Trečias etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:16:40 | Nuoroda

dalyvausiu ir aš, bet tas laukimas tai tikrai žudo... ;/

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:19:29 | Nuoroda

Jei pirmame ture pasirašiau vnf tai galiu dalyvauti papildome dėl vf?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:35:21 | Nuoroda
akvilegio rašė:

Jei pirmame ture pasirašiau vnf tai galiu dalyvauti papildome dėl vf?

 papildome kazin ar bebus laisvu vf vietu

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:35:23 | Nuoroda
akvilegio rašė:

Jei pirmame ture pasirašiau vnf tai galiu dalyvauti papildome dėl vf?

 papildome kazin ar bebus laisvu vf vietu

 

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:36:24 | Nuoroda

gal kas zino ir galetu pasakyti kiek dabar yra pakviestu i kosmetologija ir kokiu balu?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 20:41:26 | Nuoroda
Tinker-bell rašė:
Sinkevičiūtė rašė:

O, kažin, kada bus galima pildyti prašymą trečiam etapui?

 Manau rytoj :)

nuo rugpjucio 5 dienos kai bus paskelbtos laisvos vietos tada ir  galesim pateikti atnaujintus prasymus..

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:07:57 | Nuoroda

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:18:20 | Nuoroda
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:21:09 | Nuoroda
scylla rašė:
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

 na kiek žinau tai jei pirmame etape gauni vf vietą tai antrame etape gali pretenduoti tik del vnf vietos.. :) o treciame etape (kadangi prasymai pildomi iš naujo) man tarodo kad ir dėl vf ir vnf galima pretenduoti, bet nesu tikra :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:24:59 | Nuoroda
scylla rašė:
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

 Mane taip pat tai visai domina :)

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:28:29 | Nuoroda

 Istikruju nenustebciau jei su sutartim isvis nebegalima butu dalyvaut III etape.

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:29:27 | Nuoroda

sveiki, gavau pakvietima II etape i vf vieta (pakvietimas gautas 2 vietai pagal eiliskuma prasyme), ar pasirasiusi sutarti galeciau dar dalyvauti 3 ture?

Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:44:38 | Nuoroda
studijos lt rašė:

sveiki, gavau pakvietima II etape i vf vieta (pakvietimas gautas 2 vietai pagal eiliskuma prasyme), ar pasirasiusi sutarti galeciau dar dalyvauti 3 ture?

 Taigi rytoi nuo 08:00 parasyk i lamabpo skype ir viskas, jie gana greitai ten atraso. O tu cia rasineji i kiekviena tema ir atsakymo tikrai negausi, nes mes nezinom! :)

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-08-01 23:58:47 | Nuoroda

Ar kas nors planuoja stot į VU filologiją? 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 01:10:36 | Nuoroda
scylla rašė:
verstute rašė:

Sveiki! Esu pasirašiusi sutartį dėl vf vietos pirmame etape. Gal žinote ar galiu dalyvauti papildomame etape, ar nedings mano sutartis? :)

 Žinoma, kad gali dalyvauti. Taip paprastai sutartis juk nedings, kad ją nutrauktų, juk turi nuvažiuoti į universitetą ir paprašyti pati.

Ir man pačiai vis neramu, ar galiu pretenduoti į vf vietą šiame etape, jei jau pasirašiau sutartį dėl vf pirmam etape. Tikiuos, kad bent iš lamos sulauksiu aiškaus atsakymo.

 mane taip pat domina sis klausimas, kai zinosit praneskit:)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 07:56:34 | Nuoroda

dar klausimas vienur raso kad i vadyba ir viesaji administravima ima tik metini matiekos pazimi,o kitur kad reik vbe tai kaip suprasti? ar i vu be matiekos galeciau istoti,su kitais 3mis egzais i mokama vieta?:) dekui

Žinutė parašyta: 2011-08-02 08:24:16 | Nuoroda

Et, visgi lamabpo tinklapyje rašo:

"Jau pasirašiusieji valstybės finansuojamų studijų sutartis su aukštąja mokykla, papildomame etape galės dalyvauti tik dėl valstybės nefinansuojamų studijų vietų."

Žinutė parašyta: 2011-08-02 11:55:52 | Nuoroda
trendy_ rašė:

dar klausimas vienur raso kad i vadyba ir viesaji administravima ima tik metini matiekos pazimi,o kitur kad reik vbe tai kaip suprasti? ar i vu be matiekos galeciau istoti,su kitais 3mis egzais i mokama vieta?:) dekui

 galetum manau, bet pirmenybe bus tiems, kurie laike reikiamus egzus

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:18:23 | Nuoroda

 sveiki,

ar yta stojančių trečiame etape į Viilniaus kolegija? pedagogikos fakultetą? jei taip, tai koks Jūsų konursinis balas?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:26:06 | Nuoroda

Skambinau lamai, tai sake kad jeigu esi pasirases sutarti vf, dalyvauti pap. priemime negali, o jei vnf, dalyvauti gali. pasirasyta sutartis galios ir jeigu dalyvavai papildomam priemime, tad surizikavus nieko neprarasi.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą