Vartotojo sanemis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:17:01 | Nuoroda
Stifler rašė:

AS tai labiau ir norejau i VNF nes mano vienas giminaitis dirba KU  kaip destytojas yra prorektorius ir tt. Ir  jis man sake ,kad lygtai bus 100 procentu priimtas istatymas kad studentai gave VF vietas po studiju negales 5 metus isvykti is salies,oj jai nores tai tures valstybei grazinti pinigus.Manau ,kad tai būtų lb gerai nes pagalvojus,kad mūsų artimieji moka  už žmones kurie dirbs užsienyje kyla tam tikras pyktis :D PS žiūrėkit el paštus atėjo ir ten jau kvietimai :D 

 Tokio įstatymo nėra, planuoja (o gal jau toks yra, nežinau tiksliai) priimti įstatymą, kad žmonės, kurie valstybės lėšomis įgijo REZIDENTŪRĄ , tada kažkurį laiką atidirbti Lietuvos  ligoninėje

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:24:08 | Nuoroda
Stifler rašė:

E dw kas nors man paaiskinkit apie ta problemini mokymasi LSMU kaip ten suprasti kad egzai kas mėnesį ? :D Čia for real ? :D 

 Probleminis mokymąsis prasideda nuo antro kurso. Pirmam kurse mokysitės ciklais - bus ciklinis dalykas ir necikliniai (rudens semestre iš neciklinių dalykų tai asmens sveikatos ugdymas, anglų (ar kita užsienio kalba), lotynų, pasirenkamasis iš humanitarinių mokslų. Pavyzdžiui, pirmas srautas rugsėjį pradės anatomiją (ciklinis dalykas), tai mokysis anatomiją + kalbas ir kitus neciklinius dalykus. Po to ateis spalis, vietoje anatomijos pakeis kokia fizika, tai bus fizika + necikliniai dalykai. Ciklinio dalyko pabaigoje (mėnesio pabaigoje) yra egzaminas. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:24:10 | Nuoroda
Stifler rašė:

E dw kas nors man paaiskinkit apie ta problemini mokymasi LSMU kaip ten suprasti kad egzai kas mėnesį ? :D Čia for real ? :D 

 Probleminis mokymąsis prasideda nuo antro kurso. Pirmam kurse mokysitės ciklais - bus ciklinis dalykas ir necikliniai (rudens semestre iš neciklinių dalykų tai asmens sveikatos ugdymas, anglų (ar kita užsienio kalba), lotynų, pasirenkamasis iš humanitarinių mokslų. Pavyzdžiui, pirmas srautas rugsėjį pradės anatomiją (ciklinis dalykas), tai mokysis anatomiją + kalbas ir kitus neciklinius dalykus. Po to ateis spalis, vietoje anatomijos pakeis kokia fizika, tai bus fizika + necikliniai dalykai. Ciklinio dalyko pabaigoje (mėnesio pabaigoje) yra egzaminas. 

Žinutė parašyta: 2012-07-27 19:06:11 | Nuoroda
JCWTM rašė:

Sveiki, kaip supratau, paskutinio įstojusio į LSMU mediciną VNF kb buvo 18,54. Mano balas yra toks pats, tai ar verta dalyvaut antram ture ? Reikia protingų žmonių patarimo, nes neįstojus į mediciną, prarasčiau VU biologiją vf.

 Manau, kad antru turu įstotum, aš pernai antru turu su 19,32 į vf įstojau, kai pirmu turu į vf buvo lyg 19,34.Bet tau spręst pačiai. O gal VU biologiją antru turu taip pat būtų laisva? 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 11:55:50 | Nuoroda
mr. krabs rašė:

 Visiems atsakau - TAIP, prarandat tą vietą, jei dalyvaujat antrame etape. Nepasirašai sutarties - atsiranda laisva vieta kitiems ir ta vieta atiduodama antrame ture. Įdomu, kaip čia būtų, jei visi čia čilindami ir pasirašę sutartis galėtų antram ture dalyvaut ir laukt mažesnių KB iš dangaus:DDDDD

 Jei žmogus pasirašo pirmame etape vf sutartį, tada antros vf vietos negali gauti, bet nieks nedraudžia studijuoti dvi ar daugiau specialybių už savo lėšas, tada ir neprarandi vietos . Arba, jei pirmu turu pasirašai sutartį su vnf, gali antrame ture kovoti dėl vf. 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:31:41 | Nuoroda

 Tiek pirmas, tiek antras, tiek trečias srautas mokosi tą patį anglų kalboje, tik trečiam srautui galbūt dėstytojai labiau padeda. O jei suskirstytų pagal KB būtų nelabai gerai, nes grupėje turi būti ir gerai besimokančių, ir vidutiniškai besimokančių, jeigu bus visi itin gabūs arba visi itin silpni, silpniems nebus motyvacijos kažko siekt, nes jie, tarkim, savo grupėje bus geriausi. 

 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:32:17 | Nuoroda
mariux rašė:

 yra galimybe neislaikyti to anglu testo? ar jis lemia tik studentu suskirstyma i grupes?

 baik jau,  aš beveik viską spėliodamas gavau apie 50 procentų ;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:39:24 | Nuoroda
ievapieva1 rašė:
sanemis rašė:
mariux rašė:

 yra galimybe neislaikyti to anglu testo? ar jis lemia tik studentu suskirstyma i grupes?

 baik jau,  aš beveik viską spėliodamas gavau apie 50 procentų ;D 

 i kuri srauta patekai su 50?:D   Na as keik girdejau, tai bent treciam srautui tokios geresnes destytojos pernelyg nespaudziancios papuola. O pirmam (bent jau to kurso apie kuri sneku) tai anglu dest liepia tekstus kalti:O

 I trečią srautą. Kad anglų dėstytojos beveik visos geros, ten su anglų tikrai per daug nespaudžia, jei lankai paskaitas, kažkiek pasimokai testams, padarai projektinius, mažiau nei 8  gale semestro tikrai sunkiai turėsi ;D 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 18:42:59 | Nuoroda

 Ir šiaip, pavyzdžiui, mūsų dėstytoja dėsto ir pirmam, ir antram, ir trečiam srautui, na ne visam srautui, bet po keliom grupėm iš šių srautų :) 

Žinutė parašyta: 2012-08-09 16:27:14 | Nuoroda
Silvoote rašė:

Sveiki. Įstojau į LSMU, mediciną. Ieškaus aktyviai buto ir iškilo toks klausimas - gal žinot, kur pirmam bus daugiau paskaitų? Ar centriniuose rūmuose, ar klinikose?

 Klinikose 

Žinutė parašyta: 2012-10-16 09:35:11 | Nuoroda
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:
Crystalica rašė:
Mėtų_Arbata_ rašė:

 Aš nesuprantu kokį reikės laikyt 4 egzamina, nuo 2014m. Tiks matematika, ar būtinai turi būti "ne į temą" pvz.: istorija, geografija.. ?

 man atrodo anglu ;DD

 ne, ne, anglų visiem stojantiems į universitetus bus privalomas šiaip ar taip. 

 hmmm, tai jeigu 4 egzaminai, tai biologija, chemija, leituviu ir anglu? 

 Ne, ne. Nuo 2014 metų reikės laikyt 4 egzaminus, tarp kurių nesiskaito anglų k. Anglų egzaminas bus būtinas visiem, norintiems studijuoti universitete, t.y. anglų k. bus kaip ir 5 egzaminas. Bet mane domina tas ketvirtas. Lietuvių, chemija, biologija ir.....? 

 ir matematika.

Žinutė parašyta: 2012-11-07 12:27:10 | Nuoroda

Viskas bus gerai,  praėjo egzaminus visi, praeisit ir jūs. Aš jų pats labai bijojau, ypač kai lietuvių mokytoja sakė, kad egzamino neišlaikysiu arba gausiu labai mažai, o tai pasakė prieš porą dienų iki egzamino :D. Biologijai daugiausiai dėmesio skyriau, tad ir geriausias rezultatas, o su chemija vargau, šiaip patiko man tas mokslas (va ir dabar biochemiją kremtu), bet su uždaviniais sunkiau sekdavosi.  Turbūt geriausias mokymas - tai užduočių darymas :)

Žinutė parašyta: 2012-12-17 15:54:00 | Nuoroda

 Jei ką domina medicina, turite kokių klausimų - rašykite :). Aš jau antrame kurse, šiokios tokios patirties yra :D

Žinutė parašyta: 2013-01-02 13:48:12 | Nuoroda
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

Žinutė parašyta: 2013-01-02 21:35:25 | Nuoroda
keep calm and keep calm rašė:
sanemis rašė:
keep calm and keep calm rašė:
\agne/ rašė:

ooo superb, nes jei vėl neįstočiau, tai būtų negerai likti visiškai ant ledo ;D dabar studijuoju apskaitą o norėjau psichologiją. ir dabar to vis dar noriu. draugė studijuoja multimedijas tai irgi visai pradėjo dominti. apskaita vis dėlto ne man :< o iškur į kur tu perstosi?

 O šiaip net jei tu mestum, tau išduos pažymą apie išklausytus dalykus ir galėtum vėl įstot į apskaitą man atrodo... Aš įstojau į VU psichologiją ir mečiau dar rugpjūtį. Seniau ten labai norėjau, bet supratau, kad mano vieta yra medicina arba odontologija. Na, kažkas tokio. O kodėl domina psichologija?:D

 Tai gal norėtum būti psichiatru? :D 

 Dar nežinau. Bet kol kas psichiatrija man primena daugeliu savo pusių mokslą iš dangaus. :D O jos istorija yra medicinos gėda. :D Išsamiau galėčiau pasakyt tik įstojęs ir praėjęs psichiatrijos modulį.:DD Kadangi pats studijuoji mediciną, tai kur tu norėtum traukti? :D

 Na, taip, psichiatrija tokia miglota, nemažai dar ir nežinome kai kurių dalykų, pavyzdžiui, kaip tiksliai veikia psichiką veikiantys vaistai, koks naudos ir rizikos santykis... Bet mane kažko domina ši sritis, Norėčiau būti galbūt psichiatru, o gar ir psichoterapijos kursus jei baigčiau, galėčiau ne tik vaistais padėti :D. Taip pat genetika, arba Veneros ligos domina. 

Žinutė parašyta: 2013-01-02 23:01:47 | Nuoroda

 Daug kas mane gąsdino, kad kai įstosi į mediciną neturėsi gyvenimo ir panašiai :D. Nėra taip. 

Pirmas kursas manau, kad yra pats lengviausias, tik psichologiškai sunku. Na, gal sunkiausia iš pirmo kurso... anatomija ir jos nervų sistema :S. O kiti dalykai - viskas tikrai įveikiama. Antram kurse šiek tiek sunkiau, bet laisvų savaitgalių kartais tikrai lieka :D.

Šiaip pats esu vidutinių gabumų žmogus, niekad nesimokau iki naktų, turiu ir laisvų savaitgalių, prieš egzaminą jau sparčiau mokausi, bet tikrai nepersidirbu, o ir vidurkis, manau, kad pakankamai geras, apie 9 

Žinutė parašyta: 2013-01-16 09:12:29 | Nuoroda
Jurgita. rašė:

 Nemanau,kad ten yra lengviau mokintis. :) Manau tiesiog patogiau taip :) Be to ir kiek esu skaičiusi, pats LSMU, bent jau medicinos studijų atžvilgiu, yra geriau vertinamas nei VU:) Taip pat ir daugiau praktikos LSMU. Na bet galiu ir klysti. 

O kokia tavo nuomonė, kodėl manai,jog Vilniuje geresnis paruošimas?:) 

 O kas šį studijų kokybės vertinimą atlikto? galėtum šaltinį nurodyti, ar čia tavo nuomonė, ar iš tos serijos kažkas kažką kažkada sakė? :D 

Žinutė parašyta: 2013-05-18 13:28:10 | Nuoroda
Gaisriuke rašė:

Sveiki. Esu pirmo kurso LSMU studentė. Bet dabar susimąsčiau, kad norėčiau studijuoti chemiją VU. Egzaminų nepersilaikau. Gal galite padėti, ir pasakyti, kur reiktų kreiptis vėl teikiant prašymą studijuot, ir ar būtų galima nenutraukti sutarties su LSMU kol vyks stojimai?

 labas,

reikia teikti prašymą lamabpo.lt, kaip ir anksčiau stojai. Jei mokaisi valstybės finansuojamoje vietoje ir apie studijų nutraukimą praneši ne vėliau kaip prieš 5 (o gal 10, na, pasiskaityk dar dokumentuose) darbo dienos iki naujo semestro pradžios ir neturi akademinių įsiskolinimų, taip pat jeigu jau nepraėjai daugiau nei pusė studijų kreditų, tuomet grąžinti pinigų nereiks. O jei esi mokamoje vietoje, tai gali laisvai laviruoti . Ar galima nenutraukti sutarties su LSMU kol vykst stojimai? Taip, galima. Tik neužsivėlink, jei mokaisi vf, kad nereiktų grąžinti pinigų.

Žinutė parašyta: 2013-07-29 10:35:00 | Nuoroda

 Labas,

tokia galimybė yra tuomet, kai kažkas palieka vf vietą, kad ją paliktų galima du variantai - arba žmogus pats išeina iš studijų programos, arba jo vidurkis po dviejų mokslo metų yra 20 procentų mažesnis už kurso vidurkį ir tuomet netenka vf vietos. 

Kai yra laisva vf vieta, skelbiamas konkursas į ją.