Teisė Mru
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-12 16:51:27 | Nuoroda

Gal tiksliau zino, kokias magistranturos studijas galima rinktis gavus teises ir valdymo bakalaura?

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:16:46 | Nuoroda
gintarea0 rašė:

Gal tiksliau zino, kokias magistranturos studijas galima rinktis gavus teises ir valdymo bakalaura?

 Nueik į romerio tinklapį ir pasižiūrėk pati

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:29:09 | Nuoroda

Gal kas plačiau papasakotų apie tą teisę ir muitinės veiklą ar valdymą?  Kas yra naudingiau: paprasta teisė ar dar keli žodeliai prie jos. Nors diplome vis vien bus parašyta tik teisė kiek žinau, tai tiesiog dėl bendrų žinių rinktis tuos kelis žodelius prie teisės?

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:36:51 | Nuoroda

Bastet - čia tema specialiai tik teisei grynai, mačiau yra temų sukurtų apie visokias teises ir kažką, gal ten rasi, ko ieškai.

 

O šiaip dar įdomu - gal kas žinot skaičiuką, kiek žada priimti studentų į dienines bendrai į nemokamą ir mokamą? Niekur nerandu

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:47:48 | Nuoroda

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 90
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:29:20 | Nuoroda
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 13:54:58 | Nuoroda
otaitau rašė:
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

 O VIEŠPATIE, vėl prasideda. Blemba, bet jūs ten ir idiotai susirinkę, garbės žodis :D

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:31:37 | Nuoroda
Thotu rašė:
otaitau rašė:
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

 O VIEŠPATIE, vėl prasideda. Blemba, bet jūs ten ir idiotai susirinkę, garbės žodis :D

 Tavo tokia pati situacija, abejoju, ar garbintum taip tą MRU su KB 20 :D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:37:43 | Nuoroda
otaitau rašė:
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

Patenkinta ne todėl, nes neįstojau į prestižinį VU, o todėl, kad iš tikrųjų esu patenkinta studijomis :) Matau egzaminų skaičiukai tau tikrai kelia savimeilę :)

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 90
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:55:41 | Nuoroda
Žydrūnė rašė:
otaitau rašė:
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

Patenkinta ne todėl, nes neįstojau į prestižinį VU, o todėl, kad iš tikrųjų esu patenkinta studijomis :) Matau egzaminų skaičiukai tau tikrai kelia savimeilę :)

 Tai pirmu nr stodama nerašei VU? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 15:57:46 | Nuoroda

As skelbiu sia teritorija FREE OF THE VU ZONE :)

kai neisaukleti zmones. Pletokite savo tema,o ne i kitu savo propagandos skleist bekit. Iki kokio level nusirita tie VU... Mru zmones nekovoja,cia TF vis skatina kazkokia ideologine kova.

Sveikinu tuos kurie pirmu numeriu i VU patrauke,jega,bet istojus reikia ir moketi mokytis. As didziuojuosi jumis VU studziai! :) Uzauges noreciau buti toks kaip jus.

O dabar... ATSI...KIT! kiek galima ;)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:32:53 | Nuoroda

 Dieve, kaip juokinga girdėti, kai nesuprantantys kalba apie teisės ir muitinės veiklos, policijos veiklos, penitencinės veiklos, valdymo ir pan. būtinumą :D 

Jei dar yra tokių nesuprantančių, kam reikalingos šios kryptys, tai būkit geri ir prieš pasisakydami peržvelkit studijų aprašymus, ok?

O tiems, kurie itin tingi, tai galiu pasakyti, kad gryna teisė (kaip kažkas čia ją pavadino) yra gan sausoko pobūdžio. Mokotės tik tai, kas jums bus reikalinga ateityje. jei esate laimės kūdikis ar turite gerų pažinčių, tai trečiame kurse jums pavyks išeiti į praktikas :)

Aš studijuoju teisę ir penitencinę veiklą ( o ne, užmuškit mane dabar :D ). Ją pasirinkau ne todėl, kad neįstojau į VU (jo net nerašiau) ar kad neįstojau į teisę (pagal balus būtų vf vieta), pasirinkau penitencinę veiklą, nes noriu mokytis apie kalėjimus, jų valdymą ir funkcijas. Manęs nedomina vien teisė, noriu kartu su ja gauti ir šiek tiek daugiau. Pirmame kurse apsilankėme Lukiškėse - patirtis gera. antras kursas ir kiti likę kursai - praktika kalėjime. Valio. Man tai patinka ;) Meskit į mane akmenį tie, kurie mano, kad nieko neišmanau, bet nepamirškite to, kad aš turiu tokias pat galimybes, kaip ir jūs pasirinkti teisininko ateitį.

 

Ok, dėl beletristikų... Tie, kas stojate į MRU, jei esate tvirtai apsisprendę - spaudžiu jums dešinę ir laukiu rugsėjo pirmąją. Tie, kas stoja į VU, jei taip aršiai diskutuojate MRU temoje, tai jūsų apsisprendimas nėra jau toks ir tvirtas. nejau užuodžiu pavydą....

 

Ir galiausiai, visiems tiems, kas nesileidžia į kvailas diskusijas - TIKĖK TUO, KUO TIKI ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 16:33:25 | Nuoroda

Jo, čia kažkokia makalynė gaunasi jau ir kalbos iš lempos. Be to, nespręskit apie visą fakultetą iš keleto  pasisakančių - tiek iš mano pusės ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:18:13 | Nuoroda
otaitau rašė:
Thotu rašė:
otaitau rašė:
Žydrūnė rašė:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU Teisę, esu labai patenkinta. Tačiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbūt irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugės sesės draugo? Ką gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi būti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebūtum patekusi :D

 O VIEŠPATIE, vėl prasideda. Blemba, bet jūs ten ir idiotai susirinkę, garbės žodis :D

 Tavo tokia pati situacija, abejoju, ar garbintum taip tą MRU su KB 20 :D

 Nors ir šimtas dvidešimt, vis tiek stočiau ten, kur stoju dabar. Kaip jus nesuprantat, kad daugumai neįdomūs VU ir nieko čia keisto ir kažko pritrenkiančio. Kiekvienas renkasi pagal save.  Aš beje buvau VU, bet ne teisėje. Pasimokiau ir išėjau. Atsigaukit žmones.

O šiaip jei pajuokaunat, pasiskaičius kam iš MRU valdžios apie tai, ką jūs čia nusišnkenat, nebeišduočiau knygų VU tf, rimtai. Ot geras būtų. Galėtumėt tada kopijuotis, knygą dalintis vieną per dešimt žmonių, už milžiniškus pinigus pirkti ir tt, jūsų 'kreatyvumo' laisvė būtų. Ir tik nepradėkit sakyti, kad ne, gink die mes knygų neimam, mums jų užtenka. Vieša paslaptis, kad VU visų fakų bibliotekos ira pustuštės, o bibliotekininkei paaiškinus situacija ji atkerta - tavo reikalas, eik ir nusipirk.

O dėl tų ten visų kitokių teisių, vėl kiekvieno reikalas. Šiaip įdomu, kad romeris sudarė sąlygas mokytis tokius dalykus, kurie anksčiau tik policijos akademijose pasiekiami buvo. Man tik klaustukas dėl valdymo (gal ir dingtų, jei kas nors žmoniškai man paaiškintų, kas ten ką valdo ir iš viso kame čia bajeris).

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:38:01 | Nuoroda

 baigus teisę ir valdymą jie turėtų  žinoti vadybos ir tesės mokslų pagrindus bei tyrimų metodus, valstybės valdymo ir viešojo administravimo institucijų veiklos ypatumus, viešojo administravimo teisinius pagrindus, valstybės tarnybos organizavimo ir darbo metodus. taigi išeina taip, kad jie valdo institucijas :D nors pati to nestudijuoju, tai pasakyti negaliu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:49:16 | Nuoroda

Nukopipeistinai tu čia viską, aš jau tą atmintinai moku :D Vis tiek man neaišku. Ar magistratūrą galima tą pačią rinktis (aš svajoju apie tarptautinę), kokio velnio tada balai mažesni stojant jei čia tas pats? ir tt ir tt

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:55:15 | Nuoroda

 balai priklauso nuo konkurso :D kadangi kiekvienais metais visi varo ant "teisės ir .....", tai netiek ir daug stojančių :) dėl to konkursas mažesnis ir balai krenta

O kad copy - paste, tai taip. Juk sakiau, kad šito nesimokau. O studijų aprašymai visada yra pateikti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:10:08 | Nuoroda

Bet priprazinkit,studiojuojant gryna TEISE gal ir studini ta pati kaip ir kiti,taciau destytoju kompetencija nepalyginamai aukstesne nei studinant kitas teises studiju programas. Pvz. kad ir kokia teise ir valdymas atrodytu universali specialybe,bet nei Vaisvilos,Jakimenko,nei Birmontienes jie nepatiria ir nieko panasaus net neturi. Gal ir gaunam visi vienoda TEISES BAKALAURO diploma,taciau.... Gal kazkas pasikeis dabar butent su teise ir valdymu nes fakulteta panaikino ir prijunge prie MRU TF :)

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 49
  • Matematika / MBE 9
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:23:50 | Nuoroda

Nu matot, mane kas parina. Teisė ir valdymas nėra labai populiari specialybė, todėl didesnė tikimybė, kad kris balai šiais metais. Ir galbūt turėčiau tikimybę įstoti į nemokamą. Ir dabar nebežinau, kaip man tą prašymą surašyti, nes dabar surašiau teisė nemokamą, teisę mokamą ir tik tada valdymą. Ar rašyti teisę ir valdymą po teisės nemokamos (į kurią beabejo neįstočiau į nemokamą, bet viltis durnių motina, o ir už tai, kad parašiau, nieko nuo to neatsitiks), ar palikti viską, kaip yra ir mokėti už mokslą?

Bet žinoma, kad balai nukris, šansų beveik nėra.

Žodžiu, reik apsispręst iki pirmadienio :}

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:25:45 | Nuoroda

Bet jei siūlys nemokamą ir mokamą vietas šiais metais, tada kaip ir jokio skirtumo, kokiu eiliškumu visgi surašai.. Žodžiu, nebežinau, atsibodo, nervuoja, greičiau viskas pasibaigtų :D Anksčiau viskas paprasčiau buvo

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą