Vartotojo Louris pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-29 17:38:41 | Nuoroda
nightshadow rašė:

Kai gausiu atsakyma butinai pasidalinsiu.. siaip tos kulturines specialybes idomios visada, nes juk ir renginiuose idomu dalyvauti... bet visgi duonos nemanau,kad is to valgysi, todel reikia rinktis rimtesnius dalykus ir ziureti su perspektyva i gyvenima :) Todel vat ir mastau kazka apie VGTU kurybines industrijas, nors dar nezinau kaip cia viskas pasiseks, reikia sulaukti visu egzaminu rezultatu :))

 Nemanai kad truputį sau prieštarauji tais žodžiais kur paryškinau? :] Pasakai kad iš to duonos nevalgysi ir stosi į KI. Tai nėra logikos... :] 

 

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:12:53 | Nuoroda

Igzaktlį moteros ir vyrą! :D Čia ne vien istoriją reikia kramtyti, ar anglų blevyzgot mokėt ar lietuvių mokėt rašyt žodį pasikiškiakopūtė... :D Čia reikia turėti CINKELĮ! Taip kad visi kurie jaučia tik norą studijuot čia, kurie tik nori turėti diplomą ar šiaip, nežino ko čia eina, eikit į kitokią specialybę, palikit šitą mums, kurie kažko tikisi nes jaučia kad turi tam [jūsų Dievas] pašaukimą. Ačiū už supratingumą.  

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:41:09 | Nuoroda

Šypt, aš ta mintim, juokaudamas ir parašiau tą žinutę :] Niekaip nepriversi žmogaus :] Aš tikrai juokavau ir net nenorėjau nieko įžeist ar panašiai :]  Taip kad, nežlugdykim savo vilčių :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-30 15:59:22 | Nuoroda

Aina nafik :/ 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:21:31 | Nuoroda

Nu nestumkit taip ant manes :/ Aš dėl savo ankstesnio posto jau sakiau, kad tik juokavau taip šnekėdamas ;[ Čia aš savim jaučiu mažiausiai pasitikiu, nes kiek matau, čia labai jau protingos asmenybės susirinkusios ir nori čia studijuot, todėl man ir nebebus vietos. Ir aš tikrai neesu išsišokęs prasčiokas. Nes aš, asmeniškai, tikrai noriu studijuot čia, bet jei nesigaus taip - tada tikrai linkiu jums dideliausios sėkmės. Nes man nuo to blogiau nebus, kad būsiu nuoširdus? Taip? Taip.

O konkurencija sveikas dalykas. Ir kaip kažkas minėjo, jog KI studijose, labai jau nemalonūs kursiokai yra? Tai čia labai jau aiškus dalykas. Nes susirenka žmonės, kurie tikrai ieško "vietos po saule", ir nenori būti kitų šešėlyje. Bet manau susikooperavus, tai pavyktu geriau, nes ta vieta taptų didesnė :] Bet kiti neužleis savo vietos sakykim "šou versle" :] Tad ir daro viską taip, kad kitam būtų blogiau :] Normalu. Be to, čia lietuva. Plačių galimybių nėra. Todėl visi bando kažkaip iššokti aukščiau kitų. :] 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:32:53 | Nuoroda

A, tai gerai  

Žinutė parašyta: 2009-05-31 13:47:14 | Nuoroda

Sakiau kad neesu savanaudis ir išsišokėlis. Tad gerai kad nestumiat :p 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 14:39:39 | Nuoroda

JEIGU! O ar bėra nemokamos ir mokamos vietos? Juk yra VALSTYBĖS FINANSUOJAMI (VF) ir VALSTYBĖS NEFINANSUOJAMI (VNF). O jei nori įstot į VF tai reikėjo baigt aukščiau 8,5 vidurkiu. 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 14:59:14 | Nuoroda

O kame dar?  

Žinutė parašyta: 2009-05-31 15:10:33 | Nuoroda

Jei egzus gerai išlaikysi gi nepateksi į VF vietą?.. 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 15:10:33 | Nuoroda

Jei egzus gerai išlaikysi gi nepateksi į VF vietą?.. 

Žinutė parašyta: 2009-05-31 22:09:49 | Nuoroda

Ai, apie šitą lygybę nepagalvojau  Sorriukas :p Na o kodėl aš galvojau, kad skaičiuos pagal vidurkį?  

Žinutė parašyta: 2009-06-01 17:36:22 | Nuoroda

Igzaktly! :D  

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:04:55 | Nuoroda

Informatikos cia pakankamai.. galeciau paaskyti gana daug.. Istorija 0.6 (kaip zinau) voobsce padare ne v temu 


Apie ką aš ir šnekėjau - išvis. Apsurdas. 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 18:35:28 | Nuoroda

Vat vat... Kažin ką jie sau pasilengvino. Taip gal ir negražu sakyt, bet kiek žinau, pusę iš VGTU išmeta, nes pristoja belekas, tad bijau kad čia nebūtų taip, dėl to, kad istorijos egzas padarytas pagrindiniu... :/ 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 11:31:13 | Nuoroda

Nu taip. Gerai, tiems kurie nori studijoti. Bet esmė tame, kad tokie užima vietas stojant, o po to išmeta semestro pabaigoj, tai juk nebeįstosi ten viduryje mokslų?

Žinutė parašyta: 2009-06-04 18:34:50 | Nuoroda

Arba jis mokosi ir moka ir nemato vargo [litukais], arba jis mokosi ir išmoksta ir vargsta. Arba arba, išmeta lauk. Viskas... Kuo daugiau tokių, kuriuos paminėjau antru variantu, tuo geriau visiems, bet tokių tikrai nėra daug [aš šneku ne vien apie KI, o apskritai]

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:07:32 | Nuoroda

Na, aš vėlgi nebandau nieko atkratyt, pasakau esamą situacija, kuri mane psichiškai žaloja ir gadina gyvenimą. O dabar, jau kad ir koks pasirinkimas bebūtų, visi klysim, nes po švietimo reformos kurią galima pavadinti "užtemimo reforma" viskas pakeista kordinaliai. Žmonės norėję stot į vieną specialybę, gaus stot į kitą, nes ten stojant arba neturi tokio egzo, arba metinio pažymio, arba bus neišlaikę, nors prieš tai rašė kitaip. Aš jau susitaikiau su mintim, kad neįstosiu čia, dbr galiu tik diskutuot. Aišku, rašysiu pirmu numeriu, bet tai nieko neduos.


Sveikinu išlaikius abu 10tukai :]  Norėčiau paklaust, kiek gavai taškiukų iš MMBE? 

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:10:40 | Nuoroda

Sorry, apsižiūrėjau, saulė į monitorių švietė :]] Vistiek sveikinu kad ir 9 gavai iš info... :] Esmė kad matieka puikiai! :]  

Žinutė parašyta: 2009-06-04 20:28:55 | Nuoroda

Teip teip, Taves :p Na man įdomu, nes kiek suprantu, niekas neišlaikė ant 42 taškų, t.y. maximumo. PER VISĄ LIETUVĄ! :]] Aš gavau 32 taškus, tai 9, klasiokė 34 - 10 :/ Grūzas, bet ką padarysi.

Na aš ir sulaukiu, bet nebesakau nieko, nutaisau liūdną veidelį ir sakau nežinau. O Tu Išprotėj, jau žinai kad studijuosi? :]] Na jei nusibodo atsakinėt? Sakyk "Žinai Valinską? Tai vat, būsiu kaip jis, tik kad su tokio pobūdžio išsilavinimu ir geresnė" :D Arba jei Tave reklama domina "Matei stotelėse iškabintus plakatus didelius? Tai vat po jais bus mano firmos adresas" :D Arba geriausias "Radija, televizija, reklama, foto ir video" :]]