Trečias etapas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-02 14:56:59 | Nuoroda

sveiki,gal zinote koks yra lamos skype?

Žinutė parašyta: 2011-08-02 15:05:18 | Nuoroda

 O jau yra kur patvirtinti, kad dalyvausi 3 etape ?? 

skype:lama-bpo

Žinutė parašyta: 2011-08-02 15:38:40 | Nuoroda

 Vu Statistika laisvų vietų  galim dar stot

Žinutė parašyta: 2011-08-02 15:41:35 | Nuoroda
Lucita rašė:

Skambinau lamai, tai sake kad jeigu esi pasirases sutarti vf, dalyvauti pap. priemime negali, o jei vnf, dalyvauti gali. pasirasyta sutartis galios ir jeigu dalyvavai papildomam priemime, tad surizikavus nieko neprarasi.

 Žinok aš kai rašiau lamai tai nors aš ir pasirašiusi sutartį su vf, sakė galiu dalyvauti papild.priėmime..tai kaip iš tikrųjų? ;/

Žinutė parašyta: 2011-08-02 16:12:04 | Nuoroda
verstute rašė:
Lucita rašė:

Skambinau lamai, tai sake kad jeigu esi pasirases sutarti vf, dalyvauti pap. priemime negali, o jei vnf, dalyvauti gali. pasirasyta sutartis galios ir jeigu dalyvavai papildomam priemime, tad surizikavus nieko neprarasi.

 Žinok aš kai rašiau lamai tai nors aš ir pasirašiusi sutartį su vf, sakė galiu dalyvauti papild.priėmime..tai kaip iš tikrųjų? ;/

 Gali dalyvauti papil. priėmime,bet tik dėl vnf vietos

Žinutė parašyta: 2011-08-02 17:24:16 | Nuoroda

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

Žinutė parašyta: 2011-08-02 18:47:52 | Nuoroda
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 18:50:54 | Nuoroda
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-02 19:18:55 | Nuoroda

Na as istojau i mokama kolegijoj,ir jau pasirasiau sutarti.Parasiau lamai,tai atrase,jog galiu dalyvaut treciam etape tiek del vf,tiek del vnf vietos.Manau bandysiu:) 

Žinutė parašyta: 2011-08-02 19:23:11 | Nuoroda
milkaa rašė:
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

 Kogero tau neleido dalyvaut antram etape, nes pirmajam gavai vf vieta ir jos atsisakei. Juk taip? nes man lygiai tokia pati situacija.

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:06:53 | Nuoroda
leona rašė:
milkaa rašė:
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

 Kogero tau neleido dalyvaut antram etape, nes pirmajam gavai vf vieta ir jos atsisakei. Juk taip? nes man lygiai tokia pati situacija.

 Per pirmą aš gavau vf ir vnf vietą. Pasirašiau sutartį su vnf ir dalyvau jau dėl vf vietų tik. Juk taip galima, pati lama sakė ir universitetas, o dabar man rašo, kad nedalyvavau...

Žinutė parašyta: 2011-08-02 20:11:08 | Nuoroda
milkaa rašė:
leona rašė:
milkaa rašė:
pavasaryte rašė:
milkaa rašė:

Gal kas gali man paaiškinti... Dalyvavau antram etape, negavau jokio pakvietimi, nuėjau pasižiūrėti diagramų, o man rašo, kad konkurse nedalyvavau... Kaip suprast šitą???

 patarčiau rytoj darbo valadomis paskambinti į Lamos info centrą. Man rašė irgi taip, bet visur rašydavo pirmąją vietą, ir neva aš joje nedalyvau, tačiau vėliau gal po kokių 3 val, viskas sustvarkė, ir daba galiu aiškiai matyti diagramas:)

 Dėkui, taip ir darysiu. ;)

 Kogero tau neleido dalyvaut antram etape, nes pirmajam gavai vf vieta ir jos atsisakei. Juk taip? nes man lygiai tokia pati situacija.

 Per pirmą aš gavau vf ir vnf vietą. Pasirašiau sutartį su vnf ir dalyvau jau dėl vf vietų tik. Juk taip galima, pati lama sakė ir universitetas, o dabar man rašo, kad nedalyvavau...

 Problema tame, jog jei atsisakai vf 1-3 pageidavimu nebegali dalyvaut antram ture, bent jau taip man tvirtina kaip susitarę lamoj. Gal kas žinot kur galima pasiskaityti taisykles priėmimų, ar lama jų neskelbia?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-08-02 23:03:28 | Nuoroda

po pirmo etapo buvo 3122 VF vietos like. per antra pakviesta 3080,tai reiskia ,kad treciam liks 42 VF vietos? 

Žinutė parašyta: 2011-08-03 00:43:43 | Nuoroda

PADEKIT.

II etapu istojau i LSMU i genetika (vf) ar dar galeciau dalyvauti III ture ?

taip pat noriu paklausti del laisvu vietu. kaip manot ar atsiras dar vietu III ture i medicina LSMU vnf? ;O

Žinutė parašyta: 2011-08-03 12:31:55 | Nuoroda

 Kur reikia patvirtinti, kad dalyvausi III etape ????

Žinutė parašyta: 2011-08-03 12:58:30 | Nuoroda

sveiki, norejau pasikonkultuoti su abiturientais , mano kb 14.10, ar turiu sansu isstoti 3 ratu i VU teise vnf, vdu teise vnf, vdu viesoji komunikacija ? , vu leidyba ?

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:11:04 | Nuoroda
zetonas rašė:

sveiki, norejau pasikonkultuoti su abiturientais , mano kb 14.10, ar turiu sansu isstoti 3 ratu i VU teise vnf, vdu teise vnf, vdu viesoji komunikacija ? , vu leidyba ?

 Dėl VU teisės abejoju :) Aš pati vnf su 14.72 neįstojau. Nebent stebuklas tau trečiam etape įvyktų.;D Aš pati tai neberašysiu trečiam

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:22:38 | Nuoroda

o pagal diagramas daug truko ?

Žinutė parašyta: 2011-08-03 13:48:08 | Nuoroda
rozitka rašė:

 Kur reikia patvirtinti, kad dalyvausi III etape ????

nereikia nieko tvirtint, penktadieni pildysi is naujo prasyma ir viskas.

Žinutė parašyta: 2011-08-03 14:26:16 | Nuoroda

Jei 1 etape pasirasiau VNF, antrame istojau 1nr VF, galiu dalyvaut 3 etape?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą