VU TVM!!!!
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:29:48 | Nuoroda

Na vienas is  tu atgarsiu, jog jeigu pinigineje turi pinigu, tai ten viska nusipirkt gali, ir egzus, ir ats is paciu destytoju. Dar girdejau, og patys studentai nera itin draugiski, daug pasikelusiu turciu vaikuciu, na taip pat jog veigu stoti i vnf tai neapsimoka kisti tokius pinigus i nelabai kokybiska moksla, nes pasitaiko jog patys destytojai nesupranta ka desto cia jau tiesiogiai girdejau tai. Na stai, kol kas tiek prisiminiau :)) galime tiketi, galime ne, as asmeniskai kol pati neisitikinsiu, tol netikesu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:50:30 | Nuoroda
JustinasK rašė:
andriusk92 rašė:

Įdomu,ar neskaitant tarptautinio verslo(anglų kalba) studijų programos,kitoms studijoms,pvz.verslo finansų valdymas, skiriama daug laiko anglų kalbai :)

 Va, verslo finansų valdymo programa  http://www.tvm.vu.lt/lt/main/busimiems/bakalauro_2011/bakalauras/verslo_finansu_v/programa

Yra tik verslo anglų kalba pirmam ir antram semestre, po 2 kreditus. Daugiau kaip ir nesimato anglų kalbos paskaitų.

 Taip, verslo finansų valdymo specialybės studentams yra anglų kalba pirmame kurse abu pusmečius (vyksta dvi paskaitos per savaitę), o norint mokytis anglų kalbos ir toliau, galima rinktis kaip laisvąjį dalyką :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:57:04 | Nuoroda

 Sunny,gal verslo finansų valdymą ir studijuoji ? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 22:06:35 | Nuoroda
andriusk92 rašė:

 Sunny,gal verslo finansų valdymą ir studijuoji ? :)

 Taip :) jei turi kokių klausimų dėl šios specialybės rašyk man į privatą, būtinai atsakysiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 20:29:27 | Nuoroda

 As turbut bandysiu istoti i tarptautini versla. Tik nezinau ar rinktis anglu ar lietuviu kalba. Gaila, neuzteks balu istoti i ISM nemokama, ten daugelis sako yra geriau, todel tenkintis reikes VU TVM vf :) 

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-06-26 22:38:15 | Nuoroda
creative7 rašė:

 As turbut bandysiu istoti i tarptautini versla. Tik nezinau ar rinktis anglu ar lietuviu kalba. Gaila, neuzteks balu istoti i ISM nemokama, ten daugelis sako yra geriau, todel tenkintis reikes VU TVM vf :) 

 Tau spręsti kokia kalba mokytis, bet mokantis gali pakeisti kalbą :}

Žinutė parašyta: 2011-06-27 01:29:36 | Nuoroda

Aisku. Na sitas klausimas kamuos mane dar kuri laika. Reikes gerai apsvarstyti viska :) Tevai siulo lietuviu kalba mokytis, as tai ka zn, dar vis neapsisprendziu :D

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:36:14 | Nuoroda
creative7 rašė:

Aisku. Na sitas klausimas kamuos mane dar kuri laika. Reikes gerai apsvarstyti viska :) Tevai siulo lietuviu kalba mokytis, as tai ka zn, dar vis neapsisprendziu :D

 Dar gali galvoti.. Lietuviškai faktas kad lengviau ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 23:26:55 | Nuoroda

 Tai vat, norisi lietuviu kalba studijuot, nes lengviau, bet mokantis anglu, tobulini savo anglu zinias :D Aj, krc, sugalvosiu ka nors :D

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:16:37 | Nuoroda

Na Sveikuciai ;)

Tai kokie balai jusu ? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-01 15:33:24 | Nuoroda

Siaip norejau i VU ekonomika, o dabar galvoju, kad gal VU TVM... Gal kas zino ar turiu sansu su mano rezultatais ten patekti i vf vieta?

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:52:59 | Nuoroda
EvelinaG rašė:

Siaip norejau i VU ekonomika, o dabar galvoju, kad gal VU TVM... Gal kas zino ar turiu sansu su mano rezultatais ten patekti i vf vieta?

 į kokią specialybę?

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:58:15 | Nuoroda
EvelinaG rašė:

Siaip norejau i VU ekonomika, o dabar galvoju, kad gal VU TVM... Gal kas zino ar turiu sansu su mano rezultatais ten patekti i vf vieta?

 Šiaip tai laisvai įstosi,manau,nes anais metais nebuvo ypač dideli konkursiniai balai.Aš taip pat planuoju pažymeti verslo finansų valdymo studijų programą:]

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:14:35 | Nuoroda

 Mano siek tiek daugiau negu 19, gavus istorijos nemazai, kiek ir tikiuosi gauti ;D Turbut teks cia studijuoti, i VU ekonomika nelabai papulsiu, nors gal simet ir mazesnis konkursas bus, kiti eis i ISM, kadangi sumazino bala i nemokamas iki 20 :) Taip pat i uzsieni daug kas vaziuos studijuoti :) Yra sansu.

  • Istorija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 78
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:11:41 | Nuoroda

TVM'e pagal praeitų metų balus, tai į verslo finansų valdymą su 17,14 įstojo į nemokamą, na o į tarptautinį verslą su 17,32 , o i tarptautini versla anglu kalba tai su 17,36, ir galiausiai i tarptautini turizmi versla balas aukstesnis truputeli tai 17,70. Na is tiesu jums kas cia rasete, manau tikrai nebus problemu, vat mano asmeniskai rezultatai kiek mazesni tai turbut nepateksiu :) bet bus matyti, nes istikinau , jog tie egzai tai loterija, vat ir galiu nepatekti :/

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:52:13 | Nuoroda

 Verslo finansų valdymo niekas neplanuojat studint ?:] kaip čia jus žavi tas tarptautinis verslas :))

Žinutė parašyta: 2011-07-04 22:48:27 | Nuoroda

Turiu klausima del tu kalbu. Jeigu pasirinksiu tarptautini versla anglu kalba, tai man visos paskaitos bus anglu kalba?

  • Lenkų kalba (gimtoji) / MBE 10
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 98
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2011-07-06 19:27:03 | Nuoroda

 galite man isaiskinti ka tas TVM reiskia? Vistiek gauni diploma kaip VU STUDENTE?:)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:41:05 | Nuoroda
ttendikute rašė:

 galite man isaiskinti ka tas TVM reiskia? Vistiek gauni diploma kaip VU STUDENTE?:)

 TVM-Tarptautinio Verslo Mokykla. Tas pats kas atskiras VU fakultetas, taip diploma gauni Vilniaus Universiteto ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:43:16 | Nuoroda

Kas zadate stoti i verslo finansu valdyma?:)

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 96
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą