Vartotojo Smeterling pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-07 10:05:54 | Nuoroda
BigBigSmile rašė:

Laikysiu 3 egzaminus: lt, anglų ir istoriją. Na dar paėmiau ir info raštingumą pabandymui, ten jau kaip gausis. ;D

 raštinguma ir aš pasiemiau, vistiek nieko neprarasiu;D

Žinutė parašyta: 2010-03-07 18:42:31 | Nuoroda
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

 13-15 manau čia nerialu,juk valstybini laiko ir tie kurie mokosi bendriniu lygiu, tai surinkti 15 manau yra labai daug, nes pasižiūrėkit kiek mažai užduociu B-> , jei kokia suklysti ir viskas..neišlaikyta.P.S aišku viskas priklauso ir nuo užduočių sunkumo.

Žinutė parašyta: 2010-03-07 18:45:56 | Nuoroda
ddollar rašė:

blm pas mane irgi tas pats ;D ir nzn kur stot.. labiausiai kazkur prie verslo traukia.. :) gal zinot kada kur stoti zurnalas pasirodys?

 Balandi

Žinutė parašyta: 2010-03-07 18:47:54 | Nuoroda
sanemis rašė:

 kaip čia tą atmintinę laimėti? 

 atmintinė buvo dalinama litexpo parodų mugėje.

Žinutė parašyta: 2010-03-08 16:19:40 | Nuoroda

kaip gali vertintojai zinoti? taip iseina, kad ekstrasensai yra viskas ir priklauso nuo taškų, nebent bus daug neislaikiusiu ir išlaikymo ribos taškus mažins..prie ko čia procentai? Aiškiai nurodyta islaikymo riba taškais.

Žinutė parašyta: 2010-03-09 12:13:49 | Nuoroda
Paulys rašė:

Nec.lt web'e nurodyta ne "preliminari islaikymo riba", kaip buvo anksciau, o "islaikymo riba''. Pavyzdiui - matematika 8 balai. Tad klausimas: nejaugi tai ir bus ta tikroji islaikymo riba?

Butu malonu isgirsi konkretu atsakyma - taip arba ne. "Gal" - netenkina :D

 klausk NEC

Žinutė parašyta: 2010-03-09 16:35:11 | Nuoroda

mes biol. bandomaji kovo 18d. rašom

Žinutė parašyta: 2010-03-10 12:40:30 | Nuoroda
Artas1991 rašė:
Smeterling rašė:
AušraL rašė:
Smeterling rašė:

atrodo 8 taskus..bet cia visgi nuo egzamino sunkumo priklausys

 tas 8 taškų praėjimas kažkoks nerealus, vien už testą bandomojoje užduotyje tiek yra duota. Mokytoja minėjo kad reiktų tikėtis maždaug 13-15 bent jau.

 13-15 manau čia nerialu,juk valstybini laiko ir tie kurie mokosi bendriniu lygiu, tai surinkti 15 manau yra labai daug, nes pasižiūrėkit kiek mažai užduociu B-> , jei kokia suklysti ir viskas..neišlaikyta.P.S aišku viskas priklauso ir nuo užduočių sunkumo.

 ne nuo tasku skaiciaus priklauso ar islaikiai, ar neislaikiai, nes vertintojai jau zino kieik procentu mokiniu neislaikys.

 kaip jie gali žinoti, jei dar neištaisyti darbai?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 16:18:32 | Nuoroda

kineziterapija tai ne medicina

Žinutė parašyta: 2010-03-11 20:18:20 | Nuoroda

kaip ruosiates rastingumui?

Žinutė parašyta: 2010-03-11 20:21:24 | Nuoroda
MoNiK rašė:

na, žiūrėsim, kaip seksis, dabar visos fizinės ir moralinės pastangos sutelktos į biologiją, nes daugiausiai nulemia balą :)

 ka nori studijuoti?;}

Žinutė parašyta: 2010-03-13 17:27:36 | Nuoroda
MoNiK rašė:

Kiek žiūrėjau kineziterapijos stojamasis balas labai panašus į farmacijos, net aukštesnis, tai jaučiu net neverta po farmacijos rašyti kineziterapiją.

 tai kad šiais metais nebus svarbu, kaip viska surašysi

Žinutė parašyta: 2010-03-14 15:10:18 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

O tai jūs čia visi mokotės ne tik kiek mokykloj reikia, bet ir savarankiškai kartojat? Jau?..

 pati pagalvok 2men liko

Žinutė parašyta: 2010-03-17 17:58:54 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Na  va, mokytoja ištaisė bandomąjį, susiskaičiavau taškus ir 82 suma. Visai džiaugiuosi :D 

 Saunuolis;D

Žinutė parašyta: 2010-03-20 14:27:52 | Nuoroda

Taip pasieke, labai ačiū;D

Žinutė parašyta: 2010-03-21 21:09:54 | Nuoroda
5thseason rašė:
bambukaz rašė:
5thseason rašė:

Sveiki, konkurentai.. (:
Va ir man teks paragaut istorijos egzamino duonos.. Na mes dabar einame šaltajį karą.. Ir kiekvieną savaitę rašom tai iš senovės visos, tai iš viduramžių ar naujųjų laikų.. Kažką prisimeni, pakartoji, o būna užkabini ir neliesto ko. Čia kažkas minėjo, kad nebebus Senovės kažkurios dalies, nežinau kaip jum, na bet man atrodo pražūtinga imt ir numot ranka... Vis dėlto gi viskas prasideda nuo būtent senovės ir lipa pakopom iki mūsų laikų.. Kaip namą pastatysi be pamatų? (;

 Matei naują istorijos programą? Nematei. Tada nueik ir pažiūrėk. O ten aiškiai parašyta, kad nėra tarpuupio. Viskas prasideda nuo Atėnu ir Romos.

 Oi, ta Tavo istorijos programa jau nuo metų pradžios pas mane guli ir vartyta ne kartą. Mintį pagauk apie ką šneku.

 Nesipykit,manau nieko neprarasit jei trumpai ta senove peržvelgsit

Žinutė parašyta: 2010-03-23 19:44:56 | Nuoroda
Silvooza rašė:

Na stai, pagaliau ir mano bendraminciu atsirada as taip pat bandysiu knygu desimtuka sudarinet..kiek dar tokiu bus?

 aš taip pat

Žinutė parašyta: 2010-03-23 20:17:39 | Nuoroda

Gal kas i slauga VK?

Žinutė parašyta: 2010-03-24 18:34:45 | Nuoroda
justelyte rašė:

o gal kas i viešąjį administravimą planuojat? :))

 pastebėjau, kad kiekvienais metais čia labai daug stojančių būna

Žinutė parašyta: 2010-03-25 13:11:46 | Nuoroda
witiulka rašė:

O stojama į miestą ir studijuojamas gyvenimas jame? Ar stojame į specialybę ir mokomes būti profesionalais?

 mokomes būti profesionalais bent jau aš