VNF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:43:47 | Nuoroda
Vetute :) rašė:
Dvyne rašė:
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

 kazkas apie 15 :) maziausiai ten tikejausi

 o cia VF ar VNF? :)

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 14
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:49:23 | Nuoroda
Dvyne rašė:
Vetute :) rašė:
Dvyne rašė:
Vetute :) rašė:

 istojau i vgtu , kazkas nerealaus :) verslo vadyba

 As ir i cia norejau :) su kokiu balu istojai?

 kazkas apie 15 :) maziausiai ten tikejausi

 o cia VF ar VNF? :)

 i vnf nesitikejau i vf

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:50:49 | Nuoroda
ruduoas rašė:
Dvyne rašė:
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

 na, velnias, pirmoje vietoje VF filosofija, tuomet eina pora specialybių kurias parašiau šiaip sau, nes žinojau, kad neįstosiu, ir jos VF. ir tuomet paskutinė VNF filo. :/ velnias. jei galėčiau, ištrinčiau viską, kas aukščiau... nesąmonė, jeigu nuo numerio, o ne nuo balo priklauso... velniop

 Prioritetai skirti grynai mums, kad galėtumėm nuspręst, kokia seka tikrintų mūsų galimybės. Žmogus su mažesniu balu negali būti priimtas net jei rašė pirmu numeriu jei tuo tarpu žemesniu prioritetu tą pačią specialybę pasirinkęs asmuo turi auktesnį ir nepateko į tas vietas, kurias rinkos aukštesniu prioritetu.

Blemb, tikrai būtų įdomu žinoti, koks buvo žemiausias vf balas.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:53:58 | Nuoroda

Didelis DĖKUI lamai, ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijai už "garantuotą" ateitį. Kažkas minėjot sprogdinimą? I'm in.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:58:44 | Nuoroda

We are having a massive destruction.  Afterparty ant LAMOS nuodegulių, pelenų ir šiaip likučių.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:09:23 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:
ruduoas rašė:
Dvyne rašė:
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

 na, velnias, pirmoje vietoje VF filosofija, tuomet eina pora specialybių kurias parašiau šiaip sau, nes žinojau, kad neįstosiu, ir jos VF. ir tuomet paskutinė VNF filo. :/ velnias. jei galėčiau, ištrinčiau viską, kas aukščiau... nesąmonė, jeigu nuo numerio, o ne nuo balo priklauso... velniop

 Prioritetai skirti grynai mums, kad galėtumėm nuspręst, kokia seka tikrintų mūsų galimybės. Žmogus su mažesniu balu negali būti priimtas net jei rašė pirmu numeriu jei tuo tarpu žemesniu prioritetu tą pačią specialybę pasirinkęs asmuo turi auktesnį ir nepateko į tas vietas, kurias rinkos aukštesniu prioritetu.

Blemb, tikrai būtų įdomu žinoti, koks buvo žemiausias vf balas.

 darom apklausą, reikia sužinoti. tikrai manau, kad diagramose bus nesąmonės, parašytos taip, kaip jiems palankiau.

kada einam sprogdinti? :] žinot, kur jų ta būstinė or smthng? 

sprogdintojų jau, kaip matau trys, manau, bus ir daugiau. 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:27:12 | Nuoroda
ruduoas rašė:
Ad Absurdum rašė:
ruduoas rašė:
Dvyne rašė:
RAMINTTA rašė:
ruduoas rašė:

 aš kalbu apie VU univerą.

Na, Raminta, sakai,d aug kam taip buvo....tai ok, ką galime padaryti? man visai nejuokingi tokie pokštai. suvokiu, jog mano balas ne iš aukščiausiųjų, bet nesuvokiu, kaip galėjo patekti tenai su 14! jei tai tiesa, tuomet, lama gali daryti viską per naują. kvietimus siųsti ir taip toliau... 

 Žinok tokių kaip tavo situacijoj čia tikrai yra.... Vieni įstoja su žemesniais, o kitas su aukštesniais neįstoja...

 Daug ka lemia tai, kuriuo numeriu parasyta. Jei parase pirmu numeriu tai  istos ir su zemesniu balu. o kitas kad ir 3 vietoj parase neistos su aukstesniu balu. bent jau man taip atrodo.

 na, velnias, pirmoje vietoje VF filosofija, tuomet eina pora specialybių kurias parašiau šiaip sau, nes žinojau, kad neįstosiu, ir jos VF. ir tuomet paskutinė VNF filo. :/ velnias. jei galėčiau, ištrinčiau viską, kas aukščiau... nesąmonė, jeigu nuo numerio, o ne nuo balo priklauso... velniop

 Prioritetai skirti grynai mums, kad galėtumėm nuspręst, kokia seka tikrintų mūsų galimybės. Žmogus su mažesniu balu negali būti priimtas net jei rašė pirmu numeriu jei tuo tarpu žemesniu prioritetu tą pačią specialybę pasirinkęs asmuo turi auktesnį ir nepateko į tas vietas, kurias rinkos aukštesniu prioritetu.

Blemb, tikrai būtų įdomu žinoti, koks buvo žemiausias vf balas.

 darom apklausą, reikia sužinoti. tikrai manau, kad diagramose bus nesąmonės, parašytos taip, kaip jiems palankiau.

kada einam sprogdinti? :] žinot, kur jų ta būstinė or smthng? 

sprogdintojų jau, kaip matau trys, manau, bus ir daugiau. 

 Ne mano natūrai, iš tikrųju, kažką kaltinti, kai už savo balus esu atsakinga aš, aš ir tik aš. Jei viskas tikrai vyko sąžiningai ir buvo atrinkti geriausieji, tarp kurių manęs nėra, tai viskas OK tada -- gerų mokslo metų tokiu atveju tegaliu palinkėti. Visa mano širdgėla griūva tik ant mano galvos.  

Bet pyktis pačiai priėmino asociacijai niekur nedingsta. Vien dėl techninių dalykų . Ne taip aplaidžiai tikrai rimtai, solidžiai  ir kompetetingai institucijai derėtų organizuoti savo darbą: vėlavimas, užlūžę serveriai, netikslumai apskaičiuojant konkursinius balus etc.

Todėl, visgi -- išvada -- sprogdint.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:28:07 | Nuoroda

Jau galim eit, turiu pora žukių

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:35:57 | Nuoroda

Tai kad su pora žukių padarysi žalos daugiausiai porai langų.  Pas man tai kažkur, berods, bengališkų ugnelių voliojasi. Išsipompavus iš mašinos dar ir šlakelį benzino, žiūrėk tu man, jau ir visas duris įmanoma supleškint.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:36:20 | Nuoroda

 Tai tame ir esmė, jeigu čia dėl visko kalti tik mūsų balai, tai ką darysi. Nors tiesa, praeitais būtume jau visi įstoję ir greičiausiai dauguma į VF. ant sistemos aš pykstu ir toliau pyksiu, kad taip daro. labai nuostabios reformos, matau, kad jas ėmėsi įgyvendinti labai šauniai :] puiku. mylėti savo šalį darosi labai sunku dėl visų šitų sistemų, reformų ir viso kito ;]

visas pyktis man krūvon susimetė, tiek dėl kitų, tiek dėl savęs. žodžiu, tikėjimo šia sistema nėra. visiškai. pamatysim tas diagramas, ir aš, iš tiesų, jomis nė velnio netikėsiu. 

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:51:44 | Nuoroda

Tai kad ta ,,krepšelių'' sistema aplamai yra buka. Manau, žmogų reikėtų nuolat iš naujo pervertint pagal paskutinius jo rezultatus. O dabar tie, kas gauna vf, du metus praktiškai gali būti ramūs, mokytis prasčiau nei tie, kurie už mokslą yra priversti susimokėti patys, o pasibaigus semestrui, mokymosi rezultatų vidurkiui esant prstesniam nei aštuoni, viso labo susimokėti susimokėti tuos kelis šimtus litų ir toliau šmirinėti. Istojęs i vnf gali gaut vien dešimtukus ir visvien mokėsi pilna kaina. Štai kur spragos, mano galva.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:11:05 | Nuoroda

istojau i vpu biologija, nenorejau bet ka padarysi..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:28:19 | Nuoroda

 

 blt as ir ziopla!!!!!! istojau i vu istorija bet istestinem studijm:( ka man dabar daryt,meginti per antra tura stot i nuolatine,o jei per antra tura niekur neistosiu:(((tai liksiu ant ledo visai,ziuriu....zmones patarkit,o gal galima po metu ar po puses i nuolatine pereit?:(
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:42:27 | Nuoroda
ineita rašė:

 

 blt as ir ziopla!!!!!! istojau i vu istorija bet istestinem studijm:( ka man dabar daryt,meginti per antra tura stot i nuolatine,o jei per antra tura niekur neistosiu:(((tai liksiu ant ledo visai,ziuriu....zmones patarkit,o gal galima po metu ar po puses i nuolatine pereit?:(

 kuo skirias ištestine nuo nuolatines?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:52:20 | Nuoroda

sveiki, tai ar jau paskelbtos vnf vietos?

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:53:14 | Nuoroda
Smeterling rašė:
ineita rašė:

 

 blt as ir ziopla!!!!!! istojau i vu istorija bet istestinem studijm:( ka man dabar daryt,meginti per antra tura stot i nuolatine,o jei per antra tura niekur neistosiu:(((tai liksiu ant ledo visai,ziuriu....zmones patarkit,o gal galima po metu ar po puses i nuolatine pereit?:(

 kuo skirias ištestine nuo nuolatines?

 Ištęstinės 6m. Nuolatinės 4m.

  • Fizika / VBE 70
  • Geografija / MBE 8
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 24
  • Matematika / VBE 44
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:54:27 | Nuoroda
felicita rašė:

sveiki, tai ar jau paskelbtos vnf vietos?

 Taip,paskelbtos

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:55:58 | Nuoroda
Smeterling rašė:
ineita rašė:

 

 blt as ir ziopla!!!!!! istojau i vu istorija bet istestinem studijm:( ka man dabar daryt,meginti per antra tura stot i nuolatine,o jei per antra tura niekur neistosiu:(((tai liksiu ant ledo visai,ziuriu....zmones patarkit,o gal galima po metu ar po puses i nuolatine pereit?:(

 kuo skirias ištestine nuo nuolatines?

 Kaip kolega minėjo nuolatinių trukmė 4 metai,o ištęstinių - 6 metai.Taip yra todėl kad ištęstinėse lėčiau renkami kreditai,ko pasekoje,lengviau derinti mokslus ir darbą (jei yra poreikis) :)

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:56:06 | Nuoroda

aisku. aciu

  • Istorija / VBE 27
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 43
  • Matematika / VBE 73
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 9
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:58:06 | Nuoroda

Gavau vnf pasiūlymą į MRU finansų ekonomiką, bet atsisakysiu.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą