Vartotojo amber89 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-14 23:10:28 | Nuoroda
Teko girdėti apie šią specelybę, manau kad tikrai nebloga, pati dar galvojau rinktis bet labaiausiai baugina žodis žiniasklaida jaučiu čia reikia literatūrkos sugebėjimų tada nesirinksiu bet šeip čia nereikia aukštų balų... Nors neaišku kas Jums yra aukštas balas Manao viena klasiokė žada čia soti nemanau kad ji gaus aukštą balą
Žinutė parašyta: 2008-06-14 23:17:01 | Nuoroda
Ei tai nieks nieko nežino apie šią specialybę?
Žinutė parašyta: 2008-06-16 12:28:01 | Nuoroda
Na jei neturi fizikos yra kitos alternatyvos... Nes štai yra toks KTU leidinys kur parašyta konkursinai dalykai... Taigi prie technologinių ir fizikinių mokslų parašyta, kad 0,5 balo sudaro matematika, 0,2 fizika (chemija, informacinės technologijos), 0,2 Lietuvių kalba, 0,1 užsienio kalba... Čia kaip suprantu šių dalykų reikalingi egzaminai... kalbant apie fiziką tai jei neturėjai jos tai skaičiuodami konkursinį balą vieto jos paims chemijos, arba informacinų technologijų atitinkamai kuris yra aukštesnis... na dar čia paminėta anglų kalba tai gal ir ją ima vietoi fizikos nes 4 dalykai perdaug. Ir šeip jei specelybė patinka ir nori joje studijuoti tai ir bandyk laimę, nes juk jei nebus pažymio skaičiuos su 0, jei kitų dalykų aukšti balai tai ir nieko tokio... Bet nesimokius fizikos bus sunku, nes manau įstojus ten tektų ją mokytis...
Žinutė parašyta: 2008-06-16 12:36:35 | Nuoroda
Blogai truputį pasakiau, dabar jau supratau Reikia fizikos egzamino, bet jei jo nelaikiai tai vietoi fizikos ima anglų kalbą. jei fizką laikei tai ima tik anglų metinį, jei fizikos nelaikei ima anglų egzaminą ir fizikos metinį... hm... balas daug sumažėja bet jau ką padarysi
Žinutė parašyta: 2008-06-17 12:35:53 | Nuoroda
Aš žinau kaip KTU buvo... kai neši visus dokumentus į universitetą, tuopačiu užpildai prašymą... viską pasako... išankstinio fizinio pasiruošimo nereikia
Žinutė parašyta: 2008-06-17 12:38:19 | Nuoroda
Aš visai norėčiau krikštynų visgi smagu gal
Žinutė parašyta: 2008-06-18 18:56:29 | Nuoroda
Man tai nėra nieko juokingiau kai užsideda pamergines sukneles tokias ilgas ir pūstas... tortus kitaip sakant na aš tai bandysiu siūtis suknelę, jau ir modelį sugalvojau, bus tokia puošnoka vėjyje plazdanti dar nesugalvojau tik kokios spalvos ir medžiagos, bet štai jau švarkelį jei būtų šalta turiu na o dėl šukuosenos tai hm... sunku man su ja... jaučiu pasigarbanosiu tvarkingai ir bus ok
Žinutė parašyta: 2008-06-18 19:01:18 | Nuoroda
Muntukas.>> galima ir netvarkingai netgi netvarkingai graziau twings>> beabejo spesiu man išleistuvės liepos 11d. pati siųsiu tai kaip pasidarysiu taip turėsiu
Žinutė parašyta: 2008-06-18 23:21:27 | Nuoroda
Aš tai nelaabai noriu brangių suknelių..teisiog noriu atrdyti gražiai ir į temą... bet tai kai kitos pradeda pirkinėti ir siųtis sukenles už tūkstančius nebelieka kitos išeities... bet vistiek nemanau kad man brangiai kanuos... nebent batelei.. bet ir tai nzn kokius geriau pirkti aukštakulniai gražiai atrodytų bet yra bėda aš jų niekada neešiojau, ir bejų esu pakankamai aukšta... o prie mano sukelės modelio lygiapadžiai kažkaip neytemą... jaučiu teks ieškoti aukštakulnių bet neaukštų reikės va savaitgalį ar šeip sukenelei ieškoti gražios medžiagos beto žinant kaip kitos klasės merginos atrodys daug lengviau ir pačiai orentuotis...
Žinutė parašyta: 2008-06-19 10:48:20 | Nuoroda
Aš tai tokią bandysiu suknelę tik gal vienspalvę ir šiektiek pakeisti viršų.. nes to kaspino aplink kaklą nenoriu.. http://www.burdafashion.com/content/viewer.jsp?imagePath=http://images.burdafashion.com/images/repos/1/000/001/669/000001669578
Žinutė parašyta: 2008-06-19 10:50:01 | Nuoroda
hm... nerodo mano paveikslėlio va štai čia pamatysit jei įdomu http://www.burdafashion.com/content/vie ... 0001669578
Žinutė parašyta: 2008-06-20 20:43:26 | Nuoroda
rašiau iš ežio, tai iškarto gavau... bet gavau kad bandyk vėliau pabandžiau vėliau gavau vėl tapatį pabandžius dar vėliau iškarto nieo nelaukus gavau 82 gavau... siaubyngai daug kaip man taibent
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:02:51 | Nuoroda
Liūdna taip kad išeinant jau visam laikui iš mokyklos nesinori dar pabūti kartu su buvusiai klasiokais ir draugais... Man tai mano mokykla labai patiko, nauji draugai kurie nespėjo atsibos ir šeip visa atmosfera... gaila man ten teko mokytis tik dvejus metus. Žinau kad bus atestatų įteikimas, apie balių dar nieko negirdėjau, bet tikrai eisiu jei bus juk tokios šventės būna vieną kartą gyvenime nesinori kažkaip sėdėti namuose žinat kad kiti tavo draugai linksminasi... na bet jei jau taip nepatiko jums...
Žinutė parašyta: 2008-06-21 20:08:35 | Nuoroda
būna tokių... ir tikrai gražių tu gal juokais aš tai rimtai tikrai mačius... priekį trumpa o gale ilga... tik jau ne į išleistuves gal su tokia
Žinutė parašyta: 2008-06-22 19:00:26 | Nuoroda
Logikos tai nulis... net nervas paėmė... toks elementarus dalykas... tu jau rašydamas į tą lapą specelybes vos ne renkiesi... na nėra taip kad renkiesi bet rašai tą ko labiau nori pirmesniu numeriu... tai tolygu rinkimuisi... negi aš dabar norėdama stoti į matematiką rašysiu pirmiau kad noriu į fiziką, nes poto vėliau galėsiu pasirinkt hm tai kam šimtą kartų ten rinkinėtis... tai sutaupo daug laiko ir nepamiršk jau 21 amžius tokių nesamonių ir bovinimūsi nebėra..
Žinutė parašyta: 2008-06-25 16:28:02 | Nuoroda
Norėčiau sulaukti šią savaitę.. nes juk nedaug ją laikė, nėra toks taisymas sudėtingas ir beto pirmą ir antrą dalis tikrina kompiuterei
Žinutė parašyta: 2008-06-25 21:09:34 | Nuoroda
NA ir "sapnuojat" jūs čia... kad net baisu daros skaityti... koki baisūs dalykai daros vajė vajė Čia tikrai kažkas negerai, Lietuvių metinem turiu 6, bandomojo gavau 12, o egzamino 12.. tai ką aš tokia nevykus ir nepadariau per metus paažangos... cha juokinga skaityt net
Žinutė parašyta: 2008-06-27 16:16:49 | Nuoroda
pritariu Metal_head
Žinutė parašyta: 2008-06-29 22:16:57 | Nuoroda
Mano brolis studijuoja, štai pirmą kursą baigė, gan neblogai čia iškrinta tie kas įstoja dėl durniaus... taprasme dėlto kad niekur kitur nepiiėm,nes ten menki balai tad jei jauti pašaukimą tam, neapsileisi , lankysi paskaitas, neprisidarysi skolų turėtų būti viskas gerai ir nereik čia jokių ekonomikų aš pati į jas skersai žiūriu... ir kanors technologinio ar indžinerinio
Žinutė parašyta: 2008-07-03 16:52:52 | Nuoroda
Mano žiniomis į balių reiktų eiti su kostiumu, na pernai metais mačiau kaip ėjo atestatą tėvams, o patys į balių manau ir šiemet taip bus... po atestatų įteikimo ceremonijos tiesiai balavot... nelabai kas ir leidžia sau prabangą persirenginėti šimtus kartų kas būtų jei panelės užsimanytų ir atesato įteikimui ir baliui kitų apdarų... kitų dar gražesnių