VU Medicina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-04-11 22:11:27 | Nuoroda

Visiškai priešingą dalyką- ekonomiką:)

Žinutė parašyta: 2011-04-11 22:51:23 | Nuoroda

Mm, na rimtas mokslas. Jam irgi reik pašaukimo. Aš tai nesugebėčiau :D

Žinutė parašyta: 2011-04-12 12:33:37 | Nuoroda

sugebėtum, bet mokymasis neteiktų džiaugsmo,nes matau esi lb atsidavęs medicinai:)

Žinutė parašyta: 2011-05-03 22:32:46 | Nuoroda

 Na, aš dabar esu 10 - tokas ir renkuosi mokomuosius dalykus kitiems ateinantiems metams. Kadangi žadu soti į mediciną, galvojų imti fiziką b lygį ar neimti? Nepasiemus, būtų mažiau valandų, bet bio mokytoja sako, kad fizika labai reikalinga studijuojant mediciną. Ką mano medicinos studentai? 

Žinutė parašyta: 2011-05-04 18:28:07 | Nuoroda

Sveiki, šiandien labai išsigandau, sužinojusi naujienas, jog taikant į bet kurios specialybės valstybės finansuojamą vietą yra būtinas anglų egzaminas. Ar tai tiesa?

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-05-05 20:32:06 | Nuoroda
Lukas66 rašė:

 Na, aš dabar esu 10 - tokas ir renkuosi mokomuosius dalykus kitiems ateinantiems metams. Kadangi žadu soti į mediciną, galvojų imti fiziką b lygį ar neimti? Nepasiemus, būtų mažiau valandų, bet bio mokytoja sako, kad fizika labai reikalinga studijuojant mediciną. Ką mano medicinos studentai? 

 Jeigu labai nori ir turėsi laiko, gali imt, bendram išsilavinimui naudinga. Bet kad to kažkaip itin jau reikėtų studijuojant, tikrai nepasakyčiau.

Žinutė parašyta: 2011-05-05 20:33:17 | Nuoroda
MissBootee rašė:

Sveiki, šiandien labai išsigandau, sužinojusi naujienas, jog taikant į bet kurios specialybės valstybės finansuojamą vietą yra būtinas anglų egzaminas. Ar tai tiesa?

 Na į biomedicinos krypties mokslus stojant reikalinga biologija, chemija/matematika ir lietuvių kalba. Anglų kalba čia niekaip nefiguruoja.

Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:27:15 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą