Vartotojo Sandruti pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:18:42 | Nuoroda

Tvirtybės ryt visiems ir gerų naujienų

Žinutė parašyta: 2010-06-30 23:37:27 | Nuoroda

Gabriele, Imagination, paskaičius forumą kyla mintis, kad būtumėt beveik idealios kambariokės ;)

Aš tai galvoju iš pradžių bendrabuty pagyventi (jei gausiu), pažiūrėti per savo prizmę, kokios ten sąlygos, kaip kas, o po to jau žiūrėti: jei nepatiks- kraustytis į kokį butuką su drauge ar draugu, jei patiks- pasilikti. Manau, labai daug priklauso nuo žmonių, su kuriais patenki į tą patį kambarį. Jaučiu, kad su savo charakteriu ilgai ten neištempsiu... Bet tikrai nenorėčiau gyventi pas kažkokius "šeimininkus". Na, jei tai vidutinio amžiaus žmonės, dar nieko nesakau, bet jei senukai............. Gal tik mano pažįstamiems žmonėms taip "nekaip" pasitaikė šeimininkai, bet pati kažko nebenoriu nė bandyti.....

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:12:38 | Nuoroda
tralain rašė:

kaip as bijau..jau zinau,ryt apipuls visi skambuciais.gimines ir pazystami..o jei prastas rezultatas nezinau kur desiuos.. nors isties man nerupi ka kiti galvos.. bet del saves... kaip bijau

 Aha, iš tikro, baisi bus ta dalis, kai visi pradės klausinėti "Na kaip? Kiek?"... Kažkaip... Keista, bet labiau jaudinuos ne dėl to, kiek gausiu, o kad nuvilsiu mamą........... Žinau, kvaila, bet ji deda daug vilčių į mane ir,kažkaip... Oi, net nežinau, kaip bus......

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:20:11 | Nuoroda

Tai, kad visokių nesamonių būna. Laiko limitą uždeda (kada gali išeiti, pareit), neleidžia muzikos įsijungti, kambarį šniukštinėja, kai namie nebūni (parėjusi rasdavo daiktus ne taip, kaip palikdavo), būna, kad pasitaiko "nuotaikos žmonės"- kai gera nuotaika- nerealu viskas, bet kai prasta... Už orą aprėkia, apkaltina kokiom nesamonėm ir pan. Arba dar toks atvejis buvo, kad teta gyveno pas tokią bobutę, kuri nesiplaudavo indų..... Išlaižydavo lėkštę ir viskas.............. dabar tai man atrodo na tai kas, nusivežk savo indus ir viskas, tegul laižo ji tas savo lėkštes, bet tada kažkas ten jei buvo, kad tokio pasirinkimo neturėjo... nebepamenu jau...................

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:24:52 | Nuoroda

Kas dėl informatikos, tai nesistebiu. Pas mus mokykloj tokią kvailą sistemą padarė: mūsų karta negalėjo turėti informatikos pamokos normalios. Jokių A ar B lygių. Tik kaip pasirenkamą dalyką (t.y. viena savaitinė pamoka)... Jei ir kitose mokyklose panašiai, tai nėra ko stebėtis, kad daug neišlaikiusiu.... Kita vertus-, kiek žinau, šiais metais iš visų dalykų turėtų apie 9proc. neišlaikiusių būti, bet TAI NĖRA TIKSLI INFORMACIJA.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:35:23 | Nuoroda
Justina.s. rašė:
oniponi rašė:

 Aš turbūt dar palauksiu stojimų rezultatų, bo nežinau, kur draugų ieškot: Vilniuj ar Kaune. (( : Nors jei kas nors į (VU/VDU) psichologiją taikotės, nesislapstykit, pasigirkit -- galėsim kartu padūsaut.

 as planuoju.:) bet ir mru neatmetu.:)

 Va va, ir aš panašiai. Bet, tiesą pasakius, pastaruoju metu pradėjau labai blaškytis, nebežinau, ar išvis noriu psichologijos (apie kurią galvoju jau, turbūt, nuo 9 klasės)........... P.S. sorry, jei ne į temą

Žinutė parašyta: 2010-07-01 00:45:54 | Nuoroda

Nežinau... Aš tai iš tikrųjų net negalvoju apie rezultatus. Būna, paklausia: "Nu nu, kiek tikies gauti iš to ar ano?" o aš... Nu ką aš žinau, girdi, kiek gausiu?? Toks lietuvių įvertinimas tai išvis... graudžiai juokinga- daugiau priklauso ne nuo manęs, o nuo vertintojo. Tai ką čia ir prognozuosi. Be to, daug kas priklauso, nuo kitų mokinių... Nežinau... Įdomi man ta vertinimo sistema................ Va, jau šiand sužinosiu kiek gavau iš lt. Net nežinau, kiek tikėtis.... Kur turėtų būti riba  "gera-blogai"......

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:00:21 | Nuoroda

O apie kokį universitetą galvojate?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:03:00 | Nuoroda

As tai is tikro dar galeciau koki menesiuka tu rezultatu palaukti... nesupykciau xDDD dar norisi pasidziaugti vasara. Kazkodel, atrodo, kad ,kai suzinosiu rezultatus, baigsis atostogos- prasides rupesciai su stojimais, gyvenamaja vieta, etc....

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:14:01 | Nuoroda

Gal galima plačiau apie VDU, MRU ir VU skirtumus (psichologijos srityje)?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:16:41 | Nuoroda

Tai kinezi- idomiau?... ten viso kuno?....

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:25:23 | Nuoroda

Sviatosa, ačiū už konsultacijas

Žinutė parašyta: 2010-07-01 01:32:40 | Nuoroda

O tai kokį universitetą patartumėte ir kodėl?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:45:32 | Nuoroda

Hmm... Man turėtų lt mokytoja parašyti, kai bus rezultatai jau......

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:46:41 | Nuoroda
WhoAmI rašė:
Deivizs rašė:

Tik refreshinu sita psl bet jokiu naujienu :D

 Same as siaip bijau. Nueisiu pas pavaduotoja ir pasakys kokie 10 ar 30% o man reik >50

 Aš jau galvoju, kažin kur apeliaciją reiks rašyti xDD

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:51:03 | Nuoroda

Kažkaip kvailai, kad nera tiksliai pasakyta, kada tie rezultatai bus jau............. Lauk dabar, kaip kokia durnele... Man, pvz, dar iki mokyklos yra apie 20 min kelio automobiliu vaziuojant.............. Tai visi zinos jau, o as tik pakeliui busiu...................

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:53:42 | Nuoroda
Deivizs rašė:
Sandruti rašė:

Kažkaip kvailai, kad nera tiksliai pasakyta, kada tie rezultatai bus jau............. Lauk dabar, kaip kokia durnele... Man, pvz, dar iki mokyklos yra apie 20 min kelio automobiliu vaziuojant.............. Tai visi zinos jau, o as tik pakeliui busiu...................

 skambink, o ne važiuok :)

 Tai kad kažin ar sakys kas paskambinus. Buvo aiškiai visiems pasakyta: "rezultatus sužinosit tik atėję į raštinę"...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:55:24 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Liepos 7d. arba verksim čia arba perlaikinėsim egzą :D

 O kada apeliacijų rezultatai pareina?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:56:15 | Nuoroda
Vetute :) rašė:

 jau yra rezultatai

 Iš kur žinai?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:58:05 | Nuoroda
Gabrielle* rašė:
Sandruti rašė:
Vetute :) rašė:

 jau yra rezultatai

 Iš kur žinai?

 

 prajuokinot. aišku yra seniausiai :DD tik mums nesako ;DD vat kame esmė

 :DDDDDDDDD