Būsimieji VGTU fuxai susipažinkim :)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:08:21 | Nuoroda
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
ginte100 rašė:
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 Malvea,duok penkis! ;D

 berots mes ir į specialybę tą pačią taikom:D tu į transportą?;)

 Bet aš į transporto inžinerinę ekonomiką ir vadybą ar tu ten pat? :) O šiaip žiūriu mūsų ir egzų rezultatai labai panašūs,tik aš chemijos nelaikiau..

 kad aš ją laikiau, tai dar nereiškia kad išlaikiau:D o be to, jos šioj specialybėj nkm nereikia:D

istorijoje tu vėl mane aplenksi jaučiu:D aga, į tą pačią;)

 Drįsčiau abejoti,nes istorija niekad man nebuvo stipriausia vieta,aš tik šiais metais susiėmiau ir pradėjau ją mokytis,nes žinojau,kad teks egzaminą laikyt.. :) Tad per didelio pasiruošimo tikrai neturėjau ir šokinėčiau iš laimės,surinkusi +-50% ;D

 aš nkd jos nesimokiau ir nesusiėmiau:D man šie egzaminai laimės pliūpsnis tik neaišku ar istorija tos laimės neužbaigs:D už tokius balus man direktorius sakė premiją išmokės ir mokyklos garbės stende pakabins:DDD

 Žiūrėkim į viską pozityviai ir tikiuosi,kad tiek tavęs,tiek manęs neapleis laimės pliūpsniai ;D

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 47
Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:24:43 | Nuoroda

Na ziuriu daug cia susidomejusiu TIEIV :)) as ja trecioj vietoj turiu ;)) LInkiu visiems ystot kurieturi pirmu numeriu ja :))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:56:02 | Nuoroda

 Laukiu likimo draugu skype : " gintullka." . Prisistatykite :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:28:17 | Nuoroda

Sveiki,

Gal kas nors pasirinko Aplinkos inzinerija????

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:29:32 | Nuoroda

Dar norėčiau pasidomėti ar žinote kur rasti praeitų metų  minimalų balų lentelę?

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:32:05 | Nuoroda
ashk2005 rašė:

Dar norėčiau pasidomėti ar žinote kur rasti praeitų metų  minimalų balų lentelę?

 vgtu puslapy :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 09:33:55 | Nuoroda

Sveiki, aš pirmu numeriu rašiau Spaudos inžineriją, mechanikos fakultetas. Tikiuosi gauti bendrabutį. Turėčiau įstoti į vf vietą, nes kb kiek daugiau, nei trim balais aukštesnis, nei pernykštis mažiausias. :) 

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 10:52:29 | Nuoroda
McKonst rašė:

Sveiki, aš pirmu numeriu rašiau Spaudos inžineriją, mechanikos fakultetas. Tikiuosi gauti bendrabutį. Turėčiau įstoti į vf vietą, nes kb kiek daugiau, nei trim balais aukštesnis, nei pernykštis mažiausias. :) 

 Tai mano yra panasiai gal net 4 balais daugiau nei pernai paskutinio vf vieta tai manau tikrai gausim nemokama vieta :)))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-07 14:40:09 | Nuoroda
Esccada rašė:
McKonst rašė:

Sveiki, aš pirmu numeriu rašiau Spaudos inžineriją, mechanikos fakultetas. Tikiuosi gauti bendrabutį. Turėčiau įstoti į vf vietą, nes kb kiek daugiau, nei trim balais aukštesnis, nei pernykštis mažiausias. :) 

 Tai mano yra panasiai gal net 4 balais daugiau nei pernai paskutinio vf vieta tai manau tikrai gausim nemokama vieta :)))

 Labai tikiuosi, kad tu teisi, nes rezultatai nelabai džiugina tai kažkaip sunku tikėt dar, kad jų  pakaks, kad įstočiau :) Turbūt tam ir parašiau, kad kas patvirtintų, kad labai tikėtina, kad jų užteks :D Na, o įstojus jau nebesvarbu bus kokiu balu, svarbu bus kaip seksis studijos tai stengiuos nenusimint :) Tiesa, rašei, kad stoji į Geodeziją - ji pas mane ketvirtu numeriu, bet tikiuosi įstoti visgi į pirmąją specialybę :)  Galvoju ir domiuosi toliau, bet turbūt prašymas liks toks koks yra šiuo metu :) Tik įdomu kodėl pasirinkai tokius egzaminus - apie kitą specialybę galvojai? :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 18:25:36 | Nuoroda

Tiesa, anksti galvoti - dar nežinau ar įstojau, bet važiuoti labai toli tai noriu neapsižioplint ir kiek galima susitvarkyti nuvažiavus pasirašyti sutarties, kad nereikėtų nė karto važiuoti be reikalo papildomai, bet dėl fux'ų stovyklos - ar prašymus tą pačią dieną galima parašyti, kokios sąlygos patekti, kada vyksta ir t.t. Tikrai norėčiau sudalyvauti :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:41:51 | Nuoroda
McKonst rašė:

Tiesa, anksti galvoti - dar nežinau ar įstojau, bet važiuoti labai toli tai noriu neapsižioplint ir kiek galima susitvarkyti nuvažiavus pasirašyti sutarties, kad nereikėtų nė karto važiuoti be reikalo papildomai, bet dėl fux'ų stovyklos - ar prašymus tą pačią dieną galima parašyti, kokios sąlygos patekti, kada vyksta ir t.t. Tikrai norėčiau sudalyvauti :)

 Viską galėsi padaryti ir sužinoti vietoj, kai nuvažiuosi pasirašyti sutarties. :) šiemet prasideda stovyklų maratonas nuo rugpjūčio 10d. Priklausys kur įstosi :)
Įstojusimes->
BŪTINAI pasirašykit fuxiukų stovyklai! tikrai nepasigailėsit :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:46:14 | Nuoroda

Stosiu cia taipogi :), nes lietuviu pamaise kazkur kitur eiti :). Tik nezinau dar kokia sriti . Renkuosi dabar.

  • Fizika / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 7
  • Matematika / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:49:16 | Nuoroda
Likaa rašė:
McKonst rašė:

Tiesa, anksti galvoti - dar nežinau ar įstojau, bet važiuoti labai toli tai noriu neapsižioplint ir kiek galima susitvarkyti nuvažiavus pasirašyti sutarties, kad nereikėtų nė karto važiuoti be reikalo papildomai, bet dėl fux'ų stovyklos - ar prašymus tą pačią dieną galima parašyti, kokios sąlygos patekti, kada vyksta ir t.t. Tikrai norėčiau sudalyvauti :)

 Viską galėsi padaryti ir sužinoti vietoj, kai nuvažiuosi pasirašyti sutarties. :) šiemet prasideda stovyklų maratonas nuo rugpjūčio 10d. Priklausys kur įstosi :)
Įstojusimes->
BŪTINAI pasirašykit fuxiukų stovyklai! tikrai nepasigailėsit :)

 Ačiū už atsakymą :)

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-08 00:32:19 | Nuoroda

As irgi bandysiu i VGTU Kurybines industrijas, tik, kad konkursas labai didelis, tai neaisku kaip cia bus :s Bet tikiuosi kaip nors istoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-09 00:29:05 | Nuoroda

McKonst - aha, is pradziu daug laiko nuo 11 klases galvojau kad stosiu y nekilnojamo turto vadyba :) todel ir rinkaus soc sriti, bet va paskutini pusmeti pasikeite viskas :)) bet manau neprasoviau labai, kad fizika mokiau kad ir b lygiu, bet 10 turiu tai labai nebus skaudziai be vbe fizikos :)

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-09 10:24:38 | Nuoroda
Esccada rašė:

McKonst - aha, is pradziu daug laiko nuo 11 klases galvojau kad stosiu y nekilnojamo turto vadyba :) todel ir rinkaus soc sriti, bet va paskutini pusmeti pasikeite viskas :)) bet manau neprasoviau labai, kad fizika mokiau kad ir b lygiu, bet 10 turiu tai labai nebus skaudziai be vbe fizikos :)

 Tikiuosi džiaugsies savo pasirinkimu, o kadangi kb tavo geras ir taip, kaip sakei, tai tikrai fizika neturėtų pakišti kojos stojant ;) 

  • Fizika / VBE 23
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 50
Žinutė parašyta: 2011-07-09 11:39:02 | Nuoroda
McKonst rašė:
Esccada rašė:

McKonst - aha, is pradziu daug laiko nuo 11 klases galvojau kad stosiu y nekilnojamo turto vadyba :) todel ir rinkaus soc sriti, bet va paskutini pusmeti pasikeite viskas :)) bet manau neprasoviau labai, kad fizika mokiau kad ir b lygiu, bet 10 turiu tai labai nebus skaudziai be vbe fizikos :)

 Tikiuosi džiaugsies savo pasirinkimu, o kadangi kb tavo geras ir taip, kaip sakei, tai tikrai fizika neturėtų pakišti kojos stojant ;) 

 Dziaugiuos ir tikiuos kad viskas bus gerai ;))

  • Istorija / VBE 50
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 57
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 69
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:35:28 | Nuoroda
swipt rašė:

As irgi bandysiu i VGTU Kurybines industrijas, tik, kad konkursas labai didelis, tai neaisku kaip cia bus :s Bet tikiuosi kaip nors istoti :)

 Na manau įstosi, tau su istorija kaip matau gerai pasisekė, o man va priešingai. :D Tačiau aš irgi ganėtinai rami, bent į mokamą, mano manymu, turėčiau tikrai įstoti :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-07-09 13:45:37 | Nuoroda

 o gal kas zinot kur rasti konkursiniu balu lentele kur butu tik pirmo etapo balai? nes turiu lentele tik ta kur jau ir po antro ar trecio etapo, tai ten ir balai labai zemi rasomi. 

Žinutė parašyta: 2011-07-09 15:59:00 | Nuoroda

stojant i ekonomika ir apskritai socialinius mokslus reikalauja matematikos,lt,anglu ARBA istorijos egzaminu.. tai va noriu paklaust kaip cia ta zodeli "arba" suprast: tipo jeigu laikai viena is tu egzu tai jis ir ieina i konkursini bala? o jeigu abu juos laikai tai ima abu i kb  ar tik ta kuri geriau islaikai?

  • Istorija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 58
  • Matematika / VBE 7
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 45
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą