Vartotojo Smeterling pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-25 17:13:15 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 tai kaip sekės raštingumo įskaita? 

 net nžn, sunkiai..bijau rezultatu, nakti neužmigsiu

Žinutė parašyta: 2010-03-25 19:49:30 | Nuoroda
witiulka rašė:
Smeterling rašė:
witiulka rašė:

O stojama į miestą ir studijuojamas gyvenimas jame? Ar stojame į specialybę ir mokomes būti profesionalais?

 mokomes būti profesionalais bent jau aš

 Aš taip pat ;) bet atsiranda, kad profesiją renkasi pagal miestą :D Jai man reiktų kuo arčiau stoti tai turbūt Mažeikių profkę tektų rinktis :DDDD

 o tu iš mažeikių?

Žinutė parašyta: 2010-03-27 22:54:45 | Nuoroda

tai mes abi iš Ramučių gimnazijos;D 

Žinutė parašyta: 2010-03-31 18:23:19 | Nuoroda

kaip manot šiemt gerai išlaikys egzaminus abuturientai? kažint aukšti bus stojančiųjų balai

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:02:46 | Nuoroda
justelyte rašė:

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

 aš suprantu, kad tarkim jei viska išsprendi su B-> tai gauni valstybinio 4..mano suvokimu tarkim su matematika..

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:04:56 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 dėl to power pointo, tai irgi per daug nepasitikėkit, nes jei ten bus per daug teksto ir dar jūs nuskaitysit viską tai gausit ganėtinai žemą įvertinimą, o aš iš vis mąstau negaišt laiko tom skaidrėm, nes jų niekas nevertina, o dar ir laiko užima žvalgymasis į jas ir tam tikras komentavimas ;)

 skaidres skirtos, tik tau pačiam, na kad būtų lengviau..;)

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:15:01 | Nuoroda

Gal papasakokit, kas kaip, nes ir aš čia noriu

Žinutė parašyta: 2010-03-31 22:20:27 | Nuoroda

papasakokit, kas kaip, ar sunku mokytis ir t.t, nes ir aš čia noriu;D

Žinutė parašyta: 2010-03-31 23:17:20 | Nuoroda

tiesa, nes tai kalbejimas o ne raiškusis skaitymas. skaidrese gali naudoti citatas pvz:

Dauguma žmonių bankrutuoja, per daug investavę į gyvenimo prozą. Bankrutuoti dėl poezijos – garbinga.
O.Vaildas

Žinutė parašyta: 2010-04-01 23:21:23 | Nuoroda
infyou rašė:

apskritai,kokia reali nauda is kalbejimo abiturientui?Tik delto kad graziau atrodys atestatas?

 dėl to, kad mokėtume viešai sakyti kalbas

Žinutė parašyta: 2010-04-02 14:29:46 | Nuoroda
lokrea rašė:

as laaaabai noriu i LVA, tik beda,kad gyvenu visai kitoje Lietuvos puseje ir dar kaimo gludumoje :D Niekaip neapsisprendziu ka man rinktis vet. medicina ar amisto sauga. Gal labiau noreciau vet.medicina, bet maisto sauga truputeli lengviau mokytis.Nors manau cia kaip kam...

 atsisakytum svajones, vien del to kad ten yra sunku , o kitur lengviau mokytis?

Žinutė parašyta: 2010-04-02 14:59:13 | Nuoroda

ar kolegijoje kaip ir universitete moka socialines stipendijas?

Žinutė parašyta: 2010-04-03 22:14:20 | Nuoroda
sanemis rašė:
Smeterling rašė:
justelyte rašė:

o dar įdomiau kaip su egzaminais bus,kai jie sujungti...hemz :O

 aš suprantu, kad tarkim jei viska išsprendi su B-> tai gauni valstybinio 4..mano suvokimu tarkim su matematika..

 Manau daugiau nei keturis, jei išlaikymo riba tarkim yra 13 taškų, o  B lygio užduočių yra trečdalis, tarkim 30 taškų, tai turbūt 30 taškų iš 100, būtų jau apie 10 procentų gal :D 

 jei taip, kaip sakai..tada gerai;D

Žinutė parašyta: 2010-04-03 22:17:13 | Nuoroda
witiulka rašė:

Dėl miesto tai apsurdas grynas....renkiesi specialybę, kad mieste gyvent... ;/ žmonės, mąstot?

 pritariu, pabaigsit mokslus ir važiuosit gyvent kur tik norit;D

Žinutė parašyta: 2010-04-05 17:13:35 | Nuoroda
justelyte rašė:

o kaip manot,šiais metais bus lengviau ar sunkiau patekti į vf vietą?

 tikiuosi, kad bus lengva..nors pagalvojus šiais metais nera labai stiprūs abiturientai, aišku yra ir lb pasiruošusių, bet manau, kad nebus sunku..

Žinutė parašyta: 2010-04-05 17:47:26 | Nuoroda

10 klaseje per kalbejimą susiduriau su problema, kaip vienu metu akimis bendrauti su mokytojais, nes jei žiūrėsi pro langa, tai nelabai gerai bus. Per ta norėjimą akimis bendrauti su mokytojomis dažnai pamesdavau mintį,nes tai čia žiūri, tai ten kaip jūs darot?

Žinutė parašyta: 2010-04-06 13:19:12 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Nu biologai, kaip vyksta pasiruošimas egzaminui?:D Maderio ir wiliamso knygų puslapiai  dar nepradilo?:D

 turbūt , kad daugiau ruošiuos iš Maderio;D db tik žalia " į egzaminą be baimės" dildau;D

Žinutė parašyta: 2010-04-06 16:05:24 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
negalvojantis rašė:

As vien deltos nezinomybes ir atsisakiau 15 potemes :D Na siaip butu gan per lengva kalbeti apie esamus jau paveldus, nes akcentuojama kad nusipelne, tai cia reiktu kaip suprantu savo nuomone pareiksti, kas tau atrodo turetu priklausyti unesco globai, is dar nesamu objektu joje :)

 Na nežinau, aš kalbu, kaip man mokytoja aiškino, vis tiek gi ji vertins :D O dėl to lengvumo, tai nežinau ar tikrai ši tema tokia jau lengva..

 Ji nevertins, tik klausys;)

Žinutė parašyta: 2010-04-06 17:19:04 | Nuoroda
Piktybiška rašė:
Smeterling rašė:
Piktybiška rašė:

Nu biologai, kaip vyksta pasiruošimas egzaminui?:D Maderio ir wiliamso knygų puslapiai  dar nepradilo?:D

 turbūt , kad daugiau ruošiuos iš Maderio;D db tik žalia " į egzaminą be baimės" dildau;D

 Ta žalia knygutę, tai jaučiu kaip kokia maldaknygę reikia išmokti, o iš jos skaityti ir skaityti kaip kokius poteriukus prieš miegą.:D O dėl Maderio, tai manau, kad su juo atsargiai reikia, nes ten yra ir per daug visko, ko tikrai nebūtina žinoti, o kam tada viską grūstį į galvą.:) geriau wiliamsą permesti, nes manau, kadangi jis neseniai yra išleistas, tai gal kažkiek pagal jį orentuosis egzamine paveiksliukai ar šiaip kokie elementarūs klausymai. P.S. ir Maderis gerai, bet jį skaityti tai grynas vargas.:D

 Matai Wiliamsą skaityti gal ir gerai, bet Maderį vaizdinės priemones geresnes, gali skaityti labiau tas temas kurios tau tikrai "da lampački",jei taip stropiai prisedus prie biologijos, ta žalia knygutę galima per pora vakarų išmokti,poto vis kartoti ir bus puiku bet reikalas tas, kad dar kitiems egzaminams reikia ruoštis, ir laiko padalinus, gaunasi po visai nedaug, man gerai, aš tik 3 egzaminus laikau, bet tiem kas pasirinko 5 yra siaubas

Žinutė parašyta: 2010-04-06 17:23:13 | Nuoroda
Piktybiška rašė:

Aš irgi su matematiką nedraugauju, ypač su geometrija, nu ten man tai grynas kosmosas nei tos figuros manęs supranta, nei aš jų.:D bet vat algebra mane tempia, net 7A pirman semestre turiu.:D O šiaip laikau dėl atsarginio plano, kad nors išlaikyti, nes galiu drąsiai pasakyti, kad ne man tikėtis surinkti daug balų.:) aš negobši, su visais pasidalinsiu.:D O šiaip kaip manot egzaminas bus panašus į bandomąjį, ta prasme, kad b lygio užduotys A lygis lengvai įveikė, bet jau A lygio užduotys įveikė nedaugelis?:)

 Tai žinok jei A lygis neįveiktu B lygio užduočių būtu siaubas;D Šiaip mum mokytoja sake nieko lengvesnio nesitiketi