Vartotojo Louris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-19 22:18:55 | Nuoroda

Nepavesk :p 

Žinutė parašyta: 2009-05-20 17:10:08 | Nuoroda

Nu žiesim... :p 

Žinutė parašyta: 2009-05-20 19:00:35 | Nuoroda

Toks jau aš esu... Pesimistas apsoliutus... :/ Net nebesitikiu įstot :/


Na dar nespėjau, dar keli egzai prieš istą...  

Žinutė parašyta: 2009-05-20 21:25:02 | Nuoroda

Išprotėj, nemanau kad pyksimės, aš taikus [panelėm] :p

Taip, man ir LAAAABAI keista. Nieko keisto kai pamačiau kad KI VGTU'ne, bet kai PAMAČIAU JOG PAGRINDINIS EGZAS ISTORIJA, vos nenusišoviau... Krc... Nustebino taip kad žiauru...

Žinutė parašyta: 2009-05-20 21:56:47 | Nuoroda

Žinau kad istorija - plačių galimybių šaltinis. Bet aš nematau jokio reikalo čia jos. Ką istoriją išmanantis gali "sukurti"? Gal žiūriu abstrakčiai, bet realiai pagalvojus, nesamonė. Didžioji dalis čia eina kompas, matieka ir logika, kūrybingumas. O istorija? Kam reikia man to pirmojo kompiuterio išradimo? Niekam gi. Žodžiu, apsurdas.  

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:06:17 | Nuoroda
Topine rašė:

vat specialiai ilindau i lintika, ir suradau kas yra kurybiskumas ir kaip tai atsiranda. taigi, stai kokie reikalai:

Kūrybiškumas randasi esant nuolatiniam mokymuisi. Augantis žinių kiekis, praplečia žinojimo ir suvokimo ribas, atveria kelią bendradarbiavimui, o esant pastarajam, atsiranda prielaidų plėtotis kūrybiškumui. Kūrybiškumas neįmanomas be mokymosi ir žinių kiekio augimo, bendradarbiavimo, kolektyvinio darbo.

satigi melieji, istorija ismoko mastyti, gauta info sisteminti, suprasti pabstrakcius dalykus, tad ji visai cia i tema

 Bet aš galiu taip pat šviestis ir su IT ir su fizika ir su LT kalba ar net kokia kita atšaka. O čia vistiek reikalingas VIZUALINIS MASTYMAS kurio istoriškai tikrai nesuvoksi. Ne? [Aišku, aš nenuvertinu istorijos, tik man tiesiog ji čia netinka] .

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:15:56 | Nuoroda

Užstūmei ant manes gerai... :/ Sakau, nenuvertinu aš istorijos, man ir ji patinka, tik kad va, neskyriau tiek kiek reikėjo ir viskas. Dbr esu duobėj. Ir matyt nervinuos tik dėl to, kad per istoriją čia gal net neįstosiu. Tad, baigiam šią diskusiją, nes beviltiška aiškintis. Reikia visko, kai kuriais atvejais daugiau negu nori, bet reikia. 

Žinutė parašyta: 2009-05-20 22:46:31 | Nuoroda

Nenusimink, Anglijos statybų ir P.I.M.P verslas visada mums atviras!  

Žinutė parašyta: 2009-05-21 17:23:37 | Nuoroda

Nea, aš nesakau kad tu būtent. Esmė tame kad kiti net nesudraugauja su informa, o stos. Tia juk nespės darbų prašyt kad padarytų...  

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:39:26 | Nuoroda

Backspace... :] Negi pasirinkdama valstybinį egzaminą, negalvojai, jog su INFO VBE stosi tik ten, kur žadi toliau studijuot informatiką, t.y. patapti programere? :] Aš susivokiau, kad nenoriu sėdėt prie monitoriaus ir sausai bet kalti didelius litus. Pamaniau, kad tai ne man,,, Be to, programavimą, galima bet kada pasiimti su savimi :] Turiu omenyje, net nereikia studijuot jo, gali savamoksliškai mokėt ir turėti žymiai daugiau patirties, negu tie, kurie mokosi ir tik teoriškai ima žinias. Kaikurie net nežino kas ką daro... Nes kaip sakė mano mokytojas "Programuotojų yra daug... Bet gerų programuotojų - vienetai" :] Tai mane ir pastūmėjo link MBE :] Nes žinau, jog jei norėsiu, gryšiu prie programavimo... :] Bet šiuo metu mano tikslai - plėsti save kultūros srityje ir dominuoja mintis "POPULIARUMAS" :D [Šneku kaip manjakas, bet toks jau aš :]] 

Gal ir yra to laiko, perskaityt porą knygų, santraukų nuo pat priešistorės iki dabar, bet vistiek, nemanau kad tai padės :] Žiūrėsim.

Btw, [taip savanaudiškai pamaniau] nemažai žmonių kad ir nori, gali neįstoti, nes neturės lėšų tiek mokėti, nes kiek žinau, VGTU vienas iš brangesnių univierų, ar ne? :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-22 17:08:01 | Nuoroda

Nafik... Dabar tikrai - nebėra šansų. 

Žinutė parašyta: 2009-05-24 12:36:52 | Nuoroda
Išprotėj rašė:

Jeeetau nu nusiteik pozityviai! Ir vietoj to, kad dejuotum čia, eik istorkę mokykis, kuris bus tavo raktas į KI ;D  
(o kaip gražiai čia parašiau :D )

 Na taip, aš taip pat galvoju, kad vietoj to, kad čia sėdžiu, reikia eiti ką nors skaitinėt... Bet... TYYYNGIU! :D 

Žinutė parašyta: 2009-05-26 20:08:08 | Nuoroda

Plem, tas pats kaip aviacijos  Apsurdiškos kainos.. Na stebuklo kaip visi sako nebūna, būna tik nušvitimas iš giliai pasislėpusių ląstelių, kurios pilnos žinių :D 

Žinutė parašyta: 2009-05-26 20:39:45 | Nuoroda

Jos pačios pabunda, jei tokių turi :D  

Žinutė parašyta: 2009-05-26 20:52:03 | Nuoroda

Aš tai vadinu - bukumu [bent jau save :D]  

Žinutė parašyta: 2009-05-26 22:12:10 | Nuoroda

Ląstelės aišku yra, bet jos prikimštos kitokios informacijos... :p 

Žinutė parašyta: 2009-05-27 22:10:42 | Nuoroda

Perspektyvos, pateiktos prie KI aprašo... Aiškum tai labai plkati pasirinkimo sfera, bet viskas priklauso kur save nori realizuoti. Ir visur kur berealizuotum, yra reikalinga dabartinei skaitmeninei visuomenei. Pradedant reklama, baigiant renginiųorganizavimu ir panašiais dalykais. VIen dėl to kad ši studijų sritis tokia plati, ją verta pasirinkit [aišku nežinau kaip paruošia tam, bet manau nemenkai] :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-28 19:04:53 | Nuoroda

Na ir kokios naujienos iš jų? :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-28 21:20:36 | Nuoroda

Noriu dabar dar labiau į KI ;( 

Žinutė parašyta: 2009-05-28 21:48:48 | Nuoroda

Aš vistiek 1 noru daugiau norėiu už visus!