antras stojimu turas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:34:09 | Nuoroda
varlius rašė:
kamane11 rašė:

 Bet jus man durnai paaiskinkit, ka lems tas antras etapas, jei per pirma i vf neistojau? O i jokias vnf net nebandziau? Tai is kur dar antrame etape gali atsirasti tu laisvu vf vietu, jei raso, kad visos vf jau 100% isdalintos? Tai gal man ramiai laukti trecio etapo? Tada bent galesiu irasyti kokia vnf vieta? Juk dabar tik vietas pastumdyt galiu, juk nieko naujo keisti negalima..

 Vietų į vf atsiras po sutarčių pasirašymo termino pabaigos. Nes atsiras tokių, kurie neatvyks jų pasirašyti po pirmo etapo. (į populiarias specialybės mažai vilčių, kad atsiras vietų). Vieni rinksis perspektyvesne spec vnf, vietoj prastos vf.

antram ture turėtų būti galima keist vf į vnf.

 o durniausia tai, kad pirmojo etapo sutarciu pasirasymas baigiasi 28d, ir tuo pat metu antro turo pildymas, taigi viska suzinosim tik 29d, o dabar iki ketvirtadienio asaru pakalne ir nervu kamuoliai... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:38:38 | Nuoroda

 Tai chebra, tiksliai man galit pasakykit:

1. Kada prasideda antras stojimo etapas ir kada bus jo rezultatai?

2. Ar ta vieta į kurią aš įstojau pirmu etapu dings?(Nors tai ir buvo vnf vieta)

3. Ką galima keisti? (vf/vnf, specialybes, ar dar ką)

4. Kur sužinoti į kokias specialybes/vietas daugiau šansų pakliūt?(yra kokia suvestinė, ar programa?)

Ačiū visiems atsakiusiems!!! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:45:43 | Nuoroda
Romanas rašė:

 Tai chebra, tiksliai man galit pasakykit:

1. Kada prasideda antras stojimo etapas ir kada bus jo rezultatai?

2. Ar ta vieta į kurią aš įstojau pirmu etapu dings?(Nors tai ir buvo vnf vieta)

3. Ką galima keisti? (vf/vnf, specialybes, ar dar ką)

4. Kur sužinoti į kokias specialybes/vietas daugiau šansų pakliūt?(yra kokia suvestinė, ar programa?)

Ačiū visiems atsakiusiems!!! :)

 1. Nuo snd prasidejo, bet pakeitimus bus galima drayti tik nuo pirmadienio. 

2. Jei tos vietos atsisakysi ji dings ir atiteks kitam. 

3.specialybiu negalima keisti, galima tik eiliskuma, o del pakeitimu is vf i vnf ar atvirksciai dar nera aisku ar bus galima keisti,nes  visi kalba skirtingai. ;) 

4. va butent ta diagrama bus lamoj pirmadieni salia tavo specelybiu pasirinktu.

;) 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:57:01 | Nuoroda

aš tai išvis nesuprantu, jei aš parašiau į tą pačią specialybę ir vf, ir vnf, o gavau kvietimą į vnf, ar antro etapo metu yra galimybė gauti tos specialybės vf? ar neprarasiu vnf kvietimo jei lauksiu iki antro etapo pabaigos?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:17:06 | Nuoroda

"VF vietų nei viename universitete, nei vienoj eprogramoje neliko. nebent kažkas atsisakytų. " O Dieve mano. Ar verta bandyti.......................... Žiauruuuuuuuuu. Kokią klaidą gyvenime padariau, dabar reikės rizikuoti...............


  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:21:39 | Nuoroda

Bet gi diagramos nerodys, ar likę VF vietų???????????

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:11:35 | Nuoroda

eina na**** rimtai negalima bus prirasyti papildomai specialybiu? pz....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:26:57 | Nuoroda
RAMINTTA rašė:

Bet gi diagramos nerodys, ar likę VF vietų???????????

 Sunku pasakyti.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:27:18 | Nuoroda
Chambord rašė:

eina na**** rimtai negalima bus prirasyti papildomai specialybiu? pz....

 Per Antrajį turą nebus galima,bus galima prirašyti tik per Papildomą priėmimą.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:35:52 | Nuoroda

o kada bus papildomas turas? 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:36:10 | Nuoroda

priemimas*

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:46:37 | Nuoroda

galima antram etape keist į vnf??????????????

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:46:59 | Nuoroda
Martinuxx rašė:
Chambord rašė:

eina na**** rimtai negalima bus prirasyti papildomai specialybiu? pz....

 Per Antrajį turą nebus galima,bus galima prirašyti tik per Papildomą priėmimą.

 žinove, prašau duoti man  skype

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:04:17 | Nuoroda

PM nusiunčiau.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:13:28 | Nuoroda

Man vienas dalykas labai įdomiai gavosi... Tik dabar pastebėjau.... Dvejų specialybių balai apskaičiuoti skirtingai. LKKA sveikata ir fizinis aktyvumas, vf, NL: pagal lama- 17,68; pagal baluskaiciuokle.lt - 18,26. KU psichologija, vf, NL: pagal lama 17,70; pagal baluskaiciuokle.lt- 19,70. Sakyčiau gan nemaži svyravimai... O kas įdomiausia- Pas mane sąraše visos 12 vietų užpildytos. 5 iš 12 vietos yra po 17,70 ir 7 iš 12 vietos yra po 17,68....  Abi šios specialybės gale... Ar tik nebus taip, kad pirmus paskaičiavo balus, o  toliau žiūrėjo: "Ai, tos pačios kryptys, tiek pat ir balų bus"?... Ką patartumėt daryti?..

  • Biologija / VBE 60
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:22:48 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Man vienas dalykas labai įdomiai gavosi... Tik dabar pastebėjau.... Dvejų specialybių balai apskaičiuoti skirtingai. LKKA sveikata ir fizinis aktyvumas, vf, NL: pagal lama- 17,68; pagal baluskaiciuokle.lt - 18,26. KU psichologija, vf, NL: pagal lama 17,70; pagal baluskaiciuokle.lt- 19,70. Sakyčiau gan nemaži svyravimai... O kas įdomiausia- Pas mane sąraše visos 12 vietų užpildytos. 5 iš 12 vietos yra po 17,70 ir 7 iš 12 vietos yra po 17,68....  Abi šios specialybės gale... Ar tik nebus taip, kad pirmus paskaičiavo balus, o  toliau žiūrėjo: "Ai, tos pačios kryptys, tiek pat ir balų bus"?... Ką patartumėt daryti?..

 Balųskaičiuokle.lt negali pasitikėti,nes ten nesertifikuota skaičiuoklė.Pasitiksilink visų specialybių reikalaujamus dalykus ir svertinius koefcientus,galbūt kas nors pasikeitę yra.LAMA vadovavosi naujausiais duomenim,tai gal kas nors ir neatitinka.

  • Fizika / VBE 42
  • Geografija / MBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 65
Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:42:25 | Nuoroda

o tai per trecia tura galima bus irasyti papildomu pageidavimu?

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:45:32 | Nuoroda

Galėsi kardinaliai keisti savo prašymą ,ne tik eiliškumą koreguoti,bet ir keisti universitetus,kolegijas,specialybes :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 14:58:01 | Nuoroda
Ganyta rašė:

Galėsi kardinaliai keisti savo prašymą ,ne tik eiliškumą koreguoti,bet ir keisti universitetus,kolegijas,specialybes :)

 o gerai :) aciu!

Žinutė parašyta: 2010-07-25 15:25:08 | Nuoroda

Kaip suprast (cituoju) : 15. Dalyvaujančiųjų antrajame pagrindinio priėmimo etape pageidavimų eiliškumo keitimas arba išbraukimas - nuo 2010-07-24 11 val. iki 2010-07-28 17 val.

Čia kas nors pasikeitė, ar kaip? Nes kiek matau pas save, tai nieko dar keist negalima.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą