Vartotojo Sandruti pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:49:09 | Nuoroda

Sėkmės ryt visiems

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:50:52 | Nuoroda

O jei gauni darbą pagal specialybę? Ką dirba ergoterapeutai?

Žinutė parašyta: 2010-06-13 20:54:57 | Nuoroda

Nežinau. Labai norėčiau išbandyti savo jėgas šioje srityje, bet niekaip nespėsiu programos paruošti. Matai, prisiėmiau egzaminų daug (5) tai dabar nieko nespėju. Paskutinis egzaminas birželio 16-tą, o 17-tą jau reikia Vilniuj būti, konsultacijoj..... Tai... Programos praktiškai nieko neturiu ir nėra, kada ruošti, tad... Kogero nuplauks šitos mano iliuzijos.... ;) O tu galvoji apie kino ar teatro vaidybą? (Aš apie kiną mąsčiau)

Žinutė parašyta: 2010-06-15 12:39:46 | Nuoroda

Tai aš ir nežinau, eiti-neiti.... Man dar atstumas nemažas, tai išvis.... O dabar dar ir ruošimuisi nėra laiko... Ryt egzaminas biologijos......... Ech... Nežinau, kaip bus.... Visai nepasiruošus eiti net neapsimoka. O dėl tų atrankų, tai kiek aš supratau pirmas turas bus bendrai ir į teatrą ir į kiną stojantiems.... Bet kad reikalavimai kiek kiti...... Tai irgi įdomiai....

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:53:55 | Nuoroda

Man tas "VU yra VU" labai dviprasmiškai skamba. Viena vertus- stiprus, užsitarnavęs gerą reputaciją, kitavertus- pastovus, neieškantis naujovių, vadinasi, netobulėjantis, stovintis vietoje.....

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:56:24 | Nuoroda

Ei, chebra, () o kas jei per daug žodžių rašiniuose? Lietuvių tai nemažina, o anglų kaip? Girdėjau, kad mažina.... O kas kiek žodžių, po kiek taškų muša?...

Žinutė parašyta: 2010-06-16 15:14:34 | Nuoroda
NONcom rašė:
Sandrius rašė:

Ei, chebra, () o kas jei per daug žodžių rašiniuose? Lietuvių tai nemažina, o anglų kaip? Girdėjau, kad mažina.... O kas kiek žodžių, po kiek taškų muša?...

 Sužinojau, kad nemažins, gali būt ramus :)

 As tai viena prirasiau 249, o apacioj parasiau 211, kita 136, o parasiau 109.... Tikiuosi, neskaiciuos zodziu :D

Žinutė parašyta: 2010-06-16 16:53:20 | Nuoroda

Aš parašiau, kad artų horizontaliai kalnui, nuimdami derlių paliktų nereikalingas augalų šaknis, kuo trumpesnį laiką paliktų neapsėtas dirvas

Žinutė parašyta: 2010-06-17 09:56:31 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
monaFox rašė:

as ir pati daug kur susimoviau. beje 7.3 klausime akcentuota miesto apylinke.Manau kad kaip tik padides ta ivairove, mieste daug namu ir panasiai, kertami medziai, mazai kas is laukiniu gyvunu ar kitu gyviu  gyvena, o dirbamos zemes galbut kaip tik padidintu. Na nezinau, uzkibau uz to miesto ir galbut susimoviau : D beje 6.1 tinka turi stubura? nors velgi kalmarai stuburo neturi  bet gyvunai. taigi vel susimoviau ant tūpo klausimo. kazkur skaiciau komentaruose kad daugialastis, bet ir  augalai daugialasciai o zuvis gyvunu karalystes, ar blogai mastau? ;/ nors cia ne karalysciu skirtumu praso.. aj nebezinau 

kuo toliau tuo linxmiau darosi ; D

as jau mama paruosiau minciai kad niekur neistosiu :D 

 tikrai atsakymas kad nepadides ivairove. is kur tau atsiras nauju ten gyvuniuku? juk zeme bus ariama ir t.t.  zodziu kas zmones nesusidure zu zeme ir panasiai  tikriausiai nelabai isivaizduojat :)

 O aš parašiau maždaug, kad sumažės laukinių gyvūnų populiacijų įvairovė ir padidės naminių gyvūnų populiacijų įvairovė. Ten gi buvo karvų pripiešta šalia upelio.....

Žinutė parašyta: 2010-06-17 10:09:52 | Nuoroda
NONcom rašė:
jacikaas rašė:
nogood rašė:
witiulka rašė:

Aš šiek tiek pasimečiau... gal jūs galite atsakyti :) nec.lt rašė, kad lietuvių kalbos rezultatus sužinosime liepos 1 d. tačiau mokytoja sakė, kad jie darbus taisyti baigia 16d. ir geriausiu atveju rezultatus sužinosime iki Joninių. Tai kaip čia ištikrųjų? Kada tie rezultatai?

 as irgi girdejau tokias kalbas... :)

 Teksto suvokimus tikriausiai baigė taisyt, bet tikrai ne visą egzaminą, negalėjo taip greitai :)

 Turbūt nelabai įsivaizduojat, kaip vyksta taisymas :) Tai galiu papasakoti, jei kam įdomu :D kažkokia mokytojų - vertintojų grupė gauna atitinkamą kiekį darbų vertinimui. Jie įvertina tuos darbus ir taip atlieka pirmą vertinimą. Tada reikia atlikti antrą vertinimą. Tie vienos grupės mokytojų įvertinti darbai vežami visai kitai grupei mokytojų, ir atvirkščiai. Žodžiu darbus sukeičia. Tada mokytojai įvertina tuos kitus darbus, visiškai nežinodami pirmų mokytojų vertinimo. Tada surenkami visi darbai ir vežami į NEC. Ten jie vėl peržiūrimi ir jei yra nesutapimų tarp vertinimų, jie ten išaiškinami literatūros ekspertų ir nusprendžiama, kaip vertinti. Tai va, jau žinau, kad pirmas vertinimas įvykdytas. :)

 O toks klausimas iškilo.... Kaip antrieji vertintojai gali nežinoti pirmųjų vertintojų įvertinimų, jei viskas taisoma, rašoma paraštėj darbo? Gi ne bereikalo palikta vietos 3 ar 4 vertintojams....?

Žinutė parašyta: 2010-06-17 10:14:50 | Nuoroda
Amely rašė:
Sandrius rašė:

Man tas "VU yra VU" labai dviprasmiškai skamba. Viena vertus- stiprus, užsitarnavęs gerą reputaciją, kitavertus- pastovus, neieškantis naujovių, vadinasi, netobulėjantis, stovintis vietoje.....

 O labai daug žinai? ;) Negalima sakyti, kad stovi vietoje. Atsiranda naujos paskaitos, sudarinėjamos studijų programos remiantis studentų nuomone, po kiekvieno semestro atliekamos apklausos studijų kokybės gerinimui. Žinoma, yra dalykų, kurie nesikeičia n metų, bet ir jie keisis kai ateis kai kam pensija ;]

Be to psichologijos mokslas Vu yra stipriausias. Tas pasakymas, kad MRU nekiša nereikalingų dalykų yra kiek keistokas. Kiek mokausi, tiek atrodo viskas daugiau ar mažiau reikalinga, nes ypač psichologas turi turėti platų akiratį. Pastudijavę psichologiją daugiau turėtumėt suprasti, kad ir pats mokslas yra siaubingai platus, turi daug ir labai daug šakų, o kad pasirinktum sau tinkamą sritį vis tiek turi pačiupinėti ne tik paviršių, kaip, kiek pastebėjau, daroma kai kuriuose kituose universitetuose.

Čia daugiau priklauso nuo to, ko pats nori iš studijų. :)

 Nieko beveik nežinau. Tik pasakiau, kaip nuskambėjo pasakymas... Bet, beabejo, norėčiau ir daugiau sužinot apie abu universitus. Ir iš abejų pusių. O dabar stumia vieni ant kitų? Kam/ Geriau apibūdintumėt savo universitetus objektyviai. Manau abu turi ir pliusiukų ir minusiukų.....

Žinutė parašyta: 2010-06-17 10:17:19 | Nuoroda
Sviatosa rašė:

Smulkiosios motorikos atkurimas ir lavinimas (pirstus), kognytiviniu funkciju lavinimas, profesine reabilitacija...
 

vienu zodziu, duodu pwz is to, ka pati maciau : atveza ergoterapeutas sau pora pacientu, pasodina uz apvalaus stalo, ir duoda daryt arba darbelius (pvz. dekupazas, piesimas ir pan) ar duoda kokiu loginiu uzduociu. Siaip darbas lengvas, tik kurybingumo reikalauja ir kantrybes.

 O kineziterapija kuo skiriasi? Ten masažiukai daugiau, ne?....

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:30:37 | Nuoroda

www.filmai.in/uzeik-131012.html
 Užeikit čia. ;) Daug gerų filmų

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:40:54 | Nuoroda

Apie kokius tu cia ivykius? ;D Stojamieji tik ryt, jei ka, prasideda. Ir as, deja, nusprendziau nedalyvauti.............

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:44:15 | Nuoroda
Dominyyka rašė:

www.filmai.in/uzeik-62224.html Paspauskit, jei nesunku. : ) Ačiū!

 O gal cia- www.filmai.in/uzeik-131012.html ? ;Dp

Žinutė parašyta: 2010-06-17 23:47:47 | Nuoroda
strelyte rašė:

na va, siandien kalbejau su savo lietuviu k. mokytoja (ji taise suvokimus). pirmiausia paklause, ar man neatrodo, kad sis egzaminas buvo zlugdantis... sake, visos vertintojos taip sneka. aseit tekstas geras, bet klausimai nelabai tinkami, o ir interpretacijai parinkti perliukai...

tai va. vidutinis  surinktu tasku skaicius is teksto suvokimo - 12-14. Mokytoja skundesi, kad durnai (ji taip ir sake! :D ) cia tas visas egzas, tipo jos gavo dar viena, nauja vertinimo instrukcija ir pan. sake nesamones. bet galiausiai pasake labai teisingai: "svarbiausia suvokti, kad nuo sito egzamino TU nepasikeisi. jis atejo, praejo ir tiek. gal dabar tik taip atrodo, kad cia svarbu, bet is tiesu, tai nieko nereiskia."

laikom fronta! megaujames vasra! :)

 Ne ne... Ka tas egzaminas gali reiksti?.... TIK neistosi, kur norejai.... Turesi mokytis neidomia specialybe, o po to dirbti nemegiama darba... Ka cia dirbti? stumti valandas ir laukti kol baigsis darbo laikas... IKI PENSIJINIO AMZIAUS... Tai va... Nenusiminkit. Juk tas egzas nk nereiskia.... ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:55:47 | Nuoroda

Ko čia putojat? Rado, matai, ant ko išsilieti :D Tai vadinama IRONIJA+ HiPERBOLĖ  Nesakau, kad egzaminai svarbiausias dalykas gyvenime, bet nereikia sakyti, kad jie visiškai nieko nereiškia. Vienaip ar kitaip, jie nulemia pakankamai nemažai žmogaus gyvenime. Ypač žmogaus, žinančio , ko nori ir to siekiančio ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-20 17:19:19 | Nuoroda
čiungačianga rašė:
Sandruti rašė:

Ko čia putojat? Rado, matai, ant ko išsilieti :D Tai vadinama IRONIJA+ HiPERBOLĖ  Nesakau, kad egzaminai svarbiausias dalykas gyvenime, bet nereikia sakyti, kad jie visiškai nieko nereiškia. Vienaip ar kitaip, jie nulemia pakankamai nemažai žmogaus gyvenime. Ypač žmogaus, žinančio , ko nori ir to siekiančio ;)

 matyt nežinai kas yra ironija, nes tavo kalboj tai tiesiog isterija ir verkšlenimas. ir egzaminai nulemia labai mažą dalį žmogaus gyvenimo, gal kadanors tai suprasi. esi begalo paveikta šiolaikinio sėkmingo žmogaus įvaizdžio, kurį formuoja media, daug tokių žmonių. kažkaip keista, kai žmogus save realizuoja tik kažkokiuose rezultatuose, skaičiukuose, kurie nieko nepasako apie tavo realius sugebėjimus, charakterį, įgimtus ir išsiugdytus bruožus.

Tu manęs nepažįsti, todėl nekalbėk apie tai, kokia aš esu....  O egzaminai nulemia tikrai nemažai. Sutinku su žmogum, kuris kalbėjo apie Bill Gates. Taip, galima pasiekti DAUG KĄ ir be diplomo. Deja, ne viską. Kartoju- egzaminai nėra svarbiausi ir jų rezultatai ne visada atitinka žmogaus išsilaviminimą, žinias. Deja, kad ir kaip tai būtų nesąžininga, stojant į universitetus (ar kolegijas) būtent jie sudaro stojamąjį balą ir nulemia tolesnį žmogaus gyvenimą. Manau, ginčytis dėl egzaminų svarbos net neverta, nes tai- akivaizdu. Yra žmonių, kuriems tai nieko nereiškia (dažniausiai, tokie žmonės juos laiko vadinamose "profkėse") ir yra žmonių, kuriems rezultatai padeda siekti svajonės arba užkerta kelią į ją (bent vieniems metams ). Pavyzdžiui, aš tai nelabai norėčiau lankytis pas mediką be diplomo....

Žinutė parašyta: 2010-06-20 17:27:13 | Nuoroda
Sviatosa rašė:
Sandruti rašė:
Sviatosa rašė:

Smulkiosios motorikos atkurimas ir lavinimas (pirstus), kognytiviniu funkciju lavinimas, profesine reabilitacija...
 

vienu zodziu, duodu pwz is to, ka pati maciau : atveza ergoterapeutas sau pora pacientu, pasodina uz apvalaus stalo, ir duoda daryt arba darbelius (pvz. dekupazas, piesimas ir pan) ar duoda kokiu loginiu uzduociu. Siaip darbas lengvas, tik kurybingumo reikalauja ir kantrybes.

 O kineziterapija kuo skiriasi? Ten masažiukai daugiau, ne?....

 Oj ne, siaip stipriai lb skiriasi. Kineziukai padeda zmogui atstatyti judesi (lavina raumenis ir panasiai) ivairiu pratimu pagalba (na, kartais ir masazo), o ergiukai dirba su rankomis - kai yra atstatomas judesys, moko zmogu tuo gebejimu naudotis. Pvz, kaip patogiau uzsisegt sagas, jei negali sulenkti poros pirstu. Taip pat duoda kokiu pratimu ranku (ypac pirstu) motorikai lavinti. 

 Man regis, aš kažką ne taip supratau. Ergoterapeutai lavina tik žmogaus rankų judesius?...

Žinutė parašyta: 2010-06-20 17:31:56 | Nuoroda
NONcom rašė:
Lialius' rašė:

As vistiek nesuprantu tu praeinamuju... gerai kai buvo egzai is 130 ar kiek ten tasku, tai ir buvo praeinamieji 12t ir pns.   Bet jei dbr 100tasku = 100% ,  tai kokie cia praeinamieji gali but? iseina kad kiek surinkai tasku tiek procentu gausi, jei kazkas surinko 100tasku. O jei maximumas 97taskai, tai 97 taskai = 100% , o visa kita x%   ..............

 Ne. Viskas priklauso nuo to, kokį balą gaus daugiausiai abiturientų. Ten bus 50 proc. Žodžiu, čia statistiniai skaičiavimai. Ne taip paprastai, kaip įsivaizduoji :]

Tu čia tikrai žinai, ar taip manai?