Vartotojo "Binladen" Son pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:09:18 | Nuoroda
EnIGma;) rašė:

plem eina kaku, rankytes kojytes dreba ;DD dar vis negaliu patiket, kad jau ryt...

 O aš galiu patikėt, nes man jau užkniso laukt... Jau geriau kuo greičiau sužinot tuos rezultatus nei laukt dar kokią savaitę...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:12:53 | Nuoroda
asquetic rašė:

as tai nesuprantu tu kurie nervinas pries rezultatus. Nei pakeisi ka nors nei ka. Neislaikei tai neisleikei, ne pasaulio pabaiga, eisi i perlaikyma. O jei islaikei, paziuresi kiek gavai ir viskas. Nervintis nera ko, darbai jau ivertinti, pakeist nieko negalima. Nebent apeliacija rasyt  veliau.

 O aš nesuprantu tų, kurien nesupranta kitų. Kiekvienas turi savo emocijas ir kiekvienas kitaip išgyvena tai kas nutinka. Pvz: man tai tikrai neramu dėl rezultatų dėl to ir nerimaju...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 16:44:13 | Nuoroda

Tame ir esmė, kad aš taip pat nesu apsiprendęs... Dėl to ir klaidžioju tarp kelių dalykų... Stengiuosi sužinot kitų nuomonę ir pan... O šiaip leidyba ir man atrodo visai įdomį ir gan perspektyvi... Nors apie perspektyvas sunku kalbėt turint omeny kokia dabar Lietuvoje situacija.

Žinutė parašyta: 2009-06-28 17:58:43 | Nuoroda
Leeee rašė:

tj as taip ir nesupratau kada istorijos rezai bus?parasyta kad liepos 1,bet jau cia girdeta kad ryt,tj nznau ar ryt jau ar kaip ir parasyta tik liepos1?

Jo, ir man įdomu, nes pvz: www.nec.lt rašoma, jog bus liepos 1 d., o kai kurie sako, kad rytoj bus paskelbti ...

Žinutė parašyta: 2009-06-28 18:54:54 | Nuoroda

Mūsų lietuvių mokytoja visad reikalavo konkretaus ir aiškaus atsakymo, kuris turi tilpti į vietą skirtą atsakymui... Pats egzamine kai kur per daug išsiplėčiau tikėkimės, kad tai nepakenkė rezultatui.

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:16:19 | Nuoroda
Mante19 rašė:

gavus rezultata labai susinervinau. Rasiau Radauska, eilerasti buvau isanalizavus, su mokytoja issiaiskinus, atsiminiau kaip kas turetu buti... na nezinau,likau labai nepatenkinta....

 Anais metais pas mus buvo tas pats. Mokytoja prieš egzą analizavo eilėraštį ir jis buvo egzamine. Mokinės taip apsidžiaugė po egzo ir pan, tačiau visas džiaugsmas pranyko pasirodžius rezultatams...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 15:21:26 | Nuoroda

Na nežinau mano balai nėra patys aukščiausi, bet vis tiek  tikiuosi gaut VF... Šiaip pats tiksliai nežinau kur noriu stot, tad prašyme bandysiu suderint studijų įdomumą ir galimybe gaut VF...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:13:21 | Nuoroda

Skamba kvailai, bet... Pildžiau prašyma netu... Pildžiau pildžiau kol galų gale užpildžiau... Ir fiasko... Užpildai praymą, bet negauni jokio patvirtinimo, kad jis užpildytas, tad prašau Jūsų gerbiamieji pasakykit man kvailam žmogui ar i "emailą" turi ateit koks nors patvirtinimas, kad prašymas - užpildytas. (nes, kad įmoka sumokėta atėjo ir pan...) O gal patvirtinimas ateis tik tada, kad pasibaigs prašymų priėmimo terminas, tai yra po liepos 18? Dėkoju už info...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:14:39 | Nuoroda

Šiaip

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:14:40 | Nuoroda

Šiaip aš

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:14:40 | Nuoroda

Šiaip aš tai

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:38:44 | Nuoroda

Žmonės iš visos širdies dėkuoju Jums už informaciją...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 19:50:46 | Nuoroda
Oazee rašė:

Aha, va kaip tik ka tik istyrinejau viska   padaviau jau prasymus, belieka tik sulaukti rezultatu... as Leidyba tik i nemokama rasiau

o ko pas jus daugiau: vaikinu ar merginu leidyba studijuojanciu? :)

 Na tavo rezultatai itin geri tai petek turėtum... Aš taip pat pirmu numeriu rašiau leidybą ir taip pat VF, o kaip ten bus pamatysim... Tarp kitko aš viską rašiau VF, nes jei tektų mokėt, tai nežinau kaip būtų...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:15:10 | Nuoroda
Oazee rašė:

"Binladen" Son, as irgi visus i vf rasiau...  sakau, velniop, o jeigu nepatiks studijuoti, bus gaila ismestu pinigu... kur istosiu ten...

Lina, taip ir maniau, kad vaikinu mazuma  

 Man kažkaip sunku nuspręst ko noriu - esu kažkoks nežiniukas... Artimiausi planai įstot... O paskui žiūrėsiu...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:21:39 | Nuoroda
Oazee rašė:

na, tai mes labai panasus  dabar man svarbiausia, kad studijos idomios butu, o po to jau ziuresiu... man gali ir 10 metu prireikti, kad suprasciau, ka veikti noriu

Įdomumas + VF = geros studijos...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:32:52 | Nuoroda

Prašyme penktų numeriu rašiau Žurnalistiką KU (VF), tai nežinau... Jei įstosiu tai ir mokysiuos...

Žinutė parašyta: 2009-06-30 20:37:19 | Nuoroda
Oazee rašė:

Tikekimes 

 O tu pati iš kokios parapijos? Gal kartais busim kursiokai, grupiokai(ar kaip ten jie)?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:01:28 | Nuoroda

;D Aš iš Švenčionių rajono...O be leidybos ką dar į prašymą rašei? 

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:14:54 | Nuoroda

Istorija, soc darbas, kūrybines industrijas, žurnalistika, kaimo administravimas, archeologija ir dar kažką... Taip pat visko po truputį... Tikėkimės, kad įstosiu kur nors...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:47:53 | Nuoroda

Patvirtinimas atėjo... Visiems dėkui už info...

O dėl prašymų registravimo datos, tai  atestato bei kitų reikiamų dokumentų registracija vyks nuo liepos 9 d. iki liepos 18 d. 15 val.