Vartotojo Kayen pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:15:08 | Nuoroda
CTSEK rašė:

O kaip manot , ar imanoma isvis pereiti is mokamo i nemokama?

 Juk bus po 2 metų rotacija. Jei gerai mokysiesi, mokėti nebereikės, o gal net susigražinsi sumą sumokėtą už pirmus metus, nors šituo nesidomėjau, čia tik nuogirdų lygio informacija.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 00:39:17 | Nuoroda

Išsipildė išsipildė.

 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 02:29:09 | Nuoroda

A)Parašei mokama pirmu numeriu

B)Jų pagrindinio dalyko egz(0,4) rezultatai geri

C)Jie stojo į kitokia mokslų sritį

D)Jie stojo į nepopuliarias spec, o tavo surašytose nebebuvo vietų(t.y. vietas užimė aukštesniais balais)

E)Jie tave išdurinėja

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:16:05 | Nuoroda
1pupyte69 rašė:

as busiu slaugos destytoja bei vyriausioji slauge Kaune ir pas mane eisi gydytis, saipykis saipykis, bet idomu kas tada keis tau pampersus kaip apsikakosi, nekeisiu ir galesi dvokti palatoje. Aisku patemspiu, as i moakam istoju tam yra piniga iir pati esu protinga

 Sutinku, sutinku, neblogos perspektyvos - keisti pampersus. Turbūt tavo svajonių darbas. Prieš šią spec. nieko neturiu, sutinku, bus žmonių kurie prasimuš ir gyvens geriau gal net už kaikuriuos gydytojus. Tačiau tokiems žmonėms tokia ateitis nenusimato, aišku, jei čia tik prikolas, tada nežinau, tačiau jei ne - slėpkis po lapu. Norėjau sakyti užjaučiu, bet jokios užuojautos nejaučiu, tad neapsimetinėsiu.

O dėl proto irgi iš pateiktų tavo minčių suabejoti galima.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:18:43 | Nuoroda
DJManas rašė:

Kitu programas ar suprogramuotas paslaugas valdyti gal ir moku ;D bet pats programuoti nemoku man idomu kaip cia bus dabar yra cia stipriu programuotoju??? Ar ten paruos nuo 0 kurie nlb gaudos dar tame programavime ?

 Na tai aišku, kad paruoš. Nors šioje spec. man rodos programavimo neperdaugiausia bus, sprendžant iš studijų pavadinimo "paslaugų valdymas".

Žinutė parašyta: 2009-07-23 15:25:15 | Nuoroda

@david

Tu jau studijuoji šią spec. ?

@Ragutis

Abejoju ar studijoms reikės labai daug naudotis pc, juk pradžioje turbūt teks kartoti seną gerą pascalį.

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:51:02 | Nuoroda

Taigi, su programų sistemomis taspats. Pagal pernai metus bučiau įstojęs "ant ribos", t.y. buvo vos keliasdešimt balų skirtimas, o čia štai tau - 13,58. Maniau bent kokių 16-17 reikės.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 12:49:05 | Nuoroda
sejkutea rašė:

chate jau 31 ish 136 ;DD gal kas dar prisijungsit? ;)

 Jei kas chato nuorodą duotų - prisijungčiau.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 16:34:12 | Nuoroda
citrinine rašė:
jebas rašė:

Kažin ar yra galimybių kito univero baraką gauti?

 kiek žinau, vgtu barakai yra bene geriausi

ir savaime aišku kad gyvenimo sąlygos nebus super bet juk visi studentai taip gyvena - gyvensim ir mes svarbu kad patys žmonės būtų malonūs ir draugiški

 WRONG.

Žinutė parašyta: 2009-07-24 21:46:07 | Nuoroda

"..metęs nepatikusias studijas universitete, nusprendė stotį į Vilniaus kolegiją.."

MAN ATRODO PRARADIMAS NEDIDELIS.

Laiko buvo pakankamai, jei žmonės nebesugeba laiku susitvarkyti dokumentų ir laukia "deadline'ų", tai gal jiems ne toks ir svarbus tas mokslas.

Žinutė parašyta: 2009-07-26 00:21:02 | Nuoroda

Na nemokamos tau jau nieks nebeduos vietoj kito žmogaus, kaip manai kaip tai turėtų atrodyt kai jau išsiusti pakvietimai ? Juk neišspirs iš tavo "vietos".

 

O dėl mokamų tai galima stoti berods, jei liko laisvų vietų. Man atrodo galima stoti ir į VF, jei tos specialybės VF limitas dar neužpildytas.