KAS DALYVAUS 2 PRIĖMIMO ETAPE?????
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:03:31 | Nuoroda

 Kur ir kada paskelbs likusias laisvas vietas????????Laukiu nesulaukiu

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:39:58 | Nuoroda

 Sveiki, pas mane lamoj dar teberašo, kad vnf vietos bus skelbiamos kelių valandų bėgyje.. Ar jau kas nors esat gavę rezultatus dėl vnf? Nes man per pirmą turą vienintelė viltis.. Nes net į kolegiją su virš 14 nepakliuvau.. 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 25
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:47:33 | Nuoroda
redziukas rašė:

 Sveiki, pas mane lamoj dar teberašo, kad vnf vietos bus skelbiamos kelių valandų bėgyje.. Ar jau kas nors esat gavę rezultatus dėl vnf? Nes man per pirmą turą vienintelė viltis.. Nes net į kolegiją su virš 14 nepakliuvau.. 

 Dar nieks nežino VNF. Palaukti dar reikia... Nenusimink, tikrai įstosi, kur tau reikės...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:50:34 | Nuoroda

 Aš jau ir vakar visas akis išverkiau, kad reiks į antrą turą eit, kai visi džiaugiasi nemokamom vietom, nes gavau sms, kad negavau jokio pasiūlymo.. Bet paskui kai pasiskaičiau, daug kas gavo tokius sms, o vfn lyg ir neskelbia.. Tai kaip reikia sužinoti ? 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 25
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:53:35 | Nuoroda
redziukas rašė:

 Aš jau ir vakar visas akis išverkiau, kad reiks į antrą turą eit, kai visi džiaugiasi nemokamom vietom, nes gavau sms, kad negavau jokio pasiūlymo.. Bet paskui kai pasiskaičiau, daug kas gavo tokius sms, o vfn lyg ir neskelbia.. Tai kaip reikia sužinoti ? 

 Reikia palaukti... Niekas dar nežino... Neverk, nusiramink ir palauk, nieks dar tikrai nežino, nes niekur nepaskelbta VNF. Tikrai sulauksi atsakymo...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:55:23 | Nuoroda

Nieko ir ash nebesurpantu, tai nuo snd prasideda atseit tas antras etapas... o jie net neleidzia to prasymo redaguot? tai ka daryt?

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:56:45 | Nuoroda
Cinike rašė:

Nieko ir ash nebesurpantu, tai nuo snd prasideda atseit tas antras etapas... o jie net neleidzia to prasymo redaguot? tai ka daryt?

 Tai matai, jie net rezultatų visų paskelbti iki dabar dar nesugebėjo.. Tai tikrai ir tie visi turai nusitemps

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 25
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:57:12 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
redziukas rašė:

 Aš jau ir vakar visas akis išverkiau, kad reiks į antrą turą eit, kai visi džiaugiasi nemokamom vietom, nes gavau sms, kad negavau jokio pasiūlymo.. Bet paskui kai pasiskaičiau, daug kas gavo tokius sms, o vfn lyg ir neskelbia.. Tai kaip reikia sužinoti ? 

 Reikia palaukti... Niekas dar nežino... Neverk, nusiramink ir palauk, nieks dar tikrai nežino, nes niekur nepaskelbta VNF. Tikrai sulauksi atsakymo...

 Ačiū už palaikymą 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 63
  • Matematika / VBE 18
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 25
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:58:35 | Nuoroda
Cinike rašė:

Nieko ir ash nebesurpantu, tai nuo snd prasideda atseit tas antras etapas... o jie net neleidzia to prasymo redaguot? tai ka daryt?

 Tai tempia gumą, ne pagal datas viskas vyksta... Ir man neleidžia redaguoti....

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 08:59:22 | Nuoroda

 Ačiū už palaikymą 

 Nėra už ką... Tikiuosi viskas bus gerai...Nes čia tokį grybą LAMA pjauna...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:02:15 | Nuoroda

Jie nesveiki,,, cia viskas uzsilagino, nes kai kurie apskritai jokiu pakvietimu i niekur negavo studijuot, zinutes raso vienokias o nuvejus i ta psl jau kitaip skelbiama, zero atsakomybes.

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 10
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:52:59 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
MisCriminal rašė:

ka daryt zmones?? isvis JOKIU ZINIU is lamos. nei kad istojau, nei kad neystojau. O.o ir ka man mastyt? nei sms ateina, nei el laiskas. kaip suprast?

man tokia pat situacija ir su baime vis dar laukiu,gal isivele kokia klaida:(

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:56:05 | Nuoroda

man tokia pat situacija ir su baime vis dar laukiu,gal isivele kokia klaida:(

 

 palauk dar.... nesijaudink......

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:01:40 | Nuoroda

Čia rimtai su tuo skundu priėmimo komisijai, ar tik šiaip pletkai?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:47:56 | Nuoroda

Draugai, kolegos. Patrkit, visą naktį nemegojau. Įstojau į LŽŪU agronomija vf ( 8 numeriu ) , bet labiau noriu studinti biomedicinos mokslus, ką daryti? Lošti loterija ir bandyti 2 etapą. P.S. pirmai numeriais rašiau LKKA, o po jos rašytčiau tada KK, bet kažin ar ir į tą įstosiu. Egzaminų rezultatai mano : Bio 69, Mat 52, lt 33, chem 31. Tai va, jei kas galit patarkit. Būsiu dėkavotas :)  Ačiū. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:50:56 | Nuoroda
Nayvi rašė:

Draugai, kolegos. Patrkit, visą naktį nemegojau. Įstojau į LŽŪU agronomija vf ( 8 numeriu ) , bet labiau noriu studinti biomedicinos mokslus, ką daryti? Lošti loterija ir bandyti 2 etapą. P.S. pirmai numeriais rašiau LKKA, o po jos rašytčiau tada KK, bet kažin ar ir į tą įstosiu. Egzaminų rezultatai mano : Bio 69, Mat 52, lt 33, chem 31. Tai va, jei kas galit patarkit. Būsiu dėkavotas :)  Ačiū. 

 O koks tavo stojamasis balas? Ar praeitų? Manau VF vietų nėra likę, kaip visi sako... Liūdna ir man dėlto... Beliktų VNF. Todėl siūlau studijuoti LŽŪU, kad ir šitos VF vietos neprarastum(nes tu ją atiduotum kitam, jos atsisakydamas).

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:55:37 | Nuoroda

Aš bandysiu dalyvaut, nes labai nenoriu į kolegiją.  Bet dar laukiu tų lentelių, diagramų, scemų.. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:57:58 | Nuoroda
Car0line rašė:

Aš bandysiu dalyvaut, nes labai nenoriu į kolegiją.  Bet dar laukiu tų lentelių, diagramų, scemų.. 

 Tik kolegijose ir liko vietų....

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:42:55 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:
Car0line rašė:

Aš bandysiu dalyvaut, nes labai nenoriu į kolegiją.  Bet dar laukiu tų lentelių, diagramų, scemų.. 

 Tik kolegijose ir liko vietų....

 Tiksliai ce???

Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:50:40 | Nuoroda

Nežinau, taip sakė ir straipsnis rašė...

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą