Vartotojo netgi_as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-01 18:52:29 | Nuoroda
Tai ką aš tau ir sakau, kad dirba žmonės. Bet pažiūrėk, kokio dydžio algos? Iš kur jiems tų pinigų gaut? Išmelžt iš karvės? Tie kas valdžioj sėdi, retas kuris sau tuos milijonus sąžiningai susikrovė. Būtų negaila, jei nuo to nebūtų nukentėję paprasti gyventojai. O vagims, tai tikrai gaila. Kitas aspektas, tai tas, kad tu man geriau pasakyk, kiek žmonių prie SSRS galėjo gauti gerą išsilavinimą? Be abejo, nužudyk disidentą, tai bus gerai. Galėsi į partinę mokyklą įstot( kaip Kirkilas) ir t.t. Ir šiaip, kad atlyginimai maži, tai turėtum tą pripažint. Pinigų vertė mažėja, kai pagrindiniai maisto produktai šitaip brangsta. Ir vėl tu apie tą gėrimą... Ne visi žmonės geria. O jei kai kurie ir geria, tai tau vertėtų pasidomėt, dėl ko taip yra... O ne smerkt iškart. Toliau... Pirmiausia, tai Paleckis nėra mano ;D Antra, tai jis gal ir nesustabdys kainų, bet stengsis, kad didėtų žmonėms atlyginimas, o moksleiviai turėtų teisę mokytis nemokamai, nepriklausant nuo pažymių. Nes kuo toliau, tuo labiau mokslas bus prieinamas tik tiems, kurie turės pinigo daug. Kol galų gale išvažiuos protingi žmonės į užsienį mokytis, kur mokslas nemokamas. Tai ne taip, kaip Lietuvoj. O kas liečia Paksą, tai žmogus tikrai turėjo gerų ketinimų ir buvo pradėjęs esmines reformas, kurios buvo nenaudingos kitiems(kitoms partijoms), todėl jam ir surengė apkaltą. Tas pats ir su Muntianu buvo. Kai jau nereikėjo, kad jis būtų Seimo Pirmininku, tai surežisavo tą kyšį ir išgrūdo lauk. Vienu žodžiu, apie tai reiktų labai ir labai daug kalbėti.
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:31:33 | Nuoroda
Aš tai dvyliktoj klasėj ėjau va bank Mokiausi visus dalykus, bet egzus laikiau tik tris, nes tik į vieną specialybę norėjau, kuri yra tik vienam univere ir daugiau niekur jos nėra. Kai pagalvoji, tai dabar, ko gero, taip nepasielgčiau... Būčiau dėl atsargos pasirinkus dar ketvirtą egzaminą. O tai kas būtų buvę, jei būčiau neišlaikius kokio nors egzamino?.. Bet gerai, kad viskas gerai praėjo ir įstojau ten , kur taip norėjau Bet jums, abiturientai, nepatarčiau taip rizikuot... Nes juk atsarga gėdos nedaro. Nors... kas nerizikuoja, tas negeria šampano
Žinutė parašyta: 2008-08-09 14:33:23 | Nuoroda
Ir aš prisidedu prie smalsuolių
Žinutė parašyta: 2008-08-13 12:23:40 | Nuoroda
Ar kam nors iš MRU jau patvirtino duomenis ar ne? Nes man tai jau atsibodo laukti...
Žinutė parašyta: 2008-08-13 16:23:25 | Nuoroda
Parašiau laišką mru koordnatorei. Tai va, ką atrašė: Duomenu patvirtinimas uztruko del iskilusiu nesklandumu. Deja negaliu pasakyti, kada tiksliai bus viskas sutvarkyta. Kantrybes ir geros dienos. Taigi, kantrybės mielieji draugai
Žinutė parašyta: 2008-08-14 16:26:06 | Nuoroda
Aš tai mokiausi visus dvyliką metų, o paskutiniuosius metus dar labiau Baigiau mokyklą vien dešimtukais, o egzus visus virš 90 išlaikiau. Manau, kad dag mokytis buvo verta, nes pradėjau domėtis dar labiau lietuvių kalba ir istorija... Ir šiaip esu labai patenkinta
Žinutė parašyta: 2008-08-20 19:17:33 | Nuoroda
MRU matyt dar atostogauja nors šiaip aš manau, kad pats laikas būtų patvirtinti lsp ir paskelbti tvarkaraščius, grupes ir kada rugsėjo pirma. Sėdžiu kaip kelmas, nes nieko nežinau
Žinutė parašyta: 2008-08-28 21:48:55 | Nuoroda
Valakupiai tai tikrai toli nuo MRU centrinių rūmų. Kažkaip neapgalvotai čia su tais barakais padarė. Į kitą miesto galą nutrenkė..
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:13:26 | Nuoroda
Aš tai čia esu
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:14:29 | Nuoroda
Ir aš noriu prsisijungt
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:16:04 | Nuoroda
dešimtą ryte viskas prasideda. O tvarkaraščiai jau yra MRU puslapyje ;D
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:17:01 | Nuoroda
Ir gerokai anksčiau teks keltis, kad laiku į paskaitas atvažiuotum ;D
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:18:31 | Nuoroda
Yra
Žinutė parašyta: 2008-08-29 15:23:35 | Nuoroda
Mru pauslapyje
Žinutė parašyta: 2008-08-29 20:58:03 | Nuoroda
Burkimės į ratą