pakartotines sesijos uzduotys ?
Mano el.p.
labai aciu atsakiusiems .

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:41:55 | Nuoroda
Žinutė parašyta: 2011-03-13 18:30:21 | Nuoroda

man asmeniskai tai bandomieji egzaminai buvo tikrai sunkesni nei tikri... is bandomuju zymiai maziau gavau :) atrodo kad tie bandomieji sukurti prigasdinti abiturientus :D aisku, kitas dalykas dar yra, kad pries tikruosius egzaminus zymiai daugiau pasiruosi nei pries bandomuosius :)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą