Architektūra 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-27 18:21:23 | Nuoroda
iDomus rašė:
tricksterr rašė:

Tai, kad aš į VDA įstojau : ) Nusivyliau, kad nuo spalio, ką aš tiek laiko veiksiu, noriu mokytis  

O kiek žinau, kopijas daro ir vietoj VGTU(parašyta jų svetainej), bet ten tokia sumaištis, kad laukt  reikės ne mažiau kelių valandų manau. Į VDA atnešiau visų dokumentų originalus, jie atšvietė, davė pasirašyt sutartį, priklijavau nuotrauką savo prie bylos, atėjo dekanas, pasirašė mano sutartį ir viskas 

Ačiū už info

Registracija baigta :D

 Sveikinu 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-27 19:42:06 | Nuoroda

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:20:58 | Nuoroda
Mūza rašė:

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

 aha, del ktu neklysti :D is viso ten kazkur 69 atrodo buvo priimti i ktu dabar :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:33:39 | Nuoroda
pinokio rašė:
Mūza rašė:

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

 aha, del ktu neklysti :D is viso ten kazkur 69 atrodo buvo priimti i ktu dabar :D

 ko 69? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:37:27 | Nuoroda
Mūza rašė:
pinokio rašė:
Mūza rašė:

Bajerio nesuprantu... tai KTU pakviestų į vf buvo tik 19? VDA 20,  VGTU 83, VDA KDF 6

 aha, del ktu neklysti :D is viso ten kazkur 69 atrodo buvo priimti i ktu dabar :D

 ko 69? :)

 zmoniu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:49:05 | Nuoroda

ta prasme i mūsų fakultetą? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-27 20:57:12 | Nuoroda

Apšvieskit kas nors ką daryt pasirašius sutartis :D Aš šiandien taip paskubom tvarkiausi dokumentus tai nebuvo kada susigaut informacijos dėl studento pažymėjimo :D gal dar kas nors kokios naudingos info gavot iš kuratorių? Kaip su fuksų stovyklom VGTU? :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:12:22 | Nuoroda
Regress rašė:

Apšvieskit kas nors ką daryt pasirašius sutartis :D Aš šiandien taip paskubom tvarkiausi dokumentus tai nebuvo kada susigaut informacijos dėl studento pažymėjimo :D gal dar kas nors kokios naudingos info gavot iš kuratorių? Kaip su fuksų stovyklom VGTU? :D

 Aš tai išvis nieko nežinau... Ten niekam nebuvo laiko nieko aiškinti... stengeisi kuo greičiau ištrūkt, kad tik po kojom nesimaišyt... 

Davė lankstinuką dėl studentų  pažymėjimo, lyg ir per banką reikia daryt, apie 40 lt kainuoja. Nemaniau , kad tiek daug.. 

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:45:54 | Nuoroda
tricksterr rašė:
Regress rašė:

Apšvieskit kas nors ką daryt pasirašius sutartis :D Aš šiandien taip paskubom tvarkiausi dokumentus tai nebuvo kada susigaut informacijos dėl studento pažymėjimo :D gal dar kas nors kokios naudingos info gavot iš kuratorių? Kaip su fuksų stovyklom VGTU? :D

 Aš tai išvis nieko nežinau... Ten niekam nebuvo laiko nieko aiškinti... stengeisi kuo greičiau ištrūkt, kad tik po kojom nesimaišyt... 

Davė lankstinuką dėl studentų  pažymėjimo, lyg ir per banką reikia daryt, apie 40 lt kainuoja. Nemaniau , kad tiek daug.. 

 Aš tai tik girdėjau, kad registruotis lsp.lt reikės tik nuo rugpjūčio 1 d. O ten turbūt bus info surašyta :D kaip nors išbrisim iš tos nežinios.

Žinutė parašyta: 2011-07-27 21:52:52 | Nuoroda

KTU! Je! ;) Nors balas nebuvo toks, kad ramiai miegočiau 19,06 :)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:24:01 | Nuoroda

Štai ką radau VU tinklalapyje : 

 

Vienas iš pirmųjų klausimų įstojus į universitetą yra kur ir kaip pasigaminti studento pažymėjimą? Viskas labai paprasta –
siūlome kol kas nesirūpinti, nes Vilniaus universiteto Studentų atstovybė padės tai padaryti.

Atvykus pasirašyti studijų sutarties, nepamiršk prieiti prie laukiančių Studentų atstovybės narių ir pasakyti savo elektroninio pašto adresą. Nurodytu adresu pasibaigus sutarčių pasirašymui gausi mūsų laišką iš su detalia instrukcija, kaip
ir ką daryti, kad pažymėjimas atsirastų tavo rankose. Kol negausi mūsų laiško, nereikia niekur registruotis ar mokėti už studento pažymėjimo pagaminimą. 

 

Atvykus pasirašyti sutarties į VDA, mane taip pat nusiuntė pas SA narius ir daviau savo duomenis.Todėl manau nereikėtų kol kas jaudintis dėl studentų pažymėjimo. O kaip dėl KTU ir VGTU? Būvot pas studentų atstovybę?

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:31:52 | Nuoroda

Fuck... nedaviau jokių duomenų :D  kažin kaip su jais susisiekt dabar

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:39:37 | Nuoroda
tricksterr rašė:

Štai ką radau VU tinklalapyje : 

 

Vienas iš pirmųjų klausimų įstojus į universitetą yra kur ir kaip pasigaminti studento pažymėjimą? Viskas labai paprasta –
siūlome kol kas nesirūpinti, nes Vilniaus universiteto Studentų atstovybė padės tai padaryti.

Atvykus pasirašyti studijų sutarties, nepamiršk prieiti prie laukiančių Studentų atstovybės narių ir pasakyti savo elektroninio pašto adresą. Nurodytu adresu pasibaigus sutarčių pasirašymui gausi mūsų laišką iš su detalia instrukcija, kaip
ir ką daryti, kad pažymėjimas atsirastų tavo rankose. Kol negausi mūsų laiško, nereikia niekur registruotis ar mokėti už studento pažymėjimo pagaminimą. 

 

Atvykus pasirašyti sutarties į VDA, mane taip pat nusiuntė pas SA narius ir daviau savo duomenis.Todėl manau nereikėtų kol kas jaudintis dėl studentų pažymėjimo. O kaip dėl KTU ir VGTU? Būvot pas studentų atstovybę?

 O KTU viskas tvarkingai buvo :D Nueini , pasidarai sutartį, tave nufotografuoja, tada pasiunčia į studentų atstovybę, o ten vietoj tau duoda ir prisijungti prie to LSP, viską paaiškindami :D Sakė, kad rugsėjo pradžioje turėtų jau būti tie pažymėjimai :D

Žinutė parašyta: 2011-07-27 23:41:38 | Nuoroda

Ok, pavydžiu..  

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 99
  • Matematika / VBE 63
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:09:14 | Nuoroda

Čia į VGTU studentus kreipiuos. Tai kada ir kur atvykti rugsėjo 1 dieną? Man sakė žiūret vgtu pusapyje, nors kitiems, tai mačiau davė visokius lankstinukus :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 83
  • Matematika / VBE 65
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 85
Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:16:37 | Nuoroda

Architect, aš taip pat likau be lankstinukų :D facebook'e radau keletą įstojusių į architektūrą, tai reikės pasiklausinėt, nes čia mažai kas užsuka

Žinutė parašyta: 2011-07-28 12:52:13 | Nuoroda
Regress rašė:

Apšvieskit kas nors ką daryt pasirašius sutartis :D Aš šiandien taip paskubom tvarkiausi dokumentus tai nebuvo kada susigaut informacijos dėl studento pažymėjimo :D gal dar kas nors kokios naudingos info gavot iš kuratorių? Kaip su fuksų stovyklom VGTU? :D

 Reginkis LSP.lt  ir ten rugpjūčio pirmom dienom reik sekti naujienas, bent VGTU taip sakė.Ir ten reik paskubėt regintis,jei nori gaut anksčiau.

Fuxų stovykla 18 dieną. Apie 50lt kainuoja, registracija buvo Saulėtekio rūmuose.;) be to, kiek sakė tai ne kiekvienas papuola.

Žinutė parašyta: 2011-07-28 21:38:01 | Nuoroda

Labai ačiū už info. :D pastebėjau, kad kiekvienam univiere skirtingai, nes VU sakė neskubėt regintis į lsp.lt, bet aš jau užsiregistravau, lauksim naujienų ;DD

Žinutė parašyta: 2011-07-28 22:20:01 | Nuoroda

Mažiausias 18.33 kb buvo mano. Dieve, kažkaip nei šiaip, nei taip jaučiuos. Bet visgi - juk įstojau į vf. :)) Gal žinot, kiek dar į vnf įstojo VGTU?

Rimtai ne kiekvienas papuola į fuxų stofkę? Kas varot?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 23:04:50 | Nuoroda

O gal žinot kodėl KTU fuxų stovykla vyks rugsėjo pabaigoje? :) Keistai man čia kažkaip...

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą