Stojimų rezultatai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-21 10:13:10 | Nuoroda

Kurgi parasyta ? Tai jeigu tik 23 diena issiusti reikia, tai kodel man atejo atsakymas, jusu uzklausa sekmingai priimta (ar kazkaip ten panasiai) ;) Viskas cia gerai :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 10:17:25 | Nuoroda

Užsisakyti paslaugą galima ir anksčiau, bet atsakymą gausim tik 23 d. Užsisakiau dėl viso pikto, bet visgi nujaučiu, kad rezultatai SMS žinute ateis gerokai vėliau nei bus patalpinti LAMA BPO sistemoj. Būtų gerai, kad nesprogtų jų serveriai. Kaip būdavo ankstesniais metais? Vėluodavo, strigdavo, lūždavo?

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-21 10:26:31 | Nuoroda
oniponi rašė:

Užsisakyti paslaugą galima ir anksčiau, bet atsakymą gausim tik 23 d. Užsisakiau dėl viso pikto, bet visgi nujaučiu, kad rezultatai SMS žinute ateis gerokai vėliau nei bus patalpinti LAMA BPO sistemoj. Būtų gerai, kad nesprogtų jų serveriai. Kaip būdavo ankstesniais metais? Vėluodavo, strigdavo, lūždavo?

 nieko panasaus praeitais metais nebuvo :) ... Jei net as su savo letapedziu internetu is pirmo karto prisijungiau, tai problemu , vadinasi, tikrai nebuvo :D be to, ir i emaila ateis laiskas... O sms tikriausiai paveluos, kaip ir praeitu metu egzaminu rezultatai, gauti sms  :O

Žinutė parašyta: 2010-07-21 11:30:10 | Nuoroda

as issiunciau jau vakar, man parase, kad as uzsisakiau ir gausiu iskart kai bus patvirtinti rezultatai :) tai tikriausiai galima ir iki 23d ir ta pacia 23d :)

  • Istorija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-24 01:22:24 | Nuoroda

Sveiki, noriu pasiteirauti dėl dalyvavimo antrame priėmimo etape į universitetus ir kolegijas. Ar pareiškime galima tik koreguoti ankstesnių pasirinkimų eiliškumą? Ar būtų įmanoma kažkiek sumokėti ir išsipirkti galimybę prirašyti daugiau norimų specialybių?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą