Kokius dokumentus patvirtinti pas notara
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-19 14:47:28 | Nuoroda

Kokius dokumentus reikia patvirtinti pas notara? ir dar norejau paklausti ar galima kreiptis pas betkoki notara ar tik pagal gyvenimo vieta :)

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:16:08 | Nuoroda
Freelancer rašė:

Kokius dokumentus reikia patvirtinti pas notara? ir dar norejau paklausti ar galima kreiptis pas betkoki notara ar tik pagal gyvenimo vieta :)

 Kažką dar pas notarą tvirtint reikia? 

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:49:24 | Nuoroda

Reikia patvirtinti atestatą, jei nenori jo originalo atiduoti universitetui :) O ką dar reikia tai nežinau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 16:57:57 | Nuoroda
ella rašė:

Reikia patvirtinti atestatą, jei nenori jo originalo atiduoti universitetui :) O ką dar reikia tai nežinau :)

 Ai galiu ir originalą atiduot :D

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:36:36 | Nuoroda

tai tik atestata ir viskas ?, Paso kopijos nereikia .?

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:41:45 | Nuoroda
ella rašė:

Reikia patvirtinti atestatą, jei nenori jo originalo atiduoti universitetui :) O ką dar reikia tai nežinau :)

 Eikit, tikrai? VDU puslapyje buvau skaičiusi, kad kopijos gali būti patvirtintos notaro, arba universiteto įpareigoto žmogaus, kai rašysies sutartį.

Negi tikrai būna, kad atima atestatus? :D

Žinutė parašyta: 2010-07-19 17:46:41 | Nuoroda

nu tai neatima nes jiems duodi notaro patvirtinta kopija o sau pasilieki originala ;D

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 9
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 75
  • Matematika / VBE 82
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 87
Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:48:37 | Nuoroda
ememdemz rašė:
ella rašė:

Reikia patvirtinti atestatą, jei nenori jo originalo atiduoti universitetui :) O ką dar reikia tai nežinau :)

 Eikit, tikrai? VDU puslapyje buvau skaičiusi, kad kopijos gali būti patvirtintos notaro, arba universiteto įpareigoto žmogaus, kai rašysies sutartį.

Negi tikrai būna, kad atima atestatus? :D

 aš irgi tą patį skaičiau, kad pasirašant sutartį kopiją gali patvirtinti įpareigotas universiteto žmogus ;D

  • Dailė / MBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-20 12:41:33 | Nuoroda

Na nežinau, bet kai prieš porą metų stojo viena mano pažįstama ir ji neturėjo notaro patvirtinto atestato, tik originalą, tai universitetas pasiėmė jį ir nebegražino :) Ir sakė, kad kai baigsi bakalaurą, tau vidurinis išsilavinimas nebelabai bus ir reikalingas, nes turesi aukštąjį jau :)

O dėl paso kopijos tai nežinau ar reikia ją pas notarą patvirtinti :) reikia geriau pasidomėti ;)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:21:21 | Nuoroda

Dėl kitų universitetų nežinau, bet VDU tikrai bus įgaliotas žmogus, kuris patvirtins atestato kopiją. Bent jau pernai taip buvo.

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:35:12 | Nuoroda

Kažkaip keistai skamba, kaip gali atimt iš žmogaus tokį dokumentą už kurį "arei" 12 metų ? :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 16:39:47 | Nuoroda

 tai būna paskirtas universitetuose žmogus, kuris tvirtina atestatus, bet jei nori išvengt gaišaties, laukimo ir spūsčių priėmimuose, nu tai pasitvirtini atestatą savo mieste pas notarą ir ramiai eini priduoti dokumentų.: )

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:26:10 | Nuoroda

Aš buvau vakar, kad patvirtintų brandos atestato, jo priedo ir asmens tapatybės kortelės kopijas. Pagal LAMAPBO,daugiau man nieko ir nereikia..

Nebūtina šiaip pas notarą eiti, gali pačioj aukštojoj padaryt tas kopijas ir jas patvirtinti. Bet pagalvojau, ir taip ten daug popierizmo bus ir laiko gaišimo,tai taip greičiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 15:41:18 | Nuoroda

Buvau vakar pas notarą. Man pasakė, kad nespangčiau, nes nuo šių metų nieko nebereik pas notarus tvirtint, nes tipo švietimo ministras padarė pakeitimus ir dabar ten pasirašant sutartis iš karto viską sutvarkys. Nu reik tikėtis, kad taip ir bus.  

  • Istorija / VBE 83
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:05:34 | Nuoroda

Tai kad taip rašoma priėmimo tvarkos apraše.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:34:26 | Nuoroda

O VU rašome, kad reikia turėti notaro nuorašui. Bet ar gi verta bėgti rytoj pas notarą?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:46:23 | Nuoroda
Apt18 rašė:

O VU rašome, kad reikia turėti notaro nuorašui. Bet ar gi verta bėgti rytoj pas notarą?

 žiūrėk ką BPO rašo, o ne VU, kuris pamiršo parašyt "arba" ir nebekelk panika.

O kam čia univeras grasino atestato negrąžint, tai nusišneka. Atiduoda jį po baigimo, arba nutraukus studijas ankščiau laiko. Jo jiem reikėdavo kaip užstato, kad nepabėgsi iš Lietuvos neatsiskaitęs su bendrabučiu ar biblioteka :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:28:24 | Nuoroda
Infinity rašė:

Buvau vakar pas notarą. Man pasakė, kad nespangčiau, nes nuo šių metų nieko nebereik pas notarus tvirtint, nes tipo švietimo ministras padarė pakeitimus ir dabar ten pasirašant sutartis iš karto viską sutvarkys. Nu reik tikėtis, kad taip ir bus.  

 Galėsi susitvarkyt ir vietoj, bet tikėtina, kad teks ilgokai palūkėti eilėj ir panašiai, tai dėl savo patogumo gali susitvarkyti viską ir anksčiau pas notarą.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-22 21:53:00 | Nuoroda

Notariskai tvirtinti atestato kopija reikia tik tokiu atveju jeigu nenori originalo palikti aukstojoje mokykloje.baigus bakalaura ar norint isstoti originala bet kokiu atveju atgausit,nebijokit :) Nesidarykit sau papildomu problemu :) su tokiais formalumais susiduriau jau du kartus ir viskas cia normaliai.Istosit,patvirtinat kvietima studijuoti,Pasiimat pasa ar asmens tapatybes kortele bei ju kopija,keleta foto ( ne visur ju reikalauja,kad ir raso jog reikia) ,brandos atestata,kvituka ir jo kopija (,kad susimokejot 120lt ) ir keliaujat i univera ar kolegija :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 10:05:35 | Nuoroda

o tikrai tikrai 100% vu atiduoda atestata??? senesniais laikais tai neatiduodavo... bet pvz,ku neima ir siaip tik atsisviecia, liktai net be notaro

  • Geografija / MBE 10
  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 50
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą