Informatika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-04 22:39:42 | Nuoroda

Pala antro lygmens numeravimas yra

1.1  1.2 1.3? 

Žinutė parašyta: 2011-06-04 23:42:35 | Nuoroda
AdolfHitler rašė:

Pala antro lygmens numeravimas yra

1.1  1.2 1.3? 

 jop

  • Fizika / VBE 90
  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-05 00:11:00 | Nuoroda

Tai jomajo vieną tašką prapisau

Žinutė parašyta: 2011-06-05 17:19:51 | Nuoroda

 Mano manymu, pirmam tinka tik D. Pavyzdyje numeravimas jau yra antram lygmeny, o atsakyme parasyta, kad bus TESIAMAS antrojo lygmens numeravimas..

Žinutė parašyta: 2011-06-06 16:41:43 | Nuoroda

 Sveiki. Laikiau ir aš info egzaminą, na gal ne tiek sunkus, kiek suktas buvo, bet va turiu klausimuką. Noriu stot į informatiką, pildant stojamuosius pamačiau, jog stojant i VDU - 1 balas pridedamas, už dalyvavimą konkurse „IFtorina“. Dalyvavau aš tenai 2011 metais, bet norint „LAMA BPO“ pridėti papildomą informaciją nėra rinktis šio konkurso. O pačiam įrašyt taip pat neina nieko. Rašiau į VDU dėl šito, sakė turi eit, tačiau kol kas neina nieko :D .... gal kas susidūrėt su šita problema?

Žinutė parašyta: 2011-06-06 20:03:39 | Nuoroda

Laba diena, brangieji. Grizau cia su kai kuriomis naujienomis.paskambino siandien mano tevas i nec, ir galiu pasakyti, kad visimes yra nusispjaut i abiturientus. po pokalbiu su sekretore i direktoriaus pavaduotoja, mus pagaliau sujunge su direktoriumi, kuris nors zinojo apie tai, kas ivyko egzamine. Jis teigia, kad uzduoti tikrino du ekspertai, kuriu pavardziu jis sakyti nenori. jie pasake kad siuo ateveju zodziai "sokeju skaicius" ir "poru skaicius" yra sinonimai. manau, kad nereikia buti programistu, kad suprasti kad tak yra ne taip. o su tuo trejetu isvis pasake, kad tai yra tik pazydys, kuris lyg ir nieko nereiskia. as taip supratau, kad geriau mes matys sukurtumeme tuos duomenys. bet po to pasake, kad vietoj 5 turejo buti 3, ir apie tai informavo visus vykdytojus. bet jia galejo pasakyti apie klaida laikantiems egzamina, tik jej jie patys paklaus, ar cia yra klaida. tada ir buvo pratesiamas egzamino laikas. o tokiems kaip as, kurie galu gale pastebejo, bet nieko nepaklause,tokio "bonuso" nebuvo. po to direktorius pasake, kad skundus siustume jam i pasta ir pazadejo perduoti juos vertinimo komisijai, tada, galbut jie pazemins balu riba, nuo kurios bus skaitoma, kad zmogus surinko "100%" jej ka sudomino, rasykite man i pasta  , as jums atsiusiu teksta, kuri direktoriui parasiau, o jus

Žinutė parašyta: 2011-06-06 20:04:32 | Nuoroda

galite redaguoti savo atzvilgiu. direktoriaus pastas

Žinutė parašyta: 2011-06-06 20:07:52 | Nuoroda

taip pat, jis pats pasake, kad tai, kad mes patys turejome surinki duomenys i faila, buvo naujove. tai tada as isvis nesuprantu kodel mums paliko tiek pat laiko,o is manes tai dar ir ateme 15 min, nes, kaip jau sakiau, pas mus 11 45 viska surinko,o dabar paziurejau vykdymo instrukcija, kurioje parasyta, kad galejome programuoti iki 12, o tik po to nuo 12 00 iki 12 30 buvo skirtas laika viska isspausdinti, pasirasyti ir tt.

Žinutė parašyta: 2011-06-08 14:04:50 | Nuoroda

Sveiki, ir as laikiau si egzamina, nors man stojant i kompiuteriu indzinerija (VGTU) jo visiskai nereikia. Siekiau surinkti bent 90 tasku, taciau nesuspejau ir dabar gerai butu, jei bent 80 duotu. Tik vakar suzinojau, kad vertinama ne pagal surinktu tasku skaiciu, o pagal tai, kuria dali laikiusiuju aplenkiau (labai keistai). Paziurejes ankstesniu metu statiskikas nusprendziau, kad 80 tasku mazdaug atitiktu ~70%. O 70% ar maziau nenoreciau, kad butu irasyta i atestata. Idomu, jei man tas egzaminas nereikalingas, pagalvojau, galbut butu galima atsisakyti vertinimo, kaip ir buvo galima nenueiti i egzamina?

Siaip ruosdamasis namie spedavau praktines uzduotis atlikti laiku (nors ir "ant ribos") ir viskas budavo gerai, bet egzamine kitaip - atsirando nerimas ir nuolat galvojau ne kaip atlikti uzduoti, o kaip laiku suspeti, o tai labai trukde logiskai mastyti. Suprasdamas, kad prie pirmos uzduoties galiu uztrukti ilgiau negu reikia, emiausi antrosios. Ir ten dar lauke nemalonumas: klaida pavyzdyje. Uztruko, kol susiprotejau. Tai suprates parasiau komentara apie galima klaida ir ja istaisiau duomenu faile. Toliau sprendziant uzduoti problemu nebuvo, bet jau liko kelios minutes iki pabaigos. Buvau labai sunerimes ir tada isgirdau, kad duoda dar 15min., nors per jas nieko protingo taip ir nepadariau. Daug ka darau leciau uz dauguma mokiniu.

Skaiciau jusu komentarus, pritariu kad egzamino sandara nera gera ir daug svarbiu ziniu nera patikrinama (nors, turiu pripazinti, mano paties poreikius jis atitiko, bet nesugebejau buti ramus ir laiku spet - cia jau mano problemos labiau, o dar ir nesimiega pries tuos egzus :-| ). Dar keisciau, kad dabar tas pats egzaminas ir B lygiui, ir A. B lygis programavimo neimoko ir jiems to tikrai nereikia, taciau reiketu patikrinti ir ju gebejimus (tai tas testas nelabai padaro, nemaza dalis klausimu is ankstesniu metu). Taip pat A lygio mokiniai turetu ne tik moketi programuoti, o gebeti sekmingai dirbti su Word procesorium, spreadsheet programom (MS Excel), ka labiau mokosi B lygis, ir, manau, labai svarbu moketi nustatyti kai kuriuos dazniau pasitaikancius nesklandumus. Svarbu, kad po mokyklos, namuose arba veliau, pavyzdzui, darbe, susidures su nesklandumais prie kompiuterio, dazniau pasitaikancius moketu isspresti savarankiskai arba tinkamai informuoti administratoriu. Kad gaves paprasta klausima, pavyzdziui, "koks jusu IP adresas", galetu atsakyti ne "kas cia tokio?", arba "kur ziureti?", o tai ko klausiama :) .

Programavimas, zinoma, labai svarbus A lygio mokiniams, bet yra daugybe ir kitu svarbiu dalyku, kuriu reikia mokyti ir veliau klausti egzamine. Dziaugiuosi, kad po truputi pereinama nuo Pascal prie C++ (pastaraja kalba as ir atlikinejau praktines uzduotis, nors nespejau ;-( ). Informatikos mokymas bent jau musu mokykloje tikrai prastas ir todel egzamina laikeme tik 8. Gal kitose mokyklose situacija geresne.

Manau, praktinems uzduotims atlikti galetu buti duodama daugiau laiko. Nors yra tokiu gudriu ir greitu zmoniu, kurie speja laiku, bet turetu buti atsizvelgiama ir i letesnius - juk tikrinamos labiau zinios, o ne greitis. Pavyzdzui, per IT olimpiada (labiau tiktu sakyti programavimo olimpiada) duoda 4h net ir mokykliniame etape. Per kitus egzaminus jo irgi, galima sakyti, uztektinai, pavyzdziui lietuviu ar matematikos egzaminus. O gal cia tik man atrodo, kad laiko duodama mazai, gal as tiesiog "neatidirbes" su laiku spresdamas programavimo uzduotis.

Žinutė parašyta: 2011-06-11 01:13:20 | Nuoroda

1. Dėl papildomų balų už IFtoriną. Po reformos balas suteikiamas tokiu atveju, jei, pvz., butu keli abiturientai, turintys venodą KB, bet vietu mažiau. Tokiu atveju pirmenybę turi tas, kuris dalyvavo IFtorinoje.

2. Egzamino rezultato įrašymo i atestatą galima atsisakyti, bet nepatarčiau - gal kada nors pravers.

  • Informacinės technologijos / VBE 67
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-06-19 00:39:32 | Nuoroda

 Ką daryt jei chebra nieko nedarys ? Aš manau reikės stengtis tai paviešint visai Lietuvai, kaip ant mūsų dėję egzaminų rengėjai...

Žinutė parašyta: 2011-06-19 00:51:02 | Nuoroda
aurisspoiler rašė:

 Ką daryt jei chebra nieko nedarys ? Aš manau reikės stengtis tai paviešint visai Lietuvai, kaip ant mūsų dėję egzaminų rengėjai...

 Kas ko nedarys?

  • Fizika / VBE 90
  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Žinutė parašyta: 2011-06-19 10:15:04 | Nuoroda
Suniuss rašė:
aurisspoiler rašė:

 Ką daryt jei chebra nieko nedarys ? Aš manau reikės stengtis tai paviešint visai Lietuvai, kaip ant mūsų dėję egzaminų rengėjai...

 Kas ko nedarys?

 čia tikriausiai dėl tos klaidos duomenų faile.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 10:27:19 | Nuoroda

 pasiskaicius tai kazkokia nesamone. pas mus atejo 12h ir pranese kad egzaminas pratesiamas del klaidos 30min

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-19 10:32:01 | Nuoroda
Ghost rašė:

 pasiskaicius tai kazkokia nesamone. pas mus atejo 12h ir pranese kad egzaminas pratesiamas del klaidos 30min

 O pas mus niekas neatėjo ir nepranešė nei apie klaidą nei pratęsė. Tai čia taip pat nėra sąžininga kai kurių laikiusiųjų atžvilgiu :}

Žinutė parašyta: 2011-06-19 10:43:51 | Nuoroda
x-boom rašė:
Ghost rašė:

 pasiskaicius tai kazkokia nesamone. pas mus atejo 12h ir pranese kad egzaminas pratesiamas del klaidos 30min

 O pas mus niekas neatėjo ir nepranešė nei apie klaidą nei pratęsė. Tai čia taip pat nėra sąžininga kai kurių laikiusiųjų atžvilgiu :}

 sutinku.

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-19 11:40:05 | Nuoroda
Suniuss rašė:
aurisspoiler rašė:

 Ką daryt jei chebra nieko nedarys ? Aš manau reikės stengtis tai paviešint visai Lietuvai, kaip ant mūsų dėję egzaminų rengėjai...

 Kas ko nedarys?

 Dėl klaidos... Prisiskambino NEC direktoriui šiaip ne taip ir susidarė įspūdis, kad jie nesiruošia nieko daryt.... Mokiniai vos ne kalti liko...  Jei taip ir bus manau reikia rašyt apeliacijas ir viską viešint.

Žinutė parašyta: 2011-06-19 12:08:07 | Nuoroda
aurisspoiler rašė:
Suniuss rašė:
aurisspoiler rašė:

 Ką daryt jei chebra nieko nedarys ? Aš manau reikės stengtis tai paviešint visai Lietuvai, kaip ant mūsų dėję egzaminų rengėjai...

 Kas ko nedarys?

 Dėl klaidos... Prisiskambino NEC direktoriui šiaip ne taip ir susidarė įspūdis, kad jie nesiruošia nieko daryt.... Mokiniai vos ne kalti liko...  Jei taip ir bus manau reikia rašyt apeliacijas ir viską viešint.

 dar buvo ateje pas mus ir pasake. kad galima padaryt isu 3poromis arba prirasyti davo 2. Nebijok jie issisuktu ir nieko nebutu

  • Informacinės technologijos / VBE 17
  • Istorija / VBE 33
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 8
Žinutė parašyta: 2011-06-19 12:18:41 | Nuoroda

Pas mus tylu buvo, niekas nieko...

Žinutė parašyta: 2011-06-19 13:52:52 | Nuoroda

Nesuprantu.. Ar jum ta klaida padare kazkokia didele itaka? Taigi vertina tai programa, kuria parasete, o ne su blogais duomenimis tikrina...

  • Fizika / VBE 90
  • Informacinės technologijos / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Matematika / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 99
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą