Vartotojo netgi_as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-07-02 21:33:41 | Nuoroda
kliaksa, na aš turiu kitokį pavyzdį... Mano krikšto tėvo draugas taip pat baigė teisę ir penitencinę veiklą. Ir dirbo tam sargybos bokštely. Bet ko norėt, juk iš karto geros vietos negausi. Bet pamažu, pamažu, baigė magistrą ir dabar dirba sau ramiausiai Šiaulių tardymo izoliatoriuj viršininko pavaduotoju. Na, manau, skirtumas tarp šių istorijų yra...
Žinutė parašyta: 2008-07-03 00:45:03 | Nuoroda
Nereikia pažymos į teisę ir penitencinę veiklą. Nebent stoji į neakivaizdinį. Domėjausi tuo ir klausiau, kas studijuoja. Tai tikrai nereikia, jei stoji į dieninį
Žinutė parašyta: 2008-07-03 17:06:50 | Nuoroda
Aš nesuprantu, ar jums tau įrodymų reikia, kad jokių pažymų nereikia? Na tai gerai, va, kai į dieninį stoji Teisė ir penitencinė veikla -->Teisės bakalauras--> Bendruoju priėmimu. O kai į neakivaizdinį Teisė ir penitencinė veikla --> Teisės bakalauras--> Reikalingi papildomi dokumentai, priėmimas tik I etape. O pirmas etapas yra: Šiame etape bus priimama į teisės ir policijos veiklos, teisės ir penitencinės veiklos bei teisės ir valstybės sienos apsaugos programų neakivaizdines studijas. Taip pat į 40 proc. vakarinių ir 50 proc. neakivaizdinių teisės, teisės ir valdymo, teisės ir muitinės veiklos, viešojo administravimo, finansų ekonomikos, psichologijos bei socialinio darbo studijų programų vietų bus priimami ankstesniais metais baigusieji vidurines mokyklas. Likusios vietos bus užpildomos kituose etapuose, į jas galės pretenduoti visi stojantieji. O tie, kurie baigė šiais metais dvylika, tai stos antram etape,t.y." Bendrasis priėmimas į dienines studijas ir likusias neakivaizdinių bei vakarinių studijų vietas. Šiame etape priėmimas bus vykdomas 2008 m. Bendrojo priėmimo taisyklėse nustatyta tvarka. Priėmimo procedūros bei datos nurodytos Bendrojo priėmimo taisyklių 1 lentelėje (www.lamabpo.lt). Visa šita info yra http://www.mruni.lt/lt/norintiems_studi ... antiems_I/ . Tai gal jau baikim šia tema?
Žinutė parašyta: 2008-07-06 20:12:13 | Nuoroda
O aš rašysiu pirmu nr. Ir nereikia stojant į dieninį jokių dokumentų. Buvau per studijų mugę ir kalbėjau su studentais, kurie pasakė aiškiai, kad nereikia. Juolab ir internete tą patį rašo.
Žinutė parašyta: 2008-07-06 21:24:56 | Nuoroda
Aš tai išvis neisiu į tą vakarą, nes man tai atrodo nesąmonė. Atestato šiaip irgi nenoriu eit pasiimt su visais bet čia jau, ko gero, teks... o kas liečia aprangą, tai suknios tikrai nesidėsiu eisiu kaip visada su kelnėm. Nes kažkaip nematau tikslo puoštis apsirengsiu oficialiai ir tiek...
Žinutė parašyta: 2008-07-10 19:59:29 | Nuoroda
Pritariu Gossipgirl pasakei tai kaip pirštu į akį. Matyt mano mintis skaitai
Žinutė parašyta: 2008-07-10 20:10:20 | Nuoroda
ne Universiteto stotelė, bet Mykolo Romerio ;D ir šiaip tai jo, patogiausia važiuot iki pramogų arenos stotelės ir tada į 45
Žinutė parašyta: 2008-07-15 14:16:39 | Nuoroda
Šiandien pati padaviau MRU prašymą ir man pasakė, kad kai įstosiu, turėsiu galutiniam dokumentų įforminimui atvežti patvirtintą notaro atestato kopiją. Tad pas notarą reikia. Bent jau tiems, kurie įstos į MRU. Dėl kitų nežinau.
Žinutė parašyta: 2008-07-15 14:43:47 | Nuoroda
Na, ar yra čia tokių, kurie prašyme jau parašė pirmu nr teisę ir penitencinę veiklą ? o jei ne, tai būtų smalsu sužinot, kelintu nr ją rašėt, jei išvis rašėt
Žinutė parašyta: 2008-07-15 15:03:10 | Nuoroda
sveiki. Labai norėčiau perskaityti Sauliaus Stomos knygą "Užrašai iš pasmerktųjų namų", bet niekur negaliu jos rasti... Gal yra tokių, kurie man galėtų ją paskolinti ar parduoti?
Žinutė parašyta: 2008-07-15 18:58:33 | Nuoroda
Na, tu klysti. Kaip tik ten ir stoju, kad galėčiau dirbt su kaliniais? ;D negalvok, kad čia kažkokie nevykėliai renkasi, kurie nlb nutuokia, kur stoja
Žinutė parašyta: 2008-07-17 13:45:51 | Nuoroda
Teisingai And ;D aš ir taip manau
Žinutė parašyta: 2008-07-17 14:03:12 | Nuoroda
Man kilo klausimas... Gal kas žino, kur vyktų paskaitos ar pagrindiniuose MRU rūmuose, ar Valakampiuose? Nes vienur rašo vienaip, kitur - kitaip... Tai gal yra tokių, kurie tikrai žino?
Žinutė parašyta: 2008-07-19 00:49:47 | Nuoroda
Aš rašiau pirmu nr penitencinę veiklą tai kaip čia yra, karalaiti, kad nori į MRU, bet pirmu nr rašei VU?
Žinutė parašyta: 2008-07-20 15:19:30 | Nuoroda
Mano balas 18,09. Manau, turėčiau įstot į penitencinę laisvai Aš tai VU rašiau trečioj vietoj bet šiaip išvis nenorėjau rašyt...
Žinutė parašyta: 2008-07-20 19:20:13 | Nuoroda
Tai kaip?
Žinutė parašyta: 2008-07-20 21:38:12 | Nuoroda
O kaip smagu Aš tikiuos įstot į MRU, tai labai jau smalsu pasidarė
Žinutė parašyta: 2008-07-22 23:21:14 | Nuoroda
Jau greit, draugai mielieji, išauš ta valanda, kai mūsų daugiau nepersekios ta neganda, ar įstojau aš ar ne. Jau rytoj, draugai mielieji, vakare gersim, šoksim, trypsim tarsi... bla bla bla Daugiau nebesugalvojau, ką čia surimuot, bet ir šitas rimas nlb gavos... Jau kažkaip stogą raut pradeda...
Žinutė parašyta: 2008-07-22 23:31:20 | Nuoroda
Tikėkimės, kad depresuot niekam nereikės...
Žinutė parašyta: 2008-07-22 23:51:26 | Nuoroda
Žiūriu daug nemiegančių... Laukiat rytojaus prie kompo ? ;D