Kas į veterinariją?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 12:46:58 | Nuoroda

 eina sau!!!! ir per antra nepakviete!!!!! uzpisa blt

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2011-08-01 13:09:05 | Nuoroda

 O tu atnaujinai savo prasyma teisingai?? gal kazka netaip uzpildes buvai? ;/ 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:29:15 | Nuoroda

Kad tu nelaikei ne biologijos nei chemijos, kaip matau, tai nenuostabu, kad nepakviete :)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 15:27:48 | Nuoroda

 Na jis pasake, jog jo balas i veterinarija 16.98 rodos.. Tai zmogus tikrai mate savo bala lamabpo.lt puslapyje :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 19:50:31 | Nuoroda

 pagal diagrama truko 0.09 balo. idiotizmas

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:51:19 | Nuoroda

 Gyvenimas toks :) Nereikejo net bandyt tuo antru etapu :)

Žinutė parašyta: 2011-08-08 16:20:15 | Nuoroda

 Sveiki. Stoju per trecia etapa.. tikiuos kad pavyks, nes is nevilties parasiau ir mokamai :)

 

Norejau paklausti, gal kas zinot kokios kainos bendrabuciu ? ?

Žinutė parašyta: 2011-08-10 11:10:14 | Nuoroda

~170 Lt

Žinutė parašyta: 2011-08-11 03:24:16 | Nuoroda

 Aciu :) bet jau buvau snd LSMU. busim bendrakursiai. :)

Žinutė parašyta: 2011-08-11 14:36:48 | Nuoroda

Sveiki,

Per trečią stojimą įstojau į veterinarinarinę mediciną, nors balas 17.78 :)  Bet čia tik dėl to, kad prieš tai buvę pakvietimai staiga nebedomino. Žodžiu. Ta proga būtų smagu susipažint su pirmakursiais. Prašiau bendrabučio ir rašiau Nr 6, gal dar kas nors jį rašė? Skype - innotence

Žinutė parašyta: 2011-08-11 17:22:00 | Nuoroda

teko i vnf istot(((

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2011-08-11 18:29:37 | Nuoroda

B-Miracle, uztat svajoniu profesija turesi :) 

Žinutė parašyta: 2011-08-12 02:25:26 | Nuoroda

 as taip pat i vnf stojau.. 

 

pakvieskit ir mane  i skype busimi kursiokai  wjda--

Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:44:05 | Nuoroda

 me too in conferention please ^ ^

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:44:33 | Nuoroda

 b.o.s.t.o.n

  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 84
  • Matematika / VBE 38
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2011-08-19 05:13:03 | Nuoroda

 Sveiki, pirmakursiai :)

Pas mus po pirmo semestro atkrito labai daug zmoniu. Daugelis suprato, kad ne savo vietoj. Tiems, kas norejo likti, destytojai tikrai labai padejo. Keletas perejo is vnf i vf po pirmo semestro. Viskas labai realu.

Sekmes :)

P.S.: Negaliu rugsejo sulaukti, taip savo Alma Mater issiilgusi esu. Pasiilgau vet'u!

Žinutė parašyta: 2011-08-19 15:46:40 | Nuoroda
Ingoszke rašė:

 Sveiki, pirmakursiai :)

Pas mus po pirmo semestro atkrito labai daug zmoniu. Daugelis suprato, kad ne savo vietoj. Tiems, kas norejo likti, destytojai tikrai labai padejo. Keletas perejo is vnf i vf po pirmo semestro. Viskas labai realu.

Labas. :)

Kadangi cia apsilanke ir vyresniu kursu studentu, tai paklausiu. Ka rekomenduotumet is pirmo semestro pasirenkamuju dalyku ? Labiausiai imponuoja taikomoji chemija. Ka galetumet pasakyt apie destytoja ? :)

 

 

Žinutė parašyta: 2011-08-21 22:40:17 | Nuoroda
dudvidesimt rašė:
Ingoszke rašė:

 Sveiki, pirmakursiai :)

Pas mus po pirmo semestro atkrito labai daug zmoniu. Daugelis suprato, kad ne savo vietoj. Tiems, kas norejo likti, destytojai tikrai labai padejo. Keletas perejo is vnf i vf po pirmo semestro. Viskas labai realu.

Labas. :)

Kadangi cia apsilanke ir vyresniu kursu studentu, tai paklausiu. Ka rekomenduotumet is pirmo semestro pasirenkamuju dalyku ? Labiausiai imponuoja taikomoji chemija. Ka galetumet pasakyt apie destytoja ? :)

 

 

 Tiems, kas gerai moka chemija, bus nuobodu, nes dalykas skirtas turintiems problemu su chemija. Iskramto net elementariausias savokas, nes kaip bebutu keista, daugelis jono nuo atomo ir H nuo H2 neskiria. 

Pliusas toks, kad sprendziamos VISOS laboru uzduotys, paaiskinama visa teorine dalis. 

Destytoja superine. Aisku, kam situ ziniu nereikia (nes jau jas turi), jos paskaita gali pasirodyti tiesiog juokinga. Jeigu kas bus neaisku, destytoja sedes su tavimi asmeniskai tol, kol suprasi.

Analizine destys 4 destytojos (atrodo), visos tikrai nuostabios ir geranoriskos.

Taikomosios toks pliusas, kad del pazymio problemu neturesit. 

Zodziu, tikrai siulyciau rinktis net tuo atveju, jei mokat chemija gerai, daugiau laiko liks lasteles biologijai ir botanikai :) Na, ir anatomijos neapsileiskit, jokiu budu, nes lastele/botanika + anatomija gruodzio menesi pavirs i rimta tragedija :) Bet viskas issprendziama!

VISI destytojai tikrai labai tolerantiski ir geranoriski.

Žinutė parašyta: 2011-08-21 23:13:37 | Nuoroda

Aciu uz informacija :) Dar idomu kokia kalbą pirmam semestre studijuosim. Studiju plane nurodyta profesine - specialybes kalba. Kaip cia iseina - lietuviu ar anglu ? :) Apskritai, uzsienio kalba galima rinktis ?

Žinutė parašyta: 2011-12-04 13:49:05 | Nuoroda

Sveiki aš jau esu dešimtokas. Ir jau greitai reikės rinktis pamokas pagal norimą dalyką.

Aš žadu stoti į veterinariją ir man dabar yra iškilę keli klausimai.

O ką išmoksi mokykloje nu ta chemija ir biologija, mokykloje gautos žinios ar pravers studijuojant ar visko ko reikės sužinosi besimokydamas.

O kaip apskaičiuoti ta KB.

Ir dar dėl lotynų kalbos, keik girdėjes kad reikės išmokti visų naminių gyvūnų pavadinimus. Ar tai tiesa? Ir ar mokins tenais lotunų kalbos gramatika ir panašius dalykus?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą