VNF
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:15:18 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
Smeterling rašė:
ineita rašė:

 

 blt as ir ziopla!!!!!! istojau i vu istorija bet istestinem studijm:( ka man dabar daryt,meginti per antra tura stot i nuolatine,o jei per antra tura niekur neistosiu:(((tai liksiu ant ledo visai,ziuriu....zmones patarkit,o gal galima po metu ar po puses i nuolatine pereit?:(

 kuo skirias ištestine nuo nuolatines?

 Kaip kolega minėjo nuolatinių trukmė 4 metai,o ištęstinių - 6 metai.Taip yra todėl kad ištęstinėse lėčiau renkami kreditai,ko pasekoje,lengviau derinti mokslus ir darbą (jei yra poreikis) :)

 tai visa tai as zinau bet man tokio poreikio nera ,as noriu i nuolatine,bet bijau jei atsisakysiu ir meginsiu antram ture stot i nuolatines,tai nepateksiu ir wisai liksiu neistojus:0 tai va nezinau ka daryti,gal galima bus vienerius metus pasimokyt istestinem o po to pereit i nuolatini,o gal po puses metu bus galima:) nezinau,nusisausiu:(((

va mano visa lentele,gal kas padetu apsispresti:)

 

Pageidavimų sąrašas, renkantis studijų programas (prioritetų mažėjimo eilės tvarka) Eil. Nr. Aukštoji m-kla Studijų programa Finan-
savimo šaltinis**
(vf arba vnf) Studijų forma*
(NL arba I) Balas
geriausiųjų
eilėje Konk.
balas
AM programoje Kvietimas
studijuoti,
prioritetas valstybinis kodas vidinis kodas pavadinimas 1 prioritetas 2 prioritetas 1 VU 612V40001 0010  archeologija vf NL   13.58 13.58 2 VU 612V10001 0026  istorija vf NL I 13.58 13.58 3 VU 612V34001 0032  kultūros istorija ir antropologija vf NL   13.58 13.58 4 VU 612Q80001 0030  klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija vf NL   11.18 11.18 5 VU 612V40001 0010  archeologija vnf NL   13.58 13.58 6 VU 612V10001 0026  istorija vnf NL I 13.58 13.58 kvietimas, I 7 EHU 612V50002 0065  socialinė ir politinė filosofija vf NL   12.98 12.98 8 EHU 612N80002 0394  kultūros paveldas ir turizmas vf NL I 13.58 13.58 9 VK 653T94001 1005  gestų kalba vf NL   11.18 11.18 10 VU 612Q80001 0030  klasikinė (lotynų ir senovės graikų) filologija vnf NL   11.18 11.18 11 VU 612V50001 0019  filosofija vnf NL   12.98 12.98 12 VU 612F80001 0612  geografija vnf NL   14.38 14.38
 

Žinutė parašyta: 2010-07-25 00:16:38 | Nuoroda

 oj norejau lentele imest,bet nesigavo:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:21:54 | Nuoroda

zauber i MRU teise ir valdymas istojau 12,38kb ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:31:52 | Nuoroda
Archbold rašė:

zauber i MRU teise ir valdymas istojau 12,38kb ;DDD

 Bet į mokama, į mokama čia visai normalu :)

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 17:10:39 | Nuoroda
Uncle_Sam rašė:

Didelis DĖKUI lamai, ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijai už "garantuotą" ateitį. Kažkas minėjot sprogdinimą? I'm in.

 Jooo, vis tiek ateities mum nėra:D

Hmm,kas nors yra čia įstojęs kur nors vu? vnf,aišku:) Kaip čia su įmokėjimais studijų mokesčio? Galvojau,kokį spalį gal reikės, nes lygtais tada paskolas išduoda. Bet ne, paskaičiau tik ką,kad reikia sumokėti už pirmą semestrą per penkias dienas nuo sutarties pasirašymo dienos. Kas čia per?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:12:19 | Nuoroda

aš irgi to nesuprantu, kas čia per nesąmonė, jei man studijos kainuoja 11000 lt, tai už pirmą semestrą turiu sumokėt pusę sumos, dabar per savaitę?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 18:38:30 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:
Uncle_Sam rašė:

Didelis DĖKUI lamai, ir Lietuvos švietimo ir mokslo ministerijai už "garantuotą" ateitį. Kažkas minėjot sprogdinimą? I'm in.

 Jooo, vis tiek ateities mum nėra:D

Hmm,kas nors yra čia įstojęs kur nors vu? vnf,aišku:) Kaip čia su įmokėjimais studijų mokesčio? Galvojau,kokį spalį gal reikės, nes lygtais tada paskolas išduoda. Bet ne, paskaičiau tik ką,kad reikia sumokėti už pirmą semestrą per penkias dienas nuo sutarties pasirašymo dienos. Kas čia per?

 Taip tai yra tiesa,ir visi nesumokėję per 5 dienas,bus braukiami iš studentų sarašų.Tai yra nesamonė,tačiau studentas yra priverstas gauti bet kokiu budu tuos kosminius pinigus.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:41:50 | Nuoroda

Tai kaip tada su paskola? Ją išduoda spalį gal. tai išeina,jog negalima imti paskolos?:D
 

Šiaip man atrodo,reikia rašyti kažkokį prašymą, kad nukeltų įmoką už studijas kažkuriam tai laikui.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:57:20 | Nuoroda
jammer rašė:

aš irgi to nesuprantu, kas čia per nesąmonė, jei man studijos kainuoja 11000 lt, tai už pirmą semestrą turiu sumokėt pusę sumos, dabar per savaitę?

 Jei tu čia apie policijos veiklą, tai jums finansuoja septynis valstybė.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:59:46 | Nuoroda

O romery per penkiolika dienų nuo semestro pradžios. Ir visur reik susimokėti ne iš karto už metus, o už pusę metų, tai dalinkit per pusę. O vu tai jo, ten nesąmonė. Pasirinks dabar iš jųs pinigų, dekanai turės už ką paatostogaut rugpjūtį ;}}}

 

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:09:17 | Nuoroda

:D

Šiaip va,tik ką radau,kad galima nukelt įmoką už rudens semestrą iki gruodžio pirmos. Klausimas,kaip rašyt tą prašymą dekanui..

Žinutė parašyta: 2010-07-25 23:17:13 | Nuoroda
Thotu rašė:
jammer rašė:

aš irgi to nesuprantu, kas čia per nesąmonė, jei man studijos kainuoja 11000 lt, tai už pirmą semestrą turiu sumokėt pusę sumos, dabar per savaitę?

 Jei tu čia apie policijos veiklą, tai jums finansuoja septynis valstybė.

 ne, apie dizainą. šiaip reiks klausti, gal netyčia gali atidės ar leis dalimis mokėt.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:54:18 | Nuoroda

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:22:32 | Nuoroda
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:02:48 | Nuoroda
lapace rašė:
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

 man irgi tas pats! bliamba, kaip mum jaustis? ka tai reiskia? niekas prisiskambint negali, suprast ar istojo irgi! ne nu eina ssikt.

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:42:24 | Nuoroda
ruduoas rašė:
lapace rašė:
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

 man irgi tas pats! bliamba, kaip mum jaustis? ka tai reiskia? niekas prisiskambint negali, suprast ar istojo irgi! ne nu eina ssikt.

 Skambinkit į universitetus ir klauskit, ar esat sąrašuose

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:54:15 | Nuoroda
ruduoas rašė:
lapace rašė:
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

 man irgi tas pats! bliamba, kaip mum jaustis? ka tai reiskia? niekas prisiskambint negali, suprast ar istojo irgi! ne nu eina ssikt.

 Analogiška situacija. Beja, ruduoas, tu gi irgi į dėl filosofijos VU, ane? Atkreipei dėmesį, kad su tom diagramom išvis kažkas negerai? Yra tik 5 mokamos vietos, o antrojoje diagramoje rodo, kad 25

Žinutė parašyta: 2010-07-26 13:05:18 | Nuoroda
Ad Absurdum rašė:
ruduoas rašė:
lapace rašė:
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

 man irgi tas pats! bliamba, kaip mum jaustis? ka tai reiskia? niekas prisiskambint negali, suprast ar istojo irgi! ne nu eina ssikt.

 Analogiška situacija. Beja, ruduoas, tu gi irgi į dėl filosofijos VU, ane? Atkreipei dėmesį, kad su tom diagramom išvis kažkas negerai? Yra tik 5 mokamos vietos, o antrojoje diagramoje rodo, kad 25

 astebejau ten daug nesamoniu, zodziu reikia su Vu ar lama aiskintis, nezinau ka daugiau bedaryti

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:04:48 | Nuoroda

lamai neina prisiskambinti ,  jei kas paskambinsit sakykit. Nebzinau ka bedaryti...  kazkokia nesamone siemet, reiktu skundus rasyt uz tokius bispridelus

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:23:56 | Nuoroda
Thotu rašė:
ruduoas rašė:
lapace rašė:
man irgi tas patslaurynassss rašė:

siandien perzvelgiau atsiradzusia lama diagramos lentele . Ir nesuprantu pagal ja turejau pakliut ten kur norejau nes stojamasis mano balas zymei aukstesnis uz paskutiniojo pakviestojo studijuoti mano studiju programa, bet pakvietimo negavau ... gal dar kamnors taip yra ????? skambinau numeriais nurodytais lamoje - uzimta kiek beskambinciau

 

 

 man irgi tas pats. jei prisiskambinsi, pasakyk ka sake :D

 man irgi tas pats! bliamba, kaip mum jaustis? ka tai reiskia? niekas prisiskambint negali, suprast ar istojo irgi! ne nu eina ssikt.

 Skambinkit į universitetus ir klauskit, ar esat sąrašuose

 

Ir mane istiko tapati beda, jeigu kas nors jums del to paaiskes praneskit.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą