Konkursinis balas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:01:53 | Nuoroda

Kaip skirsis šių metų konkursiniai balai nuo 2009, bus mažesni, didesni, ar liks maždaug tokie patys? Kalbu apie minimalų balą norint gauti finansavimą. Pasidalinkit savo nuomone, nes aš visiškai nieko neišmanau apie tai, pagal 2009 m. balus esu "ant ribos" (egzaminų rezultatus maždaug įsivaizduoju). Neramu laukt :)

P.S. jeigu pokyčiai bus skirtingi atskiroms profesijoms, tai mane domina viešasis administravimas ir politikos mokslai. Bijau, kad šitiems balas išliks aukštas...

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:10:42 | Nuoroda

Aš ir nieko neišmanau apie tuos balus,bet galiu nuraminti,visi mes įstosim kur norėsim..ir tau nėra ko jaudintis...

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:13:45 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Aš ir nieko neišmanau apie tuos balus,bet galiu nuraminti,visi mes įstosim kur norėsim..ir tau nėra ko jaudintis...

Tai kad "Didziulis noras" i konkursini bala nesiskaiciuoja

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:19:30 | Nuoroda

o kas gali žinoti??,kad jis negali ieiti i konkursinį balą..

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:24:17 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

Aš ir nieko neišmanau apie tuos balus,bet galiu nuraminti,visi mes įstosim kur norėsim..ir tau nėra ko jaudintis...

 Cha, tu turbūt net didesnis optimistas negu aš :P

  • Informacinės technologijos / VBE 10
  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / MBE 8
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:27:55 | Nuoroda
Maklaudas iš Maklaudų giminės rašė:
KarabinaS rašė:

Aš ir nieko neišmanau apie tuos balus,bet nuraminti,visi mes įstosim kur norėsim..ir tau nėra ko jaudintis...

 Cha, tu turbūt net didesnis optimistas negu aš :P

 Aš visada galvoju tik apie gerą pabaigą,ir manau tai man padeda gyvenime,žinoma pagalvoju ir apie dramas,bet,kad optimistas esu tai tu pataikej..

Žinutė parašyta: 2010-06-21 23:43:26 | Nuoroda

Teisingas mastymas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 16:36:24 | Nuoroda

manau, tikrai bus didesni balai, nes labai jau lengvi egzaminai šiais metais buvo. Taigi žiūrėsime ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:01:13 | Nuoroda
Tomis rašė:

manau, tikrai bus didesni balai, nes labai jau lengvi egzaminai šiais metais buvo. Taigi žiūrėsime ;)

 Hmm..biologijos tai lb lengvas

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 17:23:12 | Nuoroda

Tai anglu, matematikos irgi.

Istorija buvo ne egzaaminas o lietuvių kalbos teksto suvokimas

Nec'as nusigrybavo, man tai jo darbas abejotians iš vis, už ką jie gauna tokias sumas atlyginimų, jei tokį grybą pjauną.

Žinutė parašyta: 2010-06-22 18:42:10 | Nuoroda

Manau, kad bus panašūs balai, nes nuo egzaminų sunkumo tai gauti procentai nepasikeis (juk 100 visi negaus). Nors man matematika irgi ypač lengvas pasirodė, o istorijos jei nori tik išlaikyt ar iki 50proc. gauti tai irgi nesunkus.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 19:21:25 | Nuoroda

Bet lyginant visgi su praeitais metais, tai abiturentų skaičius žymiai didesnis, nepamirškim ir to. Tai vėl tiesiogiai įtakos perskaičiuotus balus :)

Jie turės būti gerokai aukštesni

Žinutė parašyta: 2010-06-22 19:53:54 | Nuoroda

su tais "aukštesniais" balais, tuoj depresija įvarysit

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-22 21:23:02 | Nuoroda

Tai nesinervuok ;) Aš pats va su nerimu laukiu rezultatų : ) bet nieko jau juk nebepakeisi .

Žinutė parašyta: 2010-06-24 13:45:07 | Nuoroda

 sveiki. norejau paklausti, ar yra koks nors skirtumas stojant ar laikei lietuviu vbe gimtaja ar lietuviu vbe kaip valstybine kalba? nes uzduotys tai skiriasi. tarkim nejau pirmenybe yra tam kuris tarkim lt valstybine islaike80 proc.  nei tam kuris laike gimtaja ir  surinkoi 75?

Žinutė parašyta: 2010-06-24 20:24:32 | Nuoroda
anite rašė:

 sveiki. norejau paklausti, ar yra koks nors skirtumas stojant ar laikei lietuviu vbe gimtaja ar lietuviu vbe kaip valstybine kalba? nes uzduotys tai skiriasi. tarkim nejau pirmenybe yra tam kuris tarkim lt valstybine islaike80 proc.  nei tam kuris laike gimtaja ir  surinkoi 75?

 siaip nera jokio skrt,swabiausia wbe ir gerai

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:12:34 | Nuoroda

Norėjau paklausti vieno dalykėlio. Ar turi teisę pavaduotoja/mokytojai rodyt tavo egzaminų balus?

(pvz, ateini į mokyklą susižinoti savo balų, tai tau duota lapą ir tu susirandi save (tuo tarpu peržvelgi ir kitus) ar pasakai vardą , pavardę ir tau tiesiog pasako tik tavo balą? )

 

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-25 19:33:01 | Nuoroda
ingree rašė:

Norėjau paklausti vieno dalykėlio. Ar turi teisę pavaduotoja/mokytojai rodyt tavo egzaminų balus?

(pvz, ateini į mokyklą susižinoti savo balų, tai tau duota lapą ir tu susirandi save (tuo tarpu peržvelgi ir kitus) ar pasakai vardą , pavardę ir tau tiesiog pasako tik tavo balą? )

 

 Na, vargu, ar tai yra kur nors parašyta (atsakymas į tavo klausimą). Veikiausiai jį sužinosi tik atėjusi į mokyklą (kaip ir daugelis) :)

Žinutė parašyta: 2010-06-25 22:46:56 | Nuoroda

joa,cia kaip kur jauciu,pas mus tj kabindawo ant sienos,kai tik gaudawo rezus//;]

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-06-25 23:00:25 | Nuoroda
ingree rašė:

Norėjau paklausti vieno dalykėlio. Ar turi teisę pavaduotoja/mokytojai rodyt tavo egzaminų balus?

(pvz, ateini į mokyklą susižinoti savo balų, tai tau duota lapą ir tu susirandi save (tuo tarpu peržvelgi ir kitus) ar pasakai vardą , pavardę ir tau tiesiog pasako tik tavo balą? )

 

 Iš tikrųjų tas rezultatų skelbimas ant sienų yra tikrai neetiška, kaip ir garsiai skelbti rezultatus, čia jau ko gero priklauso nuo pedagogo mąstysenos...

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą