Vartotojo ginne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:11:48 | Nuoroda
migle2010 rašė:

gyvenu ciurlionkes barake. 

 tai va ar eina barake mokytis?? is visu pusiu tik ir girdziu kad barake nepasimokysi  normaliai:(

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:24:35 | Nuoroda
Novilė rašė:

Na, as dar nesu apsisprendus, nes visada galvojau apie farmacija, o dabar ir apie odontologija pradejau galvoti. :D

Mano trejetukas:

  • Odontologija
  • Farmacija
  • Genetika

O KB tai 20,34. :)

 o mano balas toks pat :)

  1. VU odontologija
  2. VU medicina
  3. VU biochemija
  4. KMU odontologija
  5. KMU medicina
  6. KMU farmacija

 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:39:23 | Nuoroda

 klausykit rimtas klausimas iskilo.ten LAMABPO raso, kad jeigu toj svetainej nesilankai ilgesni laika, tai tavo informacija kaskaip panaikina ar kaip ten...vnz ar cia nusisnekejau, ar is tikruju taip yra?..gal mano prasymo nepriims jei neatnaujinsiu to prisijungimo numerio ar kaip??? 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:50:22 | Nuoroda

 yra !!! :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:17:18 | Nuoroda
Siugis rašė:

o jeigu wisur tuscia, tai reiskes niekur neistojau? :o

 mano draugei irgi taspats yra tai galvoja kad neistojo,nervuojas ...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:05:49 | Nuoroda

 yra parasyta ties ta studiju programa kur istojai "Kvietimas NL"

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:29:29 | Nuoroda
Inede rašė:

lamoje ta kvietima kaip nors reik patvirtinti?

 reik i univera puslapi nueit ir patvirtint,,bent jau taip yra VU

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:00:58 | Nuoroda

 sveiki visi, kuriems pasiseke istot i odontologija Vilniaus universitete... susipazinkim?? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:10:58 | Nuoroda

 na as irgi nieko nezinau, kaip viskas vyksta VU :) kai nuvaziuosim pasirasyt sutarties suzinosim :)

klausykit, o jus bendrabuty ar bute zadat gyvent??

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:32:37 | Nuoroda

 o tai tau gerai :) as tai zadu lygtais antradieni vaziuot...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:28:00 | Nuoroda

 labai ačiū Justinai :) 

Žinutė parašyta: 2010-08-08 17:32:04 | Nuoroda
Salvis rašė:
katisa rašė:
Ezeriz rašė:

 ir VU galėtų greičiau :)

 pritariu. kiek matau, visi jau tvirtina, tik ne VU

 Kur skubėt:)) VU šiek tiek kitaip procesas vyksta, todėl užtrunka ilgiau.

 kaip kitaip vyksta?? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-11 21:38:00 | Nuoroda

 pagaliau VU!!!!! :D

Žinutė parašyta: 2010-08-12 08:59:49 | Nuoroda

 nesuprantu ar čia man vienai taip, ar ir dar kam nors po 6 patvirtinimo laiškus LSP atsiuntė??? :D

Žinutė parašyta: 2010-08-12 09:36:23 | Nuoroda

 kai tylėjo tai tylėjo kokias dvi savaites, o kai paskui atsiuntė tai su kaupu :D

Žinutė parašyta: 2010-08-16 13:51:29 | Nuoroda

 joa, bukit geri pasakykit, kur galima pasiziuret kas gavo bendrabucius ... niekur nerandu..

Žinutė parašyta: 2011-01-04 18:56:56 | Nuoroda
QuArtZ rašė:

Sveiki,

gal kas nors ras laiko ir padės man galų gale apsispręsti. Dar mokausi, tačiau jau gal antri metai plėšausi, kad galop apsispręsčiau kur stoti, VU ar KMU. Ir nors nusišauk, niekaip nepavyksta galų gale padėti tašką ties šiuo klausimu. Taigi , visų visų , netik studijuojančių, bet ir ketinančių stoti į VU.Gal galit padėti ir tie ,kurie studijuoja, papasakokit maždaug apie jūsų dienotvarkes, mokymosi krūvius, atsiskaitymus ir pan. Ar lieka jums laisvo laiko, jei lieka, tai kiek.?Papasakokit , kad bent jau bendrą vaizdą susidaryčiau apie studijas VU.

O tie kurie dar tik ketina studijuoti. Tai pasakykit savo nuomonę , kur geriau ir kodėl.

Būsiu begalo dėkinga, kas žino, gal jūs nutrauksite mano begalines kančias , bandant atsakyti į šį klausimą :)

 Na aš esu VU MF pirmakursė, dar nedaug ragavusi visko, bet jau šiek tiek pamačiau ką reiškia čia studijuot, tai gal galiu pagelbėt... :)

Šiaip visų pirma skirtumas tarp VU ir LSMU tai, kad VU mokaisi kelis dalykus iš karto, o KMU kiek žinau yra periodai, kai mokosi tik kažkokį vieną pagrindinį dalyką... nesimokiau KMU, nežinau, kas geriau, bet man asmeniškai patinka VU sistema, nes ne taip atsibosta vieną dalyką kalt ir kalt (pakali anatomiją - persėdi prie histologijos :) ) bet šitas turi ir minusą - semestro gale laukia nelengva sesija, bet semestro vidury egzaminų nėra...

Girdėjau, kad VU yra tolerantiškesnė atmosfera (čia vėl negaliu vienpusiškai teigti, nesimokiau KMU, bet sesuo mokėsi, tai visokių nekokių istorijų prisiklausiau)...

Va VU bėda su lavonine medžiaga, yra senukai tokie, tikrai nebetinkami nei smalsumui patenkinti, nei mokslui :) 

Toliau užimtumas... visi žino, kad pirmieji, antrieji metai MF (aš šiaip odontologiją mokaus) yra nelengvi... asmeniškai aš šį pusmetį laisvalaikio beveik neturėjau (o jei ir pasidarydavau laisvą vakarą, tai su graužančia sąžine :D), šiaip nuo žmogaus priklauso, kaip pakelsi tuos krūvius - ar mokysies sistemingai ir tada nereiks per naktis nemiegoti, ar pasidarysi daugiau laisvo laiko, bet prieš kolius vargsi... bet kai pagalvoji, jei labai nori kažką pasiekti - tai ką reiškia keli nelengvi metai? :) 

Tai va, papasakojau šiek tiek (bet tik iš VU gyvenimo, kas dedasi KMU - nelabai žinau :)

jei dar kas domina klausk ;)

Žinutė parašyta: 2011-01-05 20:41:54 | Nuoroda
BadLuck rašė:

Sveiki, prikelsiu temą. Turiu porą klausimėlių studijuojantiems VU odontologiją.  Kiek žinau, studijuojant dauguma priemonių reikia pirkti iš savo lėšų. Visi sako daug reiks paklot, o kokios maždaug tos kainos?  Juk kas vienam normali kaina, kitam atrodo gan didelė. Aišku,  nuosavą įrangą kažkada turėsiu nusipirkti,  bet kiek maždaug  atsieis studijų metu? Man tas gana aktualu stojant būtų. Dėkui už atsakymą. ;)

 Labas :) aš tik pirmakursė, tai tikslios sumos nežinau, bet tai bus labai daug (manau jau čia ir turtuolis, ir paprastas žmogelis sutiktų :) ), nes odontologinės priemonės ir medžiagos labai brangios.. manau turėtum parašyti į kitą forumą - kur yra "Studentams" ar panašiai, nes čia kur yra "Būsimiems studentams" tai tikriausiai retokai užsuka vyresni studentai, kurie jau patys pirko viską...