Vartotojo Anele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 17:40:04 | Nuoroda
Alanas rašė:
swlabr rašė:
basikom rašė:

jau dabar kinkos dreba :S

 naktis bus labai smagi :D

 :DDD

 o ryt sustos laikas...:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:10:58 | Nuoroda
melanie rašė:

tai jei bandomajame praeinamasis buvo 13tasku, tai ir cia panasiai ar kaip? pvz is testo galima surinkti apie 15tasku ir jau islaikyta?;ooo

 manau kad tep

Žinutė parašyta: 2010-07-07 12:37:16 | Nuoroda
PaulinaV rašė:

Smagi savijauta! Rodos tuoj išvemsiu kokį kačiuką :)))))))

 šuniuką vežiau į veterinarinę...o ten vos pačiai neprireikė pagalbos...:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-07 12:47:50 | Nuoroda
JustinB rašė:

nu ka...tapu tapu i mokykla :D ir bus rami galva :)

 a ne per daug ankstyvas, žmogeliuk???:)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 15:52:08 | Nuoroda

bet keista..pas nieka mokykloj taip ir neatsiranda...:((einu pirkt pieno...o gal ir kefyro... O gal kitokios baltos...

Žinutė parašyta: 2010-07-07 15:56:09 | Nuoroda
aminorugstis rašė:
Anele rašė:

bet keista..pas nieka mokykloj taip ir neatsiranda...:((einu pirkt pieno...o gal ir kefyro... O gal kitokios baltos...

einu su tavim...baltos...

laukiu..prie perejos..ten zinai kur..prie Kesto namo :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:36:25 | Nuoroda

Matke 75% (tiek ir spejau:) ) ,o isto 93% uhu!   Lietuviu turiu 99%  Anglu kazko tikiuos maziausiai....:) kol kas esu labai patenkinta. Zinoma,matkes norejos geriau, bet neturiu matematinio mastymo..esu humanitare. Sveikinu visus, mieli zmones...kad ir kas bebutu. Viena protinga mokytoja pasake,kad jei gauni netiketai labai mazai, gal tai zenklas, kad ateity kazkas tave apsaugotu nuo nesekmiu..Kas zino?

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:40:36 | Nuoroda
Pranasas rašė:

99 kaip ir tiketasi... 

 Lukša????:D

Žinutė parašyta: 2010-07-08 09:06:11 | Nuoroda

Mano svajonė yra psichologija,istorijos stojant į ją nereikia,tad ją laikiau kaip atsarginį variantą,jei susimaučiau matematiką. Na ką, išties ir susimoviau. Nesakau,kad tas rezultatas blogas,bet į vf įstot gali nepakakti,ypač kai jaučiu,kad susimoviau anglų. Stojimus užpildžiau tik į psichologiją ir lietuvių kalbą ,tai vieninteliai dalykai,kuriuos norėčiau studijuoti,todėl  jei nepavyks psichologija, istorija man pravers kalbose ateity:) sveikinu visus

Žinutė parašyta: 2010-07-08 09:08:58 | Nuoroda
swlabr rašė:
Anele rašė:

Matke 75% (tiek ir spejau:) ) ,o isto 93% uhu!   Lietuviu turiu 99%  Anglu kazko tikiuos maziausiai....:) kol kas esu labai patenkinta. Zinoma,matkes norejos geriau, bet neturiu matematinio mastymo..esu humanitare. Sveikinu visus, mieli zmones...kad ir kas bebutu. Viena protinga mokytoja pasake,kad jei gauni netiketai labai mazai, gal tai zenklas, kad ateity kazkas tave apsaugotu nuo nesekmiu..Kas zino?

 oo kiek istes teste klaidu padarei?:)

 teste padariau 6 klaidas,t.y. 24 /30...Ir turėjo tam Italijos ir Vokietijos dokumente būt netikslumų.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 10:26:22 | Nuoroda
Bū rašė:

Woooooho. Dar istorijos mokytoja zyzdavo, kad neišlaikysiu ir gėdos pridarysiu... In her face!

 

 Tai jau tikrai!!!:DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-11 09:40:16 | Nuoroda

aš tai išties nerimauju....žinau,kad iš pirmos dalies (jau padalinus ir gramatikos taškus per pusę) surinkau tik 56-58....iš 70. Iš rašymo dalies nežadu gaut maksimumo (30)...O taip norėtųsi bent  70procentų...

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:36:47 | Nuoroda
tralain rašė:

atsikeliau ir net keista.anksciau forumas nuo pat ankstyvo rytas gyvas budavo:))miegat? ar cia visiem jau tas pats;D

 suka vidurius....:D tad jau gyva

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:42:04 | Nuoroda
Juodvarnė rašė:

Sveiki!

Po kelių dienų stoju į šią specialybę, rašysiu pirmuoju numeriu. Tad tikriausiai susitiksim, nebent labai aukštais balais visi stos ir nepateksiu į VF :). Susipažinti - puiki mintis. :)

 Kadangi stojimus rašiau tik į psichologija ir lietuvių kalbą,šios studijos įrašytos pas mane 3 numeriu:) skamba be gaaaalo įdomiai...:)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:44:33 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

 na ,aš svajojau pirmu numeriu,bet kadangi susimaliau matkę,o ir anglų bus nekas ,tai nebent pavyks į Riomerį.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 10:28:59 | Nuoroda
Ramu.ne rašė:
Anele rašė:
Ramu.ne rašė:

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

 na ,aš svajojau pirmu numeriu,bet kadangi susimaliau matkę,o ir anglų bus nekas ,tai nebent pavyks į Riomerį.

 tai galima juk rinktis anglų arba istorijos egzai , tavo istos tai labai gerai, manau turi šansų įstot į vu,  o dėl tų vietų tai jau pati radau, 75 vf ir 10vnf

 mergyt, o tai kaip pasirinkti? Jie tiesiog nenuskaitys is Lamos mano prasymo???kaip ten dar ka pasirinkti?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 11:21:00 | Nuoroda
7day rašė:
Anele rašė:
Ramu.ne rašė:
Anele rašė:
Ramu.ne rašė:

Sveiki, nežinot kiek vf vietų psicho šiemet bus? Stoja tai baisingai daug, tūkstantis su viršum, ir pirmu nr ~260 .

 na ,aš svajojau pirmu numeriu,bet kadangi susimaliau matkę,o ir anglų bus nekas ,tai nebent pavyks į Riomerį.

 tai galima juk rinktis anglų arba istorijos egzai , tavo istos tai labai gerai, manau turi šansų įstot į vu,  o dėl tų vietų tai jau pati radau, 75 vf ir 10vnf

 mergyt, o tai kaip pasirinkti? Jie tiesiog nenuskaitys is Lamos mano prasymo???kaip ten dar ka pasirinkti?

 Tau nieko nereikia rinktis. Jie patys pasiims tokį egzaminą, kuris sudarys didesnį konkursinį balą.

 geeeeeeeeeeeeeeras "DDDD aciu!!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:14:51 | Nuoroda

pagaliau baigės laukimo kančios...Kitas laukimas bus kiek "stabilesnis" ,manau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:23:50 | Nuoroda

as planuoju barake..na gaaaal dar nuomuot pavyktu su drauge:) bet i baraka nespjaunu. Esu kauniete:)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 11:47:57 | Nuoroda

neisivaizduoju..maniskis jau 19.44..;( o kai zinoma,kad daug stoja, tai baisoooka