Vartotojo Kayen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:15:48 | Nuoroda
sanemis rašė:

Na, bet kokia šio tvirtinimo logika?

Juk kaip tik jaunas žmogus turi nebijoti keisti kažko jei jam nepatinka, ieškoti kitų vietų, kur gali save realizuoti labiau, o ne tai, kad įstoji čia ir privalai būti, nesvarbu ar tau patinka , ar ne. Žinoma, neprivalai, bet kai turi susimokėti, o pinigų neturi, tai juk nepabėgsi nuo skolų...

 Inkstą parduot galima.

Žinutė parašyta: 2009-07-14 22:35:57 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

žurnale kur stoti yra visos kainos

 Kodėl man niekad nedavė tokio žurnalo

Žinutė parašyta: 2009-07-15 00:35:06 | Nuoroda
dandelion rašė:

et..:) tai kad as negaliu net atsipalaiduoti,jauciu neuzmigsiu,as taip susinervinau,o su tuo dede is komisijos tai padaryciau nzn ka,besina!!!!

 

 O kuo tas dėdė kaltas ? Dėl savo nesėkmių kaltink save.

Žinutė parašyta: 2009-07-16 21:42:45 | Nuoroda
igchika rašė:

ar galeciau tiketis i vdu istoti i teise su tokiais balais, KB=18.30

 Žinok tikėtis galima nors ir mokyklinius ketvertais išlaikius, niekas iš tavęs šios teisės atimti negali.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 14:28:29 | Nuoroda
jauniklis rašė:

eikit maudytis, toks geras oras snd :D

 www.youtube.com/watch?v=rl_unQXeKb4

Žinutė parašyta: 2009-07-17 16:20:12 | Nuoroda
zizzy rašė:

okey as irgi sita buvau skaiciusi, bet VDU man tiesiog patvirtino kad prideda ju univeras 1 bala.

 Stojant į VDU - taip, dalyvaujant konkurse dėl VF - ne.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 17:31:04 | Nuoroda
kamikadze911 rašė:

as bent jau rinkausi tokia, kuri man atrodo perspektyvi. bio. ir del to kad nedaug kas nori tokia imtis tai mazesne kokurencija :D

 Įžvelgti perspektyvą ir ją realizuoti yra du skirtingi dalykai. Perspektyvi yra nors ir staliaus profesija.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:13:09 | Nuoroda

O rezultatai teisingai suvesti ? Abejoju ar skaičiavime klaida galėjo įsivelti.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:55:42 | Nuoroda
Rastaman rašė:

Kazkaip idomiai, sioje svetaineje skaiciavaus tai gavos 17,16 taciau nepridejus balu uz a lygi. O lamabpo svetaineje taip pat rodo 17, 16

 Nevisoms specialybėms neprideda man atrodo, t.y. kai kurias teisingai skaičiuoja. Pasiskaičiuok paprastai ir nebus problemų.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 18:57:38 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

hmm,seip tai mano sociologijos kb balas apskaiciuotas neteisingai, nes vu.lt skelbia, kad ima matematikos arba uzsienio k. egza, o kitur , kad istorija arba uzsienio k. egza, tai nusviro mano kb i mazesne puse..

 www.lamabpo.lt/geriausi.pdf

Žinutė parašyta: 2009-07-17 19:08:18 | Nuoroda
MissixX rašė:

Na jei neklystu konkursas nemazas..bet daug kas viva raso ne paciu auksciausiu numeriu,na kaip supratau yra atsizvelgiama dar ir i tai kelintu nr rasei..na kadangi tavo kb virs 19 tj turetum pakliut,na aisku jei nebus daugiau norinciu su dar aukstesniais balais.o meldziu kad nebutu:D tj vilioja erasmus?

 Iš kur tokia informacija ?

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:02:35 | Nuoroda
PanevezioArmada rašė:

Tu tiesiog parasai dienini ir tave ziuri ar priema pagal dienini... rasai vakarini ir ziuri priimt ar ne i vakarini

 Suprantu, duodant prašymą jokio patikslinimo nėra stoji, tai ir žiūrėti kaip tu sakai niekur negali. Kažkoks pasirinkimas yra nebent įforminant priėmimą, to nežinau.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 21:34:44 | Nuoroda
revile rašė:

o kodėl toj lentutėj LAMA BPO KB parašytas tik prie vf vietų, o prie mokamų nėra?

 Nes balas tokspat kaip VF.

Aišku, ši klausimą reikia aptarti kiekvienoje temoje. Jaučiu jei vietoj reklamos įdėtų paryškintą paaiškinimą, vistiek atsirastų užduodantį šį klausimą.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 22:03:07 | Nuoroda
Muuuu rašė:
revile rašė:
Muuuu rašė:

O man rodo lamabpo.lt daugiau nei skaičiuoja studijos.lt skaičiuoklė :o

tai džiaukis, kuo daugiau, tuo geriau  

 Man įdomu, ar čia studijos.lt skaičiuoklė sutrikusi ar pridėjo dėl kažkokių priežasčių man balo. Juk diplomas su pagyrimu jokių balų neduoda, baigta dar viena mokykla irgi... Apšalus sėdžiu. :o

Čia jau senai išaiškinta problema, jog studijos.lt skaičiuoklė neskiria lygių, t.y. neprideda 1 balo už A lygį. Taigi jei skiriasi 0,2 - kalta skaičiuoklė ir metinis A lygiu - skaita skaičiuoklė.

Aišku jei čia ne tai, belieka tik džiaugtis tokiom klaidom.

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:44:00 | Nuoroda

17,54 PS -> Informatika -> ... -> IT

Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:11:15 | Nuoroda
Tadas12 rašė:

juk ten aiškiai parašyta, kad daliai studentų bus suteikta galimybė rinktis D, V ar S...

 Taip, tačiau paskaityk toliau :

"Pirmakursiai, atsižvelgiant į jų pageidavimą, bus įrašyti į D, V arba S grupę. Kadangi vietų skaičius grupėse ribotas, esant konkurencijai pirmenybė bus teikiama pretendentui, kurio vieta kviečiamųjų studijuoti pagal tą programą eilėje yra aukštesnė."

Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:12:59 | Nuoroda

Na aišku realiai aš labai abejoju jog bus privaloma lankti V/S jei kiti tave balu lenkia, turbūt čia ir yra taikoma toms V/S grupėms kurios pagal idėja turėtų būt daug mažesnės nei D.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 00:15:41 | Nuoroda
sikse rašė:

o kazi kodel lamo'je neprideda 0,2 balo prie to, kad VDU  rasiau 1nr. :(  ???

 Kodėl turėtų ? Į VF konkursas yra bendras visiems, visi papildomi balai pridedami tik konkurse į konkrečią aukštąją.

Žinutė parašyta: 2009-07-18 15:42:28 | Nuoroda
ZooRoo rašė:

FIZINIU MOKSLU 1706 prasymai... (m+vf)

 Iš kur tokios statistikos ?

Žinutė parašyta: 2009-07-18 15:50:05 | Nuoroda
Micro rašė:
Kayen rašė:
ZooRoo rašė:

FIZINIU MOKSLU 1706 prasymai... (m+vf)

 Iš kur tokios statistikos ?

 ką tik paskaičiavau tai VISO: 2315 M: 253

 Čia tik į pirmą vietą parašiusių ar iš viso ?

Skaičiavai iš lamabpo programų pasirenkamumo visų univerų/kolegijų sudėjus fizinius ?