Kauno kolegija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:15:42 | Nuoroda

as taip pat zadu i finansus bent jau toki prasyma pateikiau i kauno kolegija bet kazi kai zadi islaikyti egzus istorija 35-40% matieka 15-20 ir dar lietuviu apie 10% aisku lietuviu vienintelis neaisus dalykas ;DD jauciu sunku arba neimanoma su tokiais procentais i finansus VF istoti ?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:22:19 | Nuoroda

 Įmanoma : ) 

Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:24:37 | Nuoroda

bet kazi i kokia kolegija sunu istoti i vf ir i kokius zymiai lengviau i studiju programas susijusius su finansais ir panasiai?

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Matematika / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-18 17:29:48 | Nuoroda

 Į buhalterinę apskaitą,reikėjo mažiausiai. 10.50 ,kad į Vf.  Verslo vadybai, 9.86 Kb,o kad į finansus 10.88 į finansuojamą. Tai gauk tokius balus ir laisvai kerti > : )~

Žinutė parašyta: 2011-06-18 19:31:38 | Nuoroda

Galvoju apie dizainą arba interjero elementų konstravimą ir gamybą, gal yra bendraminčių? :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-18 23:46:33 | Nuoroda
diminutive rašė:
nepavojinga rašė:

Galbūt kas nors galvoja apie finansus, buhalteriją ar administravimą?

 aš rašiau į finansus ir administravimą, bet nežinia ar pateksiu. ;x su matematika nelabai kas. ;x o Tu į VF?

 Rašiau į VF , bet nežinau kaip su egzaminais

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-18 23:51:15 | Nuoroda
Beprotybė rašė:

 Į buhalterinę apskaitą,reikėjo mažiausiai. 10.50 ,kad į Vf.  Verslo vadybai, 9.86 Kb,o kad į finansus 10.88 į finansuojamą. Tai gauk tokius balus ir laisvai kerti > : )~

 tai,kad čia 2009m balai :D  pernai jie išaugo superingai...finansai - 14.14, buhalterija 13.42

taip,kad visiškai neaišku kas mūsų šiemet laukia www.kauko.lt/stojantiesiems/priemimo_statistika_2010.pdf

 

Žinutė parašyta: 2011-06-19 11:49:13 | Nuoroda
Broleisn rašė:

Galvoju apie dizainą arba interjero elementų konstravimą ir gamybą, gal yra bendraminčių? :)

 Aš, bet man truputi nepasisekė su kompozicijos užduotim, nežinau, kaip bus...  įdomu, kokio KB užtektų į valstybės finansuojamą vietą pakliūti...

Žinutė parašyta: 2011-06-20 21:32:53 | Nuoroda
Mūza rašė:
Broleisn rašė:

Galvoju apie dizainą arba interjero elementų konstravimą ir gamybą, gal yra bendraminčių? :)

 Aš, bet man truputi nepasisekė su kompozicijos užduotim, nežinau, kaip bus...  įdomu, kokio KB užtektų į valstybės finansuojamą vietą pakliūti...

 Aš šiandien laikiau tą stojamąjį, tai kompozicija neduok tu die... Šiuolaikinio džiazo interpretacija ir klasikinės muzikos lyrika... Nežinau, tema pasirodė pakankamai sunki, kad nutapytum kažką aiškaus ir gražaus...  Aš ketinay tik į vf stot, optimistė gi :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 18:33:46 | Nuoroda

Nava, užmačiau ,jog kažkas taikosi įbuhalterinę apskaitą bei finansus...Prisidedu ir aš :)) tačiau,rezultatai bus taip pat popraščiai,todėl,bijau,kad gali nepavykti...Galėtų ,taip stebuklingai šiemiet kb balas vėl nukrist iki 2009 metais buvusio :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:11:48 | Nuoroda
isterike rašė:

Nava, užmačiau ,jog kažkas taikosi įbuhalterinę apskaitą bei finansus...Prisidedu ir aš :)) tačiau,rezultatai bus taip pat popraščiai,todėl,bijau,kad gali nepavykti...Galėtų ,taip stebuklingai šiemiet kb balas vėl nukrist iki 2009 metais buvusio :D

 Reik tikėtis,kad abiem pasiseks šiemet ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-29 23:40:10 | Nuoroda
nepavojinga rašė:
isterike rašė:

Nava, užmačiau ,jog kažkas taikosi įbuhalterinę apskaitą bei finansus...Prisidedu ir aš :)) tačiau,rezultatai bus taip pat popraščiai,todėl,bijau,kad gali nepavykti...Galėtų ,taip stebuklingai šiemiet kb balas vėl nukrist iki 2009 metais buvusio :D

 Reik tikėtis,kad abiem pasiseks šiemet ;D

 Viltis miršta paskutinė ;D taip kad iš tiesų reik tikėtis ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:37:06 | Nuoroda

 Sveiki,žadu stoti į KK ikimokyklinį ugdymą,laikiau motyvacinį testą ir gavau +2 balus. 

Žinutė parašyta: 2011-06-30 20:38:20 | Nuoroda
Rapunziuke rašė:

 Sveiki,žadu stoti į KK ikimokyklinį ugdymą,laikiau motyvacinį testą ir gavau +2 balus. 

Tęsinys ;D Bet va egzaminų rezultatai nekokie... Labai viliuosi,kad man pasiseks įstot į nemokamą :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:22:25 | Nuoroda

 ir as galvoju apie KK,bet pas mane ji irasyta 3 vietoj:) galvoju apie sociologija,soc darba arba soc pedagogika. Nelabai jas skiriu..gal kas zinot kuo jos skiriasi? kas geriau? ar perspektyvi specialybe?:) soc. pedagogika visur brangesne tai gal geresne?:D

Beto ydomu ka manot apie kolegijas ir universitetus? cia tik stereotipas ar isties kolegijose lengviau? :) sunku apsisprest tai viena kita nuomone nepakenks:) dekui

  • Istorija / VBE 6
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 61
  • Matematika / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:31:25 | Nuoroda

 prastai mokinies, kolegija. gerai mokinies, universitetas, nori aukstojo, kolegija, nori universitetinio issilavinimo - universitetas.

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:32:54 | Nuoroda
ausrike19 rašė:

 ir as galvoju apie KK,bet pas mane ji irasyta 3 vietoj:) galvoju apie sociologija,soc darba arba soc pedagogika. Nelabai jas skiriu..gal kas zinot kuo jos skiriasi? kas geriau? ar perspektyvi specialybe?:) soc. pedagogika visur brangesne tai gal geresne?:D

Beto ydomu ka manot apie kolegijas ir universitetus? cia tik stereotipas ar isties kolegijose lengviau? :) sunku apsisprest tai viena kita nuomone nepakenks:) dekui

 Kolegija renkuosi vien dėl praktikos :) o kai sako, kad universitete vien tik teorija, tai ir kolegijoj jos bus, taik tas,kad teorija labiau praktikoje naudojama :) o specialybes pasitikslint gali čia www.kauko.lt/kolegija.php?id=78

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:33:48 | Nuoroda
Rapunziuke rašė:
Rapunziuke rašė:

 Sveiki,žadu stoti į KK ikimokyklinį ugdymą,laikiau motyvacinį testą ir gavau +2 balus. 

Tęsinys ;D Bet va egzaminų rezultatai nekokie... Labai viliuosi,kad man pasiseks įstot į nemokamą :)

 o  kokie rezultatai jei ne paslaptis?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 23:35:08 | Nuoroda

As ir i kauno kolegija:) akuserija,burnos higiena,biomedicinos diagnostika,kosmetologija:D Visur beveik:D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-01 07:29:00 | Nuoroda
 

 toks klausimas kilo paspeliojimui :) kaip manot, šiemet stojamasis balas kris ? :) nes palyginau 2009 ir 2010 metų balus,kad pernai jie buvo ~3,~4 balais didesni :/

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą