Vartotojo PsicLt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-08 15:00:25 | Nuoroda
PsicLt rašė:

Man labai idomu is kur tu gavai, kad imant grubiai 50000lt paskola, 10% (NEBUS TU DESIMT PROCENTU, PASKAITYK LAMABPO) metiniu palukanu, tau gavos virs 100000lt. Kazkur su matematika prasilenkei 

 Aj, kalba eina apie 15 metu :) Paskubejau. Vistiek tiek nesigaus... Cia vienc dalykas. Kitas dalykas, po 2 metu tu pagal rotacija gali pereit i nemokama, jei gerai mokysies. Trecias dalykas, daliai studentu pinigus po studiju grazins, velgi, jei gerai mokysies. O siaip kokia cia specialybe pasirinkai ? :)

Žinutė parašyta: 2009-06-08 22:25:03 | Nuoroda

Mielieji, flirtas yra gerai, bet bukit zmones, ismokit cituoti ir neterskit forumo. Galima cituoti po viena zinute, o ne po 4 ar 5 buvusias. Aciu  

Žinutė parašyta: 2009-06-08 22:28:37 | Nuoroda

Tame ir esme, kad forumas nei mano, nei jusu, todel reikia stengtis, kad visiem patogu butu skaityt, o ne pilnas puslapis jusu zinuciu pakartotu n+1 karta :) 

Cituojant tiesiog istrinkit visa ta nereikalinga kruva ir palikit zinute, buvusia pries tai. Tam nereik but informatikos genijum... 

Žinutė parašyta: 2009-06-08 22:32:52 | Nuoroda

Ak, tie maistingi paaugliai :) Oki, sekmes ;) 

Žinutė parašyta: 2009-06-09 01:04:03 | Nuoroda

Nu jus ir uzsitempet i nakti :) Nesveika ! As ruda konspektu knyga perskaiciau per pusantros savaites, dabar trumpai permetu aki per lenteles svarbiausias, per datas ir rami galva iki egzo ;) 

Žinutė parašyta: 2009-06-12 23:09:07 | Nuoroda

Bizantija vienareiksmiskai - galutinai zlugo, kai Osmanu imperijos pajegos uzeme Konstantinopoli :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 00:10:20 | Nuoroda

Bet praeitais metais buvo dar ir dalinai finansuojamu dalis, kurie mokejo apie 600lt i metus kiek pamenu, tai cia po 50lt i menesi - juokas. Siais metais tokiu neliko :) Manau i nemokama grynai istoti bus mazdaug toks pats sansas, kaip praeitais metais, nes vien is mano aplinkos nemazai zmoniu stoja i uzsieni, zymiai daugiau nei praeitais metais. Lietuvoj bendrai turetu panasi situacija but. 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 11:14:39 | Nuoroda

Uztektu jei vertintojas butu tokio pat lygio, kaip egzaminu sudarinetojai. Kentetume kaip diduciai :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-13 20:40:52 | Nuoroda

Jeigu "nebegaZdinkit" ir "rasYni", tai tamsteles tikrai susirupint turetumet :) Neisizeiskit, juokais as.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 20:46:57 | Nuoroda
daisygirls rašė:
PsicLt rašė:

Jeigu "nebegaZdinkit" ir "rasYni", tai tamsteles tikrai susirupint turetumet :) Neisizeiskit, juokais as.

 stok i filologija

 O lietuviskai rasyt moket tik filologai turi ? Juokavau gi, kam tas sarkazmas ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-13 20:49:25 | Nuoroda

Galima viska per viena, bet reik prisimint, kad eiles nezmoniskos buna :) Per savaite laiko ~30000 zmoniu praeina :) Geriau prasyma anksciau nunest, maziau teks toj pirty sedet ir eilese laukt.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:01:21 | Nuoroda

Nu ir saunus jus cia :) Baltas pavydas. As irgi truputi pakomentuosiu.

1. Po lietuviu kalbos VBE grizau euforijoj. Labai patiko samprotavimo temos, parasiau, mano nuomone, geriausia samprotavima, koki esu isstenejes iki siol. Teksto suvokimas irgi neatrode sunkus, keli painus klausimai, bet cia naturalu. Taciau, dabar klausant lituanisciu dejoniu apie musu balus ir aplamai musu bukuma, pradejau nervintis truputi. Sunku ir benuspet... Tikiuosi, kad apatine riba bus 80, o visa kita  nuo vertintojo priklausys.

2. Matematikos VBE - dar vienas maloniai nustebines egzaminas. Kelis metus vaiksciojau pas koorepetitore, nes matematika mano silpnoji vieta. Ariau nosimi vadovelius ir siaubingai bijojau pries egzamina. Pasirodo nebuvo ko, egzaminas tikrai nebuvo sunkus. Tiesa, grizes pastebejau "durnumo klaidu" ir siaip balu netekau uz kelias nesamones padarytas, bet tikiuosi zymiai geriau, nei planuoti 60% - daugmaz 85-95%~

3. Anglu VBE - sio egzamino, priesingai, nei praeitu dvieju, nebijojau. Anglu mano stiprioji puse ir ejau iskeles galva. Ir visai kvailai pasielgiau. Listenninge praziopsojau didziasias raides, o ir readinge buvo kur pasukti galva. Sis VBE, mano nuomone, valstybinio egzamino etalonas. Mokantys galejo parasyt, mastantys ismastyt, o nemokantiems buvo kur galva palauzyt. Super egzaminiukas. Tikiuos apie 90%.

4. Istorijos VBE - ka galiu pasakyt... Saltas dusas. Egzaminui ruosiaus ziauriai intensyviai, visus tingejimus padejau i sali, kelis menesius skaiciau viska, kas po ranka papuole ir kaliau datas. O gi kam to reikejo ? Pakliuvo egzaminas, kur esminiu datu reikejo tik keliu (Romos imperija, Bizantija, XIXa. Lietuvoje), o temos kliuvo tos, kurias buvau kartojesis tikrai seniai. Egzaminas labai smulkmeniskas, niekam neidomu tavo istorijos zinios, idomiau, kaip tu darai prielaidas, interpretuoji ir suvoki teksta (visai kaip lietuviu VBE, ar ne?) ir remdamasis ziniomis - spelioji (cia apie testa). Pagal imesta vertinimo instrukcija surinkau vos apie 60 balu, svajoju apie 70% ir tai mane ganetinai slegia. Politologijos ir viesojo administravimo VF studijos atkrenta, gaila.

Is esmes VBE sesija keista. Kai praeitu metu visi egzaminai pasirode ganetinai normalus, vidutiniski, tai siu viena puse per lengva, kita - zlugdanti. Kaip matau ne man vienam. Tikekimes, VBE suderins savo varikliuka ir dirbs ne pagal lempinius standartus, o atsizvelgs ir i musu skundus :) Tai tiek.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:15:49 | Nuoroda

Kiek zinau, tai pildai prasyma bendrabuciui, kai zinai, kad istojai, kartu su dokais. Tuo paciu ir i fuksu stovykla prasyma pildai

Reikia seimos pajamu deklaracijos (ar kazko panasaus, tiksliai nepamenu), zodziu popierio, rodancio tavo seimos pajamas. Taip pat is seniunijos turi issiimti seimos sudeties dokumenta (t.y. kas ieina i tavo seima ;)). Taip pat papildomai reik dokumentu, jei esi socialiai remtinas(-a) ar turi negalia. Pirmenybe teikiama pastariesiems, po to kuo toliau gyveni ir kuo mazesne pinigu suma pagal seimos pajamas tenka 1 zmogui - tuo didesne tikimybe, kad gausi vieta bendery.

Žinutė parašyta: 2009-06-13 21:17:17 | Nuoroda

Jo, apie TVM ir as prisiklauses... Gal reiktu forume "STUDENTAMS" apie tai pasiklausineti, ten gal aki daugiau studijuojanciu uzmeta.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 02:33:34 | Nuoroda

Taigi jus sena skaiciuokle naudojates, koks jums tikslas ? Pagal nauja formule skaiciuos bala siais metais, negalima gi jos lygint su praeitu metu balais, nes skirsis. 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 02:34:22 | Nuoroda

Gi visiskai nauja tvarka. Kaip jus galit apskaiciuot savo bala, kai dar nera su kuo lygint ? :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 02:39:17 | Nuoroda
Hilarious rašė:
PsicLt rašė:

3. Anglu VBE - sio egzamino, priesingai, nei praeitu dvieju, nebijojau. Anglu mano stiprioji puse ir ejau iskeles galva. Ir visai kvailai pasielgiau. Listenninge praziopsojau didziasias raides, o ir readinge buvo kur pasukti galva. Sis VBE, mano nuomone, valstybinio egzamino etalonas. Mokantys galejo parasyt, mastantys ismastyt, o nemokantiems buvo kur galva palauzyt. Super egzaminiukas. Tikiuos apie 90%.

 Galvoji, nuims balų dėl to, jog pvz Natural Sciences parašėm iš mažųjų? Net į galvą neatėjo >>

 Na, bent tuose atsakymuose, kur pateike zmones, tai duoti tikriniai daiktavardziai, kaip pavadinimai. Kiek mums mokytoja sake, tai mazina balus, jei tikrinius daiktavardzius,pavadinimus ir t.t. rasai mazaja :) Nors gal netiesa, nesuzinosiu to matomai jau.

Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:42:59 | Nuoroda
mellisa rašė:

Na taip... man tektu moket apie 4 ar 4.5 tukst. , tai cia menkniekis palyginus su biomedicinos studiju kainom... 

 Na zinai, i menesi iseitu grubiai 370lt :) Dametus nuoma buto ar bendriko su mokesciais dar 300, maistas, siaip islaidos ir susidaro jau sumele,kuria tikrai ne zmonem uzdirbantiem minimalu ar vidutini atlyginima galima padengti :) O jei dar seimoj nesi vienas, o yra ir broliukas ar sesyte... As irgi nemokamo meldziu ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:49:27 | Nuoroda

Paprastai pildyk. Perskaityk temas pirmiausia pries rasydama ;) Priemimas i kolegijas bus veliau, nei priemimas i univerus. Jei pas tave eina UNIVERAS1 KOLEGIJA2 KOLEGIJA3 UNIVERAS4 - tai pas tave pirma tikrins univeras1, univeras4. Jei neistoji i univeras1 o tik i univeras4, nepasirasai sutarties su univeru ir lauki, kol bus zinios apie kolegijas ;) 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:50:31 | Nuoroda

Neiskaite 56 ? Super!  :D