Vartotojo ginne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:17:58 | Nuoroda
Pixma rašė:

is kur 6 C gavot? 

 i visus skaicius staciau ir tik ta teisinga lygybe gavau

Žinutė parašyta: 2010-06-09 19:56:45 | Nuoroda

klausykit, kas nors pasidalinkit mintim :D noreciau stot i kineziterapija, bet mane prigasdino, kad Lietuvoj sita specialybe yra nuvertinta, todel blogai paruosia ir paskui sunku su darbu pabaigus, kad ten sustoja tik tie, kurie neistoja i medicina (atsiprasau is karto, manau cia mane apgavo).. tai va kas nors gal zinot, kokia padetis yra su kineziterapija dabar?? man tai atrodo, kad ji yra ant pakilimo dabar ir net ganetinai sunku istoti..

Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:24:04 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
ginne rašė:

klausykit, kas nors pasidalinkit mintim :D noreciau stot i kineziterapija, bet mane prigasdino, kad Lietuvoj sita specialybe yra nuvertinta, todel blogai paruosia ir paskui sunku su darbu pabaigus, kad ten sustoja tik tie, kurie neistoja i medicina (atsiprasau is karto, manau cia mane apgavo).. tai va kas nors gal zinot, kokia padetis yra su kineziterapija dabar?? man tai atrodo, kad ji yra ant pakilimo dabar ir net ganetinai sunku istoti..

 Tokia situacija buvo pries pora metu, dabar specialybes paklausa ziauriai isaugo... Ir darbo vietu, siaip, yra (jei moket ieskot, aisku, bet cia kaip ir visur). :)
Aisku, norint dirbti paskui uzsieny, dar reikes popieriukus sutwarkyt, kad diplomas butu pripazintas, bet padaryt ta ne taip jau ir sunku.
Del stojimu - bent ketvirtadalis kineziterapijos vu studentu butu laisvai istoje i medicina (vf) tame paciame fakultete, todel ju ir balai, ir motyvacija yra pagirtina. Siaip kiek maciau cia stoja tie, kam is tikruju gydymas judesiu yra idomus...
Nuvertinti sita specialybe negalima, nes reabilitacija siuo metu pasaulyje ir Lietuvoje yra ypac sparciai vystoma... O kas nuvertina, tai ka, tiesiog nepripazista naujoviu ir laikosi stereotipu, atseit mediku kelias ir 12 metu mokslu vilioja visus be isimties :O

 aciu :) smagu kaska teigiamo isgirst po kritikos daug :) dabar toks laikotarpis kai jau reikia stot, o dar painioja visi aplink :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-09 20:37:47 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Kol pati nesimokiau buvau irgi kritiskai nusiteikusi, db nuomone jau po truputi pradejo keistis kai supratau, jog man cia patinka :)
o tu kur, i vu nori? :)

 aha, i VU bandysiu...o tu Vu mokais??

Žinutė parašyta: 2010-06-10 19:11:52 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Jap, VU :)

 ei jei gali papasakok kaip jus ten gyvenat?? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-10 20:56:54 | Nuoroda
Cepelinas rašė:
sanemis rašė:
MyMMu rašė:

as parasiau Na2Co3+ CaO= Na2O+CaCO3, bet greiciausiai neteisingai, nes parasyta, kad reikia islyginti, o cia kaip matoma jokiu koeficientu nereikia...

 juk oksidai nereaguoja su druskomis, visai nepamąsčiau ir tą patį parašiau....

 Susinervinau, kazkokia nesamone ir dar B lygis... ir 3 taskai :(((

 parasiau Na2CO3+Ca(OH)2=Na(OH)+CaCO3

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:02:05 | Nuoroda
MyMMu rašė:

na nezinau... kodel tada ten parasyta CaO?

 nu galvojau kad jei sistemoj yra vandens (aq), tai gl CaO istirpo...

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:10:54 | Nuoroda
MyMMu rašė:

na taip, teisinkai sakai...Is pradziu irgi taip galvojau, o po to pasirode, kad tas pats gali atsitikti ir su Na2O tame Rekaustifikacijos katle ir del to gaunasi natrio Hidroksidas

 irgi gali buti :) bet kad nelabai tiketina, kad druska su oksidu reaguos..nesu girdejus...nors gal ir buna nezinau...daug naujoviu siemetiniame egzamine buvo :DD

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:21:09 | Nuoroda

 Nu matai gal ir cia reaguos :D..nezinau neskaiciavau...20 balu nuims kaip nieko jei ne daugiau...pikciausia daros kai matau kad teste issitaisiau teisingus i klaidingus...taip visada buna :D nu bus matyt :) o kiek tu??

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:31:02 | Nuoroda

 man tai labai sunkus buvo...kiek mes persprendem vos ne desimties metu egzaminus  ir sitas buvo vienas is sunkiausiu man :?

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:43:39 | Nuoroda

 mano klasiokas B lygiu laike...juokingai artrodo tos B raides..jos nerodo realybes..pavyzdziui pernykstis VBE buvo daug lengvesnis nei siuometinis...o tie klausimai kur su B raide tai tikrai neatrodo kaip B lygio..pernykasciai klausimai buvo daug lengvesni nei siuometiniai B lygio.....vienzo...

Žinutė parašyta: 2010-06-10 21:50:26 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:
sanemis rašė:

 aš dar kaip tik egzamino išvakarėse organinę kartojau, jau tiap stipriai jaučiausi, galvoju, tikrai neblogai moku, atsiverčiu egzaminą, nežinau, nežinau.... Surinkau apie 70 taškų, o gal ir dar mažiau... 

 Mano situacija panaši ir balų tik apie 70... O taip tikėtasi daugiau, daug darbo ir pastangų įdėta ir šiaip žinant, kad supranti ir moki chemiją pasidaro taip apmaudu, kad to neparodys egzamino rezultatas...

 pritariu...visus metus nuosirdziai mokiaus  o rezultato nebus...jei dar taip ir su biologija tai is vis nebzinau kur bedetis :D kam tada tiek pastangu deti jei jos nepadeda ir viskas priklauso nuo sekmes kokios uzduotys pateks...

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:02:59 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Man iš vis, net gėda, merginos šalia stovi, taip nebijo, kaip aš bijau.Man visas tas procesas, kai atneša vokus, juos perkerpa, išdalija, atrodo, kad nėr kur rankų dėti, netramdau savo baimės. Ganu užduotį, skaitau sąlygą, nesuprantu jos iš pirmo karto, skaitau dar kartą, padarau elementarias klaidas (bloga molinė masė,  nepasiverčiau į molius, neapskaičiavau vandenilių), kurias po egzamino iš kart ištaisau be jokių atsakymų lapų. 

Sakau per biologiją gal reiks kokių raminamųjų išgerti, bet kad tik nemigdytų ir atminties neblokuotų, nes nemoku susitvarkyti su baime. 

 tau ne ziniu stoka o nervai pagadina...ner teisybes pasauly...:(

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:09:27 | Nuoroda
sanemis rašė:
ginne rašė:
sanemis rašė:

 Man iš vis, net gėda, merginos šalia stovi, taip nebijo, kaip aš bijau.Man visas tas procesas, kai atneša vokus, juos perkerpa, išdalija, atrodo, kad nėr kur rankų dėti, netramdau savo baimės. Ganu užduotį, skaitau sąlygą, nesuprantu jos iš pirmo karto, skaitau dar kartą, padarau elementarias klaidas (bloga molinė masė,  nepasiverčiau į molius, neapskaičiavau vandenilių), kurias po egzamino iš kart ištaisau be jokių atsakymų lapų. 

Sakau per biologiją gal reiks kokių raminamųjų išgerti, bet kad tik nemigdytų ir atminties neblokuotų, nes nemoku susitvarkyti su baime. 

 tau ne ziniu stoka o nervai pagadina...ner teisybes pasauly...:(

 žinai, iš dalies negaliu viską nervams sumesti, buvo ko ir nemokėjau, bet buvo ir apmaudžių klaidų 

 tos apmaudzios klaidos ir padaro viska..as irgi prisidirbau tokiu kur sau noris i uzpakali ispirt.. o ka padarysi...reiskia i medicina neteks man stot :)

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:14:30 | Nuoroda
sanemis rašė:
ginne rašė:
sanemis rašė:
ginne rašė:
sanemis rašė:

 Man iš vis, net gėda, merginos šalia stovi, taip nebijo, kaip aš bijau.Man visas tas procesas, kai atneša vokus, juos perkerpa, išdalija, atrodo, kad nėr kur rankų dėti, netramdau savo baimės. Ganu užduotį, skaitau sąlygą, nesuprantu jos iš pirmo karto, skaitau dar kartą, padarau elementarias klaidas (bloga molinė masė,  nepasiverčiau į molius, neapskaičiavau vandenilių), kurias po egzamino iš kart ištaisau be jokių atsakymų lapų. 

Sakau per biologiją gal reiks kokių raminamųjų išgerti, bet kad tik nemigdytų ir atminties neblokuotų, nes nemoku susitvarkyti su baime. 

 tau ne ziniu stoka o nervai pagadina...ner teisybes pasauly...:(

 žinai, iš dalies negaliu viską nervams sumesti, buvo ko ir nemokėjau, bet buvo ir apmaudžių klaidų 

 tos apmaudzios klaidos ir padaro viska..as irgi prisidirbau tokiu kur sau noris i uzpakali ispirt.. o ka padarysi...reiskia i medicina neteks man stot :)

 Dar biologijos egzaminas prieš akis, kuris nulemia net 0,4 balo :) 

 aha..bet nemanau kad issigelbesiu :D 

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:25:24 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Kame tas bukumas,zmogau? kaip galima nuolat buti nepatenkintiems rezultatu? Kiek mokejot,tiek gavot,viskas. Kas mokejo daugiau,tie ir gales stot i medicina ir dirbti atsakinga darba,juokinga jau mums daros.

 o cia medicinos studentas raso? :) tai buk tolerantiskesnis..naturalu nervintis del savo klaidu...

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:39:15 | Nuoroda
Zuvedra rašė:

Na, is visu pazistamu,o ju nemazai turiu, tie,kurie gerai supranta (pabreziu SUPRANTA,o ne iskala),uz egza nera gavusiu netiketu rezultatu,taip kad nereikia cia pasakoti,kad ziniu neparodo tikruju. Zinoma,gali buti siokia tokia paklaida,bet esme  vis tiek tokia. Gal as cia per daug grubiai issireiskiau,kalbedama apie silpnus zmonesatsiprasau,bet taip yra.

 rezultatu ir netiketu buna - kai merginai is Lt iseina 10, o ji egzaminio neislaiko..nu cia su lt taip buna..tai va..niekada nezinosi...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 18:16:53 | Nuoroda

 faktas kad siemet niekas maksimumo balu nesurinko is chemijos .. negaliu patiketi 

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:10:42 | Nuoroda

sveiki :)  zadu antru numeriu VU medicina rasyt :) tikiuosi pavyks :) kokie balai turetu buti nelabai zinau, bet kiek esu susidariusi vaizda tai reikia virs 80-90...daug :(

Žinutė parašyta: 2010-07-09 19:19:59 | Nuoroda
migle2010 rašė:

jei norite ko nors paklausti apie medicina vu klauskit, as pati esu 2-kurse 

 noreciau paklausti ar bute ar bendrabuty gyveni mokydamasi??