Vartotojo amber89 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-25 13:02:37 | Nuoroda
na taip gal kur fakultete ir kabo
Žinutė parašyta: 2008-08-25 16:48:13 | Nuoroda
jusu dar nera va http://www.fumsa.lt/s_tvarkarastis.php
Žinutė parašyta: 2009-07-12 20:03:19 | Nuoroda

18   perakis... aš pernai stojau į dizaino fakultetą tik kita specialybė...kasmetinė patirtis rodo, kad su tokiais balais įstoja visi, jei su mokyklineis egzaminais ir plius nelaikę fizikos įstoja tai ką kalbėt sėkmės

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:26:49 | Nuoroda

Aprangos inžinerija ir dizainas. Bet šeip visi tiek mediena, tiek žinesklaida tiek tekstilė mokosi tapatį. Man nėra sunku, galvojau bus blogiau, vos ne kiekvieną dieną verkšlensiu, kad sunku ir nusibodo, bet taip nebuvo, man bent jau taip  , buvo vienintelį kartą kai fizikos egzaminui reikėjo pasruošt...

Bet jeigu lankai paskaitas, viską stengies laiku padaryt problemų nėra atostogauji per sesiją o tiek kas nelanko paskaitų neina į kolius ir šeip bimbinėja tai aišku prisidaro skolų ir jau gaunasi sunku, nes nieko nespėja laiku.

Ir dėstytojai nėra labai blogi. Tikrai faini.... Visi su chemija turi problemų ten kolių  neišsilaiko, iš pažiūros piktas dėstytojas ištikrųjų yra fainas :) nors ir 100 kartų eik perrašyt :) bet geriausia iš primo karto išsilaikyt nes tada nesikaupia visios "bėdos". Ir pats dėstytojas žiūri visai kitaip.

matau jog neblogi egzaminų rezultatai, tai manau neturėtų būt labai sunku tik truputį prieš kolį ir egzaminą pasimokyt

Dar va medienąoi gerai tas kad grupėse yra daugiau vaikinų :D nes pvz pas mane 0 :D

Žinutė parašyta: 2009-07-12 21:40:36 | Nuoroda

Tai čia aš pagal save sakau :) kitiem gal kitaip atrodo. Na ten merginų ir vaikinų yra panašei.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 12:12:23 | Nuoroda

yra galimybė, jei į tapatį endrabutį papulsit, o jei ne tai pagyvenus kažkiek laiko ta galimybė atsiranda ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-27 18:30:26 | Nuoroda

Na juk nėra taip ten blogai kaip sakai? Čia gal jau per daug gazdini. Aš gyvenu KTU bendrabutį  tik ne 11, bet teko lankytis ir ten. Man tai ten tikrai neatrodė taip blogai. Bent jau palyginus su tuo kur aš gyvenau :) . Aišku čia gal daugkas priklauso ir nuo aukšto kuriam lankais bet vistiek... gyventi galima, lovos girgžda, nairkas? vieną naktį nemiegi  dėl to girgždesio, antrą, trečią o poto jau taip to miego nori, kad netrugdo nei triukšmaujantys kaimynai, nei girgždanti lova.

prieš metus ir aš buvau tokia pat bijanti, tisiog reikia laiko. Ir beto reik mokėt prisitaikyt :) viko būna kaip toaletai būna privemti ir **** ir kaip šiukšlės naktį koridoriui dega ir kaip stiklinius daigtus daužo išprotėją žmonės ketvirtą valandą ryto (keista visada lygei ketvirtą). Bet priprantama prie to poto net negirdi ir nematai viso Š***. :D

Žinutė parašyta: 2009-07-27 20:47:18 | Nuoroda

Na aš ir iš ramesnių, patirtis rodo kad mokytis galima :) Bet čia dar neaišku koki kambariokai, jei jie nesimoko, o baliavoja tau po nosim tai nekas

Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:19:08 | Nuoroda

Koki dar menai? Drystu teigti, jok šiektiek klystate. Tai aprangos INŽINERIJA ir dizainas. Dizainas paskutinėje vietoje, labai mimimalei. Nenoriu nuteikt blogai, bet mokysitės kaip inžinirės: matematika, chemija, fizika, inžinerinė grafika, informatika. Smagu ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:22:52 | Nuoroda

Informatikų barakai atrodo kaip informatikų aišku juokauju. Galiu papasakot tik apie 04

Žinutė parašyta: 2009-08-03 17:38:32 | Nuoroda

Jap mokaus :) nesunku jei mokaisi ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-03 22:19:43 | Nuoroda

Aš antram. Man tai taip buvo, kad pirmą pusmetį buvo spalvotyra, kur daugiau kruopštumo reikia, o ne meninių sugebėjimų, ir struktūrinės formos studijos(piešimas) bet tam yra skirta labai mažai laiko, bet kažkokios menkos kūrybinės užduotys buvo. Kai dėstytojas parodo ir papasakoja ką jie veikė prie dešimt metų tai sakyčiau tos dabartinės užduotys yra vaikiškos :) ir dar va lyginant antrą semestrą su pirmu tai pirmam semestre meninių užduočių daaaaug daugiau :) Aišku čia gal kitam pasirodys perdaug to meno... dar daugkas priklauso iš kokio kampa pažiūrėsi. Man tai gerai :) Tikrai nesiskundžiu ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-04 22:43:10 | Nuoroda

na jei taip nori :) tai va :  jis susideda iš 5 aukštų, pirmas antras aukštuose yra dviviečiai kambariai, blokai kuriuose yra virtuvė, toletas, dušas. Galima sakyti dviejų kambarių butas kur gyvena keturi žmonės :). trečias aukštas taipat blokai tik ten yra triviečiai tai išeina gyvena šeši žmonės dviejų kambarių bute :). galima sakyti kuo aukščiau tuo blogiau :D ketvirtas, penktas aukštaai triviečiai kambaria, dušas yra  rūsį, toletas (visaip kaip apdergtas, žiaurus net įžengti) kolidoriaus galuose, virtuvė taipat kolidoriaus galuose, prausykla prie toaleto. ketvirtas aukštas nuo penkto skiriasi tuo kad penktam gyvena vien bernai, viena kita panelė, ir šiektiek labiau apdergtas. viršutiniuose aukštuose gyvenimas yra triukšmingesnis, ten vyksta bendravimas su kaimynais nes susitinkama su jais koliudoriuje ir t.t . Žodžiu nesibaigiantis tūsas. Žemesniuose aukštuose gyvenimas yra ramesnis. Tiesiog gyveni savo bloke ir viskas :) nei žinai kas tavo kaimynas nei ką. Šeip visur galima gyvent, ir išgyvent ir mokymosi atžvelgiu nėra jau taip blogai. Tik va dar galiu pasakyt pirmakursius kelia į 5 ir 4 aukštus, nes ten vietų laisvų būna, nes vyresni laiko bėgyje persikelia į žemesnius aukštus, tiesiog ten geriau :) na dar nežinau ką papasakot, kas domina, galima užduoti klausimus :D

Žinutė parašyta: 2009-08-06 17:07:15 | Nuoroda
TedyN rašė:

Galbūt ką įvairesnio galėtumėte papasakoti apie 04 bendrabūtį? pvz: nuo kokio aukšto kokie kambario numeriai prasideda,gyvenimos ąlygos,kokie bendrabuteičiai? :)

 Pora puslapių atgal grįžk ;)

Žinutė parašyta: 2009-08-06 21:41:57 | Nuoroda
Alshyra rašė:

Noreciau info apie 2aji bendrabuti:) kas dar pateko i ji?:)

 Ji tik ką po remonto, tai gal nuo šios rugsėjo pirmos pradeda apgyvendinimą. Tai komentarų net nereikia. Gražu, tvarkinga viskas nauja :)

Žinutė parašyta: 2009-08-07 19:07:24 | Nuoroda
TedyN rašė:
amber89 rašė:
TedyN rašė:

Galbūt ką įvairesnio galėtumėte papasakoti apie 04 bendrabūtį? pvz: nuo kokio aukšto kokie kambario numeriai prasideda,gyvenimos ąlygos,kokie bendrabuteičiai? :)

 Pora puslapių atgal grįžk ;)

 O gal gali pasakyti pvz: 100 kambarys nuo kurio aykšto prasideda?: )

 Kaip ir visur, 101 pirmas aukštas, 201 antras aukštas ir t.t

Žinutė parašyta: 2009-08-09 21:35:48 | Nuoroda

".... Keturių aukštų .... " "...Penktam aukšte yra sporto salė... " Logiška 

Žinutė parašyta: 2009-08-12 23:16:00 | Nuoroda

tipo :) Taip kiekvienas sau internetą turi, ir moka tuos pinigus, kito kompiuterio nelabai pajungsi.

o ten tie pinigai kuriuos mokat už baraką, tai juos kai išsikraustysit turėtų gražinti, ten parašyta jei išgyveni mažiau nei mėnesį negrąžina. ir už rugsėjį teks atskirai mokėt :)

Žinutė parašyta: 2009-08-12 23:22:12 | Nuoroda

kažką pakviečiau. Patys kaipnors susikvieskit

Žinutė parašyta: 2009-08-13 17:35:35 | Nuoroda
Jonaz rašė:

O greit tą netą aktyvuoja?

 Negreitai aš rugsėjo vidurį tik sugalvojau jungtis, tai iškart pajungė, bet šeip tie adminai išsikalinėja ir vakinam nesiskubina pajungt :) ir šeip pora savaičių tikrai gali būt ramus interneto nebus :)