VU Medicina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-25 15:00:34 | Nuoroda

man labai parupo toks klausimas. gal imanoma istot i vu be chemijos? tarkim, kad butu imamas matematikos ir pazymys ir egzaminas. kmu tai raso, kad pvz. jei matkes egzas, tai tada chemijos pazymys, o tai kaip su vu kazin? ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-25 15:01:39 | Nuoroda

P.S. domiuosi stojimu kitais metais ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-25 16:08:35 | Nuoroda
kanape rašė:

man labai parupo toks klausimas. gal imanoma istot i vu be chemijos? tarkim, kad butu imamas matematikos ir pazymys ir egzaminas. kmu tai raso, kad pvz. jei matkes egzas, tai tada chemijos pazymys, o tai kaip su vu kazin? ;D

 taip pat ir VU.

Žinutė parašyta: 2010-11-30 19:40:42 | Nuoroda

Sveiki,

gal kas nors ras laiko ir padės man galų gale apsispręsti. Dar mokausi, tačiau jau gal antri metai plėšausi, kad galop apsispręsčiau kur stoti, VU ar KMU. Ir nors nusišauk, niekaip nepavyksta galų gale padėti tašką ties šiuo klausimu. Taigi , visų visų , netik studijuojančių, bet ir ketinančių stoti į VU.Gal galit padėti ir tie ,kurie studijuoja, papasakokit maždaug apie jūsų dienotvarkes, mokymosi krūvius, atsiskaitymus ir pan. Ar lieka jums laisvo laiko, jei lieka, tai kiek.?Papasakokit , kad bent jau bendrą vaizdą susidaryčiau apie studijas VU.

O tie kurie dar tik ketina studijuoti. Tai pasakykit savo nuomonę , kur geriau ir kodėl.

Būsiu begalo dėkinga, kas žino, gal jūs nutrauksite mano begalines kančias , bandant atsakyti į šį klausimą :)

Žinutė parašyta: 2010-12-04 17:40:13 | Nuoroda

Labas,

 O koks skirtumas, VU ar KMU (dab. LSMU)? Juk gydytojai vienodai kokybiški paruošiami. Jeigu nori, gali apsilankyti VU MF, pakalbėti su studentais, paklausyti poros paskaitų. Gal padės apsispręsti :)

Žinutė parašyta: 2011-01-04 18:56:56 | Nuoroda
QuArtZ rašė:

Sveiki,

gal kas nors ras laiko ir padės man galų gale apsispręsti. Dar mokausi, tačiau jau gal antri metai plėšausi, kad galop apsispręsčiau kur stoti, VU ar KMU. Ir nors nusišauk, niekaip nepavyksta galų gale padėti tašką ties šiuo klausimu. Taigi , visų visų , netik studijuojančių, bet ir ketinančių stoti į VU.Gal galit padėti ir tie ,kurie studijuoja, papasakokit maždaug apie jūsų dienotvarkes, mokymosi krūvius, atsiskaitymus ir pan. Ar lieka jums laisvo laiko, jei lieka, tai kiek.?Papasakokit , kad bent jau bendrą vaizdą susidaryčiau apie studijas VU.

O tie kurie dar tik ketina studijuoti. Tai pasakykit savo nuomonę , kur geriau ir kodėl.

Būsiu begalo dėkinga, kas žino, gal jūs nutrauksite mano begalines kančias , bandant atsakyti į šį klausimą :)

 Na aš esu VU MF pirmakursė, dar nedaug ragavusi visko, bet jau šiek tiek pamačiau ką reiškia čia studijuot, tai gal galiu pagelbėt... :)

Šiaip visų pirma skirtumas tarp VU ir LSMU tai, kad VU mokaisi kelis dalykus iš karto, o KMU kiek žinau yra periodai, kai mokosi tik kažkokį vieną pagrindinį dalyką... nesimokiau KMU, nežinau, kas geriau, bet man asmeniškai patinka VU sistema, nes ne taip atsibosta vieną dalyką kalt ir kalt (pakali anatomiją - persėdi prie histologijos :) ) bet šitas turi ir minusą - semestro gale laukia nelengva sesija, bet semestro vidury egzaminų nėra...

Girdėjau, kad VU yra tolerantiškesnė atmosfera (čia vėl negaliu vienpusiškai teigti, nesimokiau KMU, bet sesuo mokėsi, tai visokių nekokių istorijų prisiklausiau)...

Va VU bėda su lavonine medžiaga, yra senukai tokie, tikrai nebetinkami nei smalsumui patenkinti, nei mokslui :) 

Toliau užimtumas... visi žino, kad pirmieji, antrieji metai MF (aš šiaip odontologiją mokaus) yra nelengvi... asmeniškai aš šį pusmetį laisvalaikio beveik neturėjau (o jei ir pasidarydavau laisvą vakarą, tai su graužančia sąžine :D), šiaip nuo žmogaus priklauso, kaip pakelsi tuos krūvius - ar mokysies sistemingai ir tada nereiks per naktis nemiegoti, ar pasidarysi daugiau laisvo laiko, bet prieš kolius vargsi... bet kai pagalvoji, jei labai nori kažką pasiekti - tai ką reiškia keli nelengvi metai? :) 

Tai va, papasakojau šiek tiek (bet tik iš VU gyvenimo, kas dedasi KMU - nelabai žinau :)

jei dar kas domina klausk ;)

Žinutė parašyta: 2011-02-16 19:13:40 | Nuoroda

Aš stoti tik planuoju:) Bet kalbėjau ir su LSMU ir su VU studentėm ir jau apsisprendžiau. Manau, kad studijos, visi vargai ir krūviai per daug skirtis negali, nes metai ir VU, ir KMU- 6.  O laisvalaikis, tai kaip jau ir minėjo, manau, priklauso nuo paties studento, todėl lieka rinktis pagal miestą :) Aš rinksiuosi VU.

Žinutė parašyta: 2011-04-04 15:40:56 | Nuoroda

Labukas visiems, labai skubu, gal studijuojantys ar besiruosiantys studijuoti medicina galit pasakyt kokios dalykus pasirinkot kokiais lygiais nes man 2 val per daug gaunasi visko. Reikia lb pagalbos :)
 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-04-10 18:59:30 | Nuoroda

Sveiki ;)

Norėjau paklausti, gal žinote koks pernai buvo paskutinio įstojusio į VU mediciną konkursinis balas?

Žinutė parašyta: 2011-04-10 19:18:14 | Nuoroda
Summer.. rašė:

Sveiki ;)

Norėjau paklausti, gal žinote koks pernai buvo paskutinio įstojusio į VU mediciną konkursinis balas?

 19,18 (pilna lentelė).

Žinutė parašyta: 2011-04-10 20:35:17 | Nuoroda

Salvi, o kelintam kurse mokais? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-10 20:51:38 | Nuoroda
esmeralda rašė:

Salvi, o kelintam kurse mokais? :)

  Na vidutinio senumo esu, taip sakykim :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-04-10 21:24:48 | Nuoroda

o kaip manot, į kurią pusę ir kiek jis šiemet pasikeis? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-10 22:14:53 | Nuoroda

Nemanau, kad mažėtų.

Žinutė parašyta: 2011-04-11 17:35:54 | Nuoroda

Salvi, ir kaip? patinka? ar yra taip sunku, kaip daugelis gąsdina? :)

Žinutė parašyta: 2011-04-11 17:39:52 | Nuoroda

manyčiau, kad balas pakils, bet mažiau nei pernai:) nes pernykščiai metai, tai nustebino daugelį

Žinutė parašyta: 2011-04-11 19:14:32 | Nuoroda
esmeralda rašė:

Salvi, ir kaip? patinka? ar yra taip sunku, kaip daugelis gąsdina? :)

  Sunku yra tada, kai patenki ne į savo vietą. Bet jeigu medicina yra tavo sritis, mokymasis tampa gana maloniu procesu. Tada sąvokai "sunku" nebelieka vietos.

Žinutė parašyta: 2011-04-11 20:41:59 | Nuoroda
Salvis rašė:
esmeralda rašė:

Salvi, ir kaip? patinka? ar yra taip sunku, kaip daugelis gąsdina? :)

  Sunku yra tada, kai patenki ne į savo vietą. Bet jeigu medicina yra tavo sritis, mokymasis tampa gana maloniu procesu. Tada sąvokai "sunku" nebelieka vietos.

 visiskai sutinku :) visi tik ir gasdino stojant, kad mokytis bus be proto sunku, laisvo laiko nebus ir pan :) bet tikrai taip nera, jei patinka, tai ka darai :) aisku, mokytis reikia labai daug, bet viskas yra imanoma jei tik nori, ir pasimokyt, ir laisvalaikio apturet :) svarbiausia kad mokslas nebutu kancia, todel labai svarbu pataikyt ten, kur tau tikrai vieta ;)

  • Biologija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 84
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-04-11 21:44:22 | Nuoroda

Aš jau ir pati apsisprendžiau, perstosiu, nes jau supratau, kad tai mano sritis:) Atrodo, tai jau seniai žinojau, tik kažkodėl lemiamu momentu susiparinau ir pasirinkau ne tą variantą:)

Žinutė parašyta: 2011-04-11 21:54:20 | Nuoroda
esmeralda rašė:

Aš jau ir pati apsisprendžiau, perstosiu, nes jau supratau, kad tai mano sritis:) Atrodo, tai jau seniai žinojau, tik kažkodėl lemiamu momentu susiparinau ir pasirinkau ne tą variantą:)

 Džiugu, kad laiku supratai :) Ką studijuoji?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą