VU sutarčių pasirašymas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-28 00:54:08 | Nuoroda

O tie kas jau buvo pasirašyt sutarčių, tai registracijos įmoką mokėjot internetu, banke ar nuvykęs į vietą? :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 88
  • Matematika / VBE 54
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2012-07-28 06:17:34 | Nuoroda

internu arba banke, bet ne vietoj, neturim ten bankų.

 

dėl barakų, šeimos sudėties nereikia, apie registruojamą vietą irgi manau ne, tik prašymo užteks, dėl visa ko gali dėl reg. vietos, bet ir taip visi turėtų vietas barake gaut.

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2012-07-28 06:40:12 | Nuoroda
Mirt rašė:

internu arba banke, bet ne vietoj, neturim ten bankų.

 

dėl barakų, šeimos sudėties nereikia, apie registruojamą vietą irgi manau ne, tik prašymo užteks, dėl visa ko gali dėl reg. vietos, bet ir taip visi turėtų vietas barake gaut.

Vietoj yra kompas ir spausdintuvas. Galima per elektonine bankininkyste pavedima padaryt 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 13:50:00 | Nuoroda

Aš pasirašiau sutartį internetu, sumokėjau įmoką. Ką reikia atsispausdinti? Lama bpo yra laukelis  "Registracijos mokesčio kvito spausdinimas". Bet kažkaip nepatikimai atrodo :D Ten yra vieta kliento parašui, bet argi paties parašas yra patvirtinimas, kad tikrai pervedei pinigus ;D  Galit kas paaiškinti? :/

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-07-28 16:56:37 | Nuoroda
Aš ne VU, bet turėtų tikt irgi. Bent jau Šiaulių el. bankas (manau ir visi kiti), įvykdžius pavedimą, duodą pasirinkt dokumentą spausdinimui. Tą aš ir atsispausdinau, nieko nepasirašinėjau, padaviau pasirašant sutartį su kitais dokais, nieko nesakė, tai, manau, suėjo. Vis tiek tas kvitas tai manau labiau formalumas, svarbu sąskaitą jų papildai suvedęs teisingą info. O per lamą kur juos randant tuos pasirinkimus spausdint kvitui ar kažkam? Pas mane nieko nėr, bet gal čia dėl to, kad ne VU (kuris leidžia internetu pasirašyt pačią sutartį).
Žinutė parašyta: 2012-07-28 17:49:07 | Nuoroda
Neringa. rašė:
slepiuosi rašė:
just do it rašė:

 man kzkodel neatidaro

 Žiūrėk čia www.bustas.vu.lt/. Įėjęs spausk dešinės pusės apačioj "Elektroninė kambario rezervacija".

 aš užpildžiau ir man jau kokias 5h. neatsiunčia patvirtinimo kodo. Niekam daugiau taip nėra?

 Pažiūrėk prie šlamšto, mano draugei taip pat buvo.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą