Vartotojo Anele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-06 15:05:16 | Nuoroda
RikArdO rašė:

Kolkas guodžia tik vienas dalykas, kad dauguma žmonių parašė blogai egzaminą, buvo sunku... Todėl belieka tikėtis, kad nebus lb griežtas vertinimas ir galbūt išlaikymo kartelė bus pažeminta, to pasekoje ir balai geresni gal bus  :/

 oh...aš iš visos dūšios to tikiuos,bet žinau ne vieną tokį žmogų,kuris sakė:oi,kokia katastrofa tas egzas,blogai parašiau...negausiu 100. Tik virš *90,,..:( " vat labai slidu,kaip kievienas tą BLOGAI supranta...aš būčiau labai patenkinta su 50. nors eidama tikėjaus pareit su 80...ką padarysi. Laikykimės.

Žinutė parašyta: 2010-06-07 14:09:40 | Nuoroda

Mano klasėje net 7 į mediciną...Aš pati į psichologiją taikau,bet istoriją lauikiau kaip "arkliuką",jei po matkės norėsis kartis...Gal tada griebsiu kokią filologiją ir ispanų ..

Žinutė parašyta: 2010-06-07 16:41:51 | Nuoroda

taip,juk medicinos,nežmoniškai aukšta kartelė...Na,aišku,kai kam pasiseks,kiti nusivils,arba stos farmacijon,slaigon,ekologijon,biologijon...Kaip sakoma...Svarbu labai labai daug norėt ir labai labai svajot. tada bent pusę pasieksi:)

Žinutė parašyta: 2010-06-07 16:43:28 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

pagalvojimui ----> www.youtube.com/watch?v=wpf0CrzSQnU&feature=related

 net grauduliukas širdį suspaudė :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-07 16:50:22 | Nuoroda

visa gyvenima svajojau apie psichologiją VU...jei matkė pakiš koją,stosiu į filologiją VU ..Lietuvių ir ispanų.

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:53:34 | Nuoroda

egzaminas nebuvo sunkus,todel ir nelabai gerai is dalies..nes bus labai auksta kartele,del kiekvieno baliuko bus pjaunamasi. Et. Gal kas netingetu pakomentuoti ta uzdavini kur buvo su garazu apie atminti praradusi darbuotoja???Kur masinas pamirso kur statyt?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 12:57:03 | Nuoroda
Ingridele rašė:

 Nesunkus egzaminas buvo, tureciau virs 95 gauti isejau net valanda anksciau viska isprendziau kiek buvau pas mokytoja, lyg viskkas gerai, manau kokie 100 turetu praeiti

 Eik kakučio ,Ingridėle:)******

Žinutė parašyta: 2010-06-08 22:11:55 | Nuoroda
MariusLXIX rašė:

 kiek procentu galima tiketis su 50 tasku? ar itiketina 80?

 žmogeliuk...viskas priklausys nuo to,kaip kiti parašė..yra keli variantai.Juk egzaminas nebuvo sunkus,tai gali būt aukšta kartelė..Kitas variantas yra toks,kad gali "gelbėt" žmogiukai iš B lygio,kurie parašė prastai,nes pz žinau ne vieną ,kuris su B lygio 4 -ertu metiniu ėjo...Na čia,lauksim...aš ir maždaug 48-51 surinkau (tikiuos nemažiau),norėčiau bent 70proc.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 09:13:35 | Nuoroda

susiskaičiavau 80-85 taškus...Galima tikėtis virš 70?

Žinutė parašyta: 2010-06-09 10:17:41 | Nuoroda

oi..aš ir virš 90 džiaugčiaus...Nes čia preliminariai apsiskaičiavau..ir visgi viskas nuo kitų išlaikiusiųjų priklausys.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 10:18:35 | Nuoroda
Anele rašė:

oi..aš ir virš 90 džiaugčiaus...Nes čia preliminariai apsiskaičiavau..ir visgi viskas nuo kitų išlaikiusiųjų priklausys.

 oi..virš 70.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 10:48:17 | Nuoroda

oi,živiliuk...neaišku ar tiek surinkau tų taškų,čia geriausiu atveju...Gakli būti daug mažiau. teste padariau 6 klaidas,paskui tas blokas apie suvienijimus ir grybų grybas...čia su mintim kad kitka gerai, bet esme,kad neatsimenu,ką ten ir kaip parašiau. Taip kad čia tik svajonė. Ir ššiaip,neturėtume mes čia dar spręsti iš anksto nieko..tik kad va trydaliojam,pvz mano toks būdas,kad dabar nemiegu ,mąstau visokius variantus, nors juk jau visko negalima pakeist. Viskas bus gerai..Vienaip ar kitaip. Life goes on.:)))

Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:11:02 | Nuoroda

žinau ne vieną ,kuris tikisi bent 95:) uh. Na čia viskas bus labai įdomu. Juk gali atrodyt vienaip...o yra kitaip. Et.:) o nuotaikėlės...jau truputuką nurimau,susitaikiau,jog gali visko tikėtis..ir niekas niekuo nesibaigia.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:24:38 | Nuoroda

išlaikysi,mergyt...aš pati,va pasiskaičiuoju..oi,al 70taškų,gal 80..o juk gal 60? gal aš ten pievų prirašiau...visad būna rezultatai--nustebina..arba gerąja prasme arba blogąja. Viskas bus gera. aš va po matematikos, kuri man svarbiausia, vakar akis nuverkiau...šiandien pabudau ir mąstau kitaip.Mes dirbome...visad dirbome. Na būtų neteisinga,jei niekas nepasiseks.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:38:24 | Nuoroda

neklysti..buvo pakankamai lengvas. Todėl,kadangi susimaliau ant kvailų vietų,nesitikiu nė 70.o Manau kad bus neblogai visi parašę.:((((

Žinutė parašyta: 2010-06-09 14:13:32 | Nuoroda
Ledutte rašė:

Na šiemet pabuvo bandomaisiais triušiai.

Aš asmeniškai visiškai nesuprantu, kur nuves tokie egzai..

Tarkim ir matkės, nu rmt nebuvo žiaurus, viską išskyrus paskutinį išsprendžiau, na dar klaidų teste bus pora ir vienam uždavinį 2 taškų vertam.

Ir daug kam buvo lengvas, tai kas čia bus per konkurencija šiemet? 

Istorija irgi tokia kaip dabar pagalvoji, buvo  tikrai lengva, bet tuo momentu protas užsiblokavęs buvo..

 tikra tiesa.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 21:04:00 | Nuoroda

net nezinau kur registruotis...

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:15:04 | Nuoroda

išvis man tai pats slidžiausias egzaminas...vieną kartą pasiseka man klausymais,skaitymai normaliai,kitą kartą visai pro šalį....kas žino kakip bus dabar...net nežinau, ką bepasiruošt...reiks vakare kokį filmą paveizėt,kad ausis priprastų,,...net nežinau. dar baisu dėl laiko trūkumo.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 21:11:10 | Nuoroda

o jei esi nevykes ir neatsakai i tema....tai 0 uz rasini gauani ar tik uz kazka nuima dali balu?nes pvz as parasiau rasini ne apie konkrecia profesija,o bendrai...kaip pasirinkt ir pagal ka. :(((Man jau...."p..ui.."rezimas.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 21:27:57 | Nuoroda

ugu,mieli žmogiukai....keista suvokti,kad va,jau baigės man egzaminai...12m ariau nuoširdžiai,bet esu savimi nusivylus,nes šiaip esu gan glušas žmogas. Bet juk gyvenime nepražūsim. Egzaminas buvo nesunkus,bet aš primaliau tiek ten visokio brudo,kad jei gausiu 70,tai nežinau...būsiu labai laiminga.