Vartotojo PsicLt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:02:04 | Nuoroda

Tu girtas ? :) Pasisakymas "ka jus" sukele man tokias mintis. 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 15:06:42 | Nuoroda

Sorry tada ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:24:34 | Nuoroda

Apskaiciuojant KB kol dar neistojai - negali. Aiskiai reglamentuose parasyta, kad siais metais prideda tik uz olimpiadu prizines vietas... Nebus sudeliavimo, kaip praeitais metais... Cia tiesiog klaidos, nes jau ne pirmas variantas, kad vieniem padidina, kitiem sumazina ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-19 17:25:43 | Nuoroda

Ji sarkastiskai gi sake.. :) Klin klin 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 00:30:40 | Nuoroda

Jum, kovojant sitam etape del krepselio, niekas nieko neprides, nebent esat prizininkai olimpiadu - kiek kartu dar kartosim sita dalyka ? Kokioj 6 temoj jau :) Gavote pagyrima - super! VDU prides kai jau istosite ir tarkim bus 80VF vietu, o stoja 90 krepseliu i tas 80 vietu. Tada dadedines balus ir ziures kas telpa, kas netelpa. Del krepselio konkurse NIEKO neprideda pagyrimas. Galit pasilygint balus, kurie pateikti lamoj ir pasiskaiciuot popieriuj - isitikinsite.

 

Kas del Markizienes, tai teisingai sako chebra - metinis pazymys negali dubliuotis su egzaminu. Jei jums paeme chemijos egzamina (nes jis buvo aukstesnis) tai ims matkes metini arba atvirksciai. 

Pries apeliuodami persiskaitykit nuodugniai nuostatas, gal nukris akmuo nuo sirdies ir nereiks kryziaus kelius praejus susizinot, kad tiesiog apsiskaiciavot ;)

 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 01:01:50 | Nuoroda

Cia gasdini, kad tau didesnis sansas butu ? :) Baik gal... Nejuokink. 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 01:27:59 | Nuoroda

6-7km ir su dviraciu galima vardan nemokamo gyvenimo :) O kas valanda nera taip retai, priklauso kada tiksliai - gal sutaps su paskaitu laiku ;) 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:39:18 | Nuoroda

Na, jei apie VF, tai as sutinku su nuomone, kad greiciausiai neistos. I socialinius mokslus stoja ~trecdalis visu aplamai abiturientu, o vietu tik 3100 - su ~50% is egzaminu naivoka tiketis, kad pakliusi i ta trystukstantuka, kai norinciu ~15000. I mokama, aisku, galima, nes MRU nera univeras, kur daugiausiai zmoniu Lietuvoj sustoja, o viesasis administravimas nera geidziamiausia Lietuvos specialybe :)

Gasdinsi ar negasdinsi, tiesa ar netiesa - koks skirtumas ? Pora dieneliu nepilnai ir suzinosi.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:42:55 | Nuoroda

Tai juk ir klause " Kaip manote, ar istociau..." :D Ko norejo, ta ir gavo. 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 18:50:13 | Nuoroda

Tikisi dvasines paramos zmones, matyt :D O cia vien blogieciai pesimistai sedi ir atsakineja >:) 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:27:43 | Nuoroda

 Katik per zinias rode, kad i socialinius mokslus siais metais stoja 60% visu stojanciuju :D Bet mes galim, as tikiu!

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:58:10 | Nuoroda

Nuo to, kokiais balais istos abitura siais metais, studiju kokybe tikrai nepasikeis. Nelabai suprantu is kur tokie klausimai :) Aisku, nebent tau svarbiausias dalykas stojant yra kitu zmoniu egzu rezultatai :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:26:58 | Nuoroda

Cia su daug papildomu? :) Ar klaida isivele ? Idomumo delei 

Žinutė parašyta: 2009-07-20 23:58:54 | Nuoroda

Nesirupinkit gi, ten programa savo darba daro - viska pataisys. Ir iki siol buvusias klaidas gi taiso :P  

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:34:05 | Nuoroda

Reiks siandien nueit alaus ar ko stipresnio, nes jau siandien atsibudau 9h, kai normaliai atsibundu 13h atostogu metu :D Itariu be uspakajonsu neuzmigsiu...

Jau rytojrytojrytojrytojrytojrytoj :) 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 11:40:53 | Nuoroda
EzoTao rašė:
PsicLt rašė:

Reiks siandien nueit alaus ar ko stipresnio, nes jau siandien atsibudau 9h, kai normaliai atsibundu 13h atostogu metu :D Itariu be uspakajonsu neuzmigsiu...

Jau rytojrytojrytojrytojrytojrytoj :) 

 Užtat aš stengiuos eit kuo vėliau gult, prie kompo prasėdžiu ilgiausiai :))

Šiandien pusryčiaujant mama pradėjo mane graužt, kad per mažai specialybių įrašiau ir jai bus labai apmaudu, kad kai/ jei neįstosiu man reikės su tokiais balais į kolegiją eit. Nelabai kaip nuteikia :)

 Del nuteikimo tai taip, bet reik suprast, kad juos ne ka mazesnis jaudulys slegia, nei mus ;) Maniskiai laksto pirmyn atgal sparciau, nei as. Vietos neradimas nevezh ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:18:08 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Ausrike18 rašė:

dievazi kokie visi cia skupus, jei netycia vieno didesnis balas nei egzai tai jau baisus daiktas, ziauru...

 Ten buvo pokštai, iki galo skaityk, o tada kritikuok kokie čia visi beširdžiai. ;)

 Skupus ? Mielos paneles, kai sistemos klaida gali lemti, kad tas, kuris buvo vertesnis neistos per kazka, kas istoti net neturejo - apie joki skupuma ar gerasirdiskuma nei kalba eiti negali ;) Is mano varpines ziurint, tai man ne smagu, kad kazkam pasiseke, o gaila, kad kazkuris vertesnis zmogus liko ant ledo ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:20:33 | Nuoroda
Ausrike18 rašė:
Lenocka rašė:
Ausrike18 rašė:
Lenocka rašė:
Ausrike18 rašė:

mano tai socialianiai 28,53

 Kokie pazymiai.. Ir toks KB? =D

 mane tai juokas ima o ne dziaugsmas vdu puslapy man taip suskaiciavo o ten kitokie skaiciai visai, nes pvz vu balas skaiciuojamas tukstanciais (bent jau buvo)

 Siemet jau tu tukstanciu neliko =)

 na taip, neliko, bet vdu dar siaip prideda kazkiek jei rasai i ji pirmu numeriu, o as taip ir padariau

 Sitam etape neprideda, kai del krepselio "kovojam" :) Visiems lygios galimybes, nesvarbu kur stoji. Tau prides, jau kai istosi.

Žinutė parašyta: 2009-07-21 12:26:22 | Nuoroda

Aisku geriau yra pasikliauti oficialiom lamabpo nuostatomis ;) As nieko konkreciai pries tave neturiu, nesusireiksmink. Tiesiog sakau, kad siame etape, kai visi stovi eilej del krepselio, galimybes lygios - nesvarbu kur tu stoji. Pagalvok, jei kiekvienas univeras galetu pridedinet balu uz tai, kad ji parasai pirmu numeriu. Galvoji VDU vieninteliai tokie protingi butu ? ;) Tikrai taip nera. Paprasciausiai kai gausi krepseli, yra tikimybe, kad i specialybe vistiek neitilpsi, nes tau neliks vietos (yra 80 vietu krepseliams ekonomikoj *CIA TIK PAVYZDYS*, o nori 90 zmoniu su krepseliais. ), tada pridedines visiem balu ir ziures, kas telpa, kas ne. 

Žinutė parašyta: 2009-07-21 13:15:13 | Nuoroda

Na, kalba galima ir savarankiskai nesunkiai ismokti - siais laikais galimybiu pilna ir nemokamai :) Reik tik noro.