telekomunikacijų inžinerija VGTU 2011m.
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-02 20:12:01 | Nuoroda

Sveiki. Gal yra planuojančių stot į šią specialybę šiais metais? Jeigu yra studijuojančių, pasidalinkit patirtimi ir patarimais. Su kokiais balais įstojot? Kaip sekasi studijuoti? VISKAS įdomu :)

Žinutė parašyta: 2011-05-06 12:42:58 | Nuoroda

Sveiki, esu Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklos trečio kurso tarptautinio verslo studentė. Atlieku marketingo tyrimą, norėdama išsiaiškinti 10-12 klasių moksleivių pasirinkimo kriterijų svarbą renkantis universitetą. Jei galite, skirkite šiek tiek savo laiko ir užpildykite šią anketą. Anketa yra konfidenciali ir Jūsų duomenys niekur nebus skelbiami. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Prieiga: www.apklausa.lt/f/universitetu-pasirinkimo-kriterijai-4cmqy7m/answers/new.fullpage

Žinutė parašyta: 2011-05-09 07:43:25 | Nuoroda

Sveiki pats studijuoju pirmus metus sia specialybe bet nieko gero apie ja negaleciau pasakyti labai sudetinga matematika (jei pakliusit pas raulynaiti ar dagiene tai jau dieve apsaugok bus ziauriai sunku ypac pas dagiene) daug fizikos yra nereikalingas chemijos pusmetis, programavimas c, c++ kalbom pagrinde mokisites teorija praktiskai reikes viska mokytis patiems, daug laboratoriniu:(

  • Fizika / VBE 56
  • Istorija / VBE 92
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 3
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:31:16 | Nuoroda

nagi nagi,ar yra bandanciu cia istoti? aktyviau,zmones :)

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:42:54 | Nuoroda

aš čia esu parašęs, 5 numeriu, todėl tikimybė nedidelė, kad čia įstosiu :) 

  • Fizika / VBE 31
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 21
Žinutė parašyta: 2011-07-23 00:14:12 | Nuoroda
anders rašė:

aš čia esu parašęs, 5 numeriu, todėl tikimybė nedidelė, kad čia įstosiu :) 

 o ka pirmu rasiai(jeigu ne paslaptis)? : D

Žinutė parašyta: 2011-07-23 22:57:11 | Nuoroda

aš vis dar tikiuosi kad atsiras stojantysis i šia studijų programą :D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą